Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim přijde mi to takový nedoladěný nedotáhlý do konce jako koncept dobrý ale jako vždy u Nintenda je tam moc kompromisů takže pro mě ne.
  • tohle bych videl jako variantu pro nekoho na cesty kdo nema na herni notebook nebo nema televizi. jinak do obyvaku s televizí bych dal jasne prednost ps3 ktera je i levnejší
    • Robotron3
      A to jde, používat WiiU uplně bez TV? Spustit hrát jen na ovladači?
      • asi jo, jinak proc by tam byla tak velka obrazovka ?
        • Robotron3
          Já myslel, že je to jen doplněk a možnost hrát mimo TV, ale pokud jsi to s TV zapl. Jakože jen přepneš na tu obrazovku. Ale pokud by šlo hrát i uplně bez TV, tak to by byla zajímavá možnost, kterou jiná konzole neumožňuje. To by mě docela zajímalo, kdyby někdo měl konkrétní zkušenost...
          • jde to a navíc má wii u i vlastní repráky...takže zvuk slyšíš z konzole...což využívám já..idealní:o) Hrát si hry v HD, s vlastním zvukem a na TW se děje něco jiného:o)
          • Luke
            Ovladač musí být ve spojení se zaplou konzolí, aby fungoval. Některé hry nevyžadují zapnutou televizi, takže hraješ jen na ovladači. Typicky je to třeba ten Mario, kterého hraju jen v ovladači a nezapínám TV. ZombiU oproti tomu tuhle featuru nepodporuje.
            • Luke
              Rob: No... jo.
            • Robotron3
              Aha, takže záleží na konkrétní hře? Která to musí podporovat? Jako tohle neni zas tak špatná fičura. Pak asi prostě záleží hlavně na té nabídce her a jak moc těch možností budou využívat.
          • tak to je trošku hovadina ne hoši? Jde to jen že máte zaplé Wii a sedíte někde poblíž... Ovladač je prostě jen ovladač :D
            • proč by to byla blbost, ja myslel že je to neco jako sony psp, handheld nebo jak se tomu rika ale v tomhle se neorientuju. akorat že tady mas ješte pripojenou tu krabici takže to ma vykonnejsi hw
            • Robotron3
              No to je mi jasné. Jde o to, jestli to WiiU můžeš zapnout i bez TV a bude to zcela hratelné na ovladači, že TV bys nemusel mít vůbec? O to mi jde. Nebo jestli je ta TV potřeba... Neřešim, že samo každý má tv, nebo monitor, ale jestli to prostě jde :)
  • Je "báječné" jak se konzole stále více stávají krabicema s nedodělaným softem a nutností stahování záplat...
    O místní schýze autorských práv a regionálních špecifik a následné nefunkčnosti obchodů, streamování videa atd., samozřejmě za plnou (a zhusta i vyšší) cenu zařízení, ani nemluvě.
  • To musí být pro oči úžasně zdravé, neustále přeostřovat mezi dvěmi zařízeními s různým rozlišením..
    • jestli uzasne to nevim jednoznacne je to zdravejsi nez mit zaostreno nekolik hodin na jeden bod. Navic nechapu co ma spolecneho rozliseni obrazu se zdravotnimi riziky pro tve oci.
    • A nemyslel jsi že musí zaostřovat na různé vzdálenosti? Protože to co jsi stvořil je blbost. Jinak oko se dříve unaví a to může vést třeba k bolesti hlavy. Ale že by to bylo škodlivé o tom nic nevím. Možná když budeš brát prášky na bolení hlavy po hrstech a zapíjet je chlastem.
    • Myslim že je to úplně stejně zdraví jak zírat delší dobu do televize.
  • Nevím nevím, podivné zařízení :). Nějak mne ty nintendoviny nikdy neoslovily, většina her mi přijde stejná jako když si pustím nějaké 10-15 let staré hry na emulátoru :D ... a za to by chtěli 7000 nebo kolik jim to vždy stojí ... ať už jde o DSko, nebo Wii.
  • eeeee
    Napad je to mozna dobry, ale provedenim je to desivy lowend za nehoraznou cenu.
    Nema to disk a neumi to prehravat dvd. Aby to nahradilo ps3, je potreba koupit tri krabice a prodratovat je mezi sebou. Externi disk se da nqvic pripojit jen pres pomale usb.
    Displej je priserny, kdo si pamatuje mobilni zarizeni s resistivnim dotekacem, ten vi, tezce nasiraci zalezitost. Navic male rozliseni, mala vydrz, maly dosah. Je to proste slozeno z tech nejlevnejsich soucasti, ktere lze nalezt.
    Clanek se nezminuje, ze ucet je vazany na hardware, nelze prenest na jinou konzoli a nintendo v tomto smeru napravu neprislibilo.
    To ze v cesku neni obchod podporévan je uz jen takova tresinka. V online sluzbach je nintendo nekolik let pozadu. Bohuzel ani neexistuje prislib do budoucna v podpore naseho regionu. A pri zname nintendo setrivosti, nevim nevim, zda nekdy podporovani budeme.
    Ze je hw konzole slaby a pomaly by mi nevadilo, kdyby ten sw tomu byl prizpusobeny. Takova PSP ma bleskovou odezvu i prestoze je radove pomalejsi nez wii u.

    Kdyby tato lowendova konzole byla za lowendowou cenu, bylo by to v poradku. Ale takhle?

    Ani ta herni nabidka se mi nelibi, jedina zajimava hra, ZombiU, v recenzich tezce propadla. To ostatni neni pro ne-nintendo hrace zajimave a neobhaji vysokou cenu za lowend hardware, ke kteremu je potreba toho jeste spoustu dokoupit.
    • Takže konzoli jsem si koupil a musim stebou nesohlasit. Display na gamepadu je plně dostačující a rozlišení neni nejhorší, že je malá výdrž to je bohužel pravda ale tak si člověk po třech dodinach k němu připojí drát ( oproti napájecím kabelům s ostatních konzolí bych řekl spíš dráteček ) a hraje dál. Co se týče pomalé odezvy jednotlivých aplikací to je pravda, ale myslim že to vyřeší další update. A jen tak mimochodem stěžovat si na to že na konzoli neni dost her když právě vyšla to už je opravdu jen takový výkřik do tmy. Mimochodem ZombiU teda rozhodne nepropadla kde jsi na to přišel netušim protože má známky z celýho spektra ano je tam jedna 4/10 ale je tam i několik 8/10 tak nás tady prosim tě nemystifikuj.
      Mimochodem když tak haníš ten ovladač zkusil sis ho alespoň nebo si ho jen viděl někde na videu. Protože já na tom byl stejně jak ty ale poté co jsem si ho osahal tak například vim že třeba Aliens: Colonial marines si rozhodně koupim na WiiU a ne na ostaní konzole a to právě kvuli tomu ovladači protože to co se snim dá v ZombiU dělat je hodně zábavný a ještě ke všemu nádherně dotváří atmosféru ( hlas průvodce například vychází přímo z ovladače a ne z televize čili to navozuje pocit jako by člověk u sebe opravdu měl to handsfree atd ).
      • ..."stěžovat si na to že na konzoli neni dost her když právě vyšla"... Prave u Nintenda to je zásadní nedostatek protože od teď už žádná pořádná hra nevijde stejně jako na Wii (u které již dokonce oznámili, že žádný nový sw nebude *10* ) Taky jsem se před lety napálil stím, že výběr kvalitních her na Wii není ale říkal jsem si zatím mají jen nejzábavnějsí jen ty "demo" hry a časem budou i kvalitnější kousky ale ono nic to nejlepší na Wii vyšlo jen krátce po jeho uvedení. kde je třeba Supermario bros 2 pro Wii NIKDE a nebude *9* zrovna tak pochybuju že kdy vyjde něco kvalitnějšího než teď je pro WiiU je to holt Nintendo... never more!
        • Na Wii je tuna skvělých her. Vem si třeba dvě Zeldy, dva Super Mario Galaxy, Metroid Prime Corruption - upřímně řečeno, pokud jde o hratelnost, jedna každá z těch her co jsem vyjmenoval strká do kapsy cokoli co kdy vyšlo na XBOX nebo PS3.

          A tím to nekončí, jsou tam skvělé party hry, u kterých jsme si užili nehoráznou spoustu srandy (např. Warioware, Mario Strikers Charged Football), i docela dost dobrých third party her (Red Steel 2, Deadly Creatures, Xenoblade Chronicles, Tenchu Shadow Assassin, No More Heroes a mohl bych pokračovat).

          To, že o těch hrách nemáš ani páru, neznamená, že tam nejsou. A jsem si jist, že na Wii U vyjde taky spousta pecek.
          • Hmm vse cos vyjmenoval bych hrat nechtel jediny hry co bych si zahral tak asi resident evil archives ale to muzu hrat i na game cube takze pro me wii ani wiiu ne
            • Hrál jsi někdy nějakou Zeldu? Jestli ne, tak nevíš, o co přicházíš. Fakt.
  • Ja si myslim ze prodeje mimo Japonsko nijak zavratne nebudou, vetsina lidi ani nevi jak to ma fungovat, je to handheld, neni to handheld, potrebuju k tomu wii nebo nepotrebuju... Vydrz na baterii to je dost zalostna. Vse muzou zachranit hry, ale to se uvidi casem jak moc Wii U vyvojare zaujme.
  • Já s postele rád hraju hry z ps3 na vitě.
    A v autobuse nebo v práci hraju hry na vitu.
  • chýba multitouch, displej ma slabé rozlíšenie, zle reaguje na dotyk i pri hraní, musí byť stále viditeľný s konzolou, takže na hranie na záchode, či v inej mistnosti moze clovek zabudnút, pohyby sníma horšie ako moveko na PS3 a vybije sa do 2 az 2,5 hodiny podla používania...čiže Epic fail.
  • stale nerozumiem tomu displeju na ovladaci. je to jeden z tahakov, ovladanie hier cez ten displej. lenze ked pozeram na displej, nevidim tv. a ked pozeram na tv, nevidim displej. takze "revolucne" hranie cez displej je vlastne hranie na prenosnej konzole. lenze preco mam na to kupovat plnohodnotnu neprenonosnu konzolu?
    hranie cez displej, ked tv prave sluzi na nieco ine, alebo v posteli je tiez diskutabilne (vid dosah).
    neverim, ze to cele stoji za to (snazim sa pozerat na to prakticky aj ked nehram klasicke nintendo a japonske hry).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit