Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr Mass Destruction Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=A2TvGQ6TzjQ

    Jo žně ohledně W40k univerza se blíží:)
    • TheGGG
      hmmm nebyl jsem schopnej poznat, po kom to tam střílel, ale pokud vyjde hra kde nebudou cadianci, pak hyp hyp hurá....
      • strilel po sloupech
    • prodavali levne tu značku tak to každy koupil, ale jestli ty hry budou i za neco stat a budou kvalitní, to už je jiná. osobne si myslím, že treba tebou linknutý trailer vypadá jako blbost
      • Veskoslav
        Maxíčku, jdi hajat.
  • TheGGG
    Dotaz na veskoslava? Kdo je podle tebe víc hot... Fulgrim nebo Sanguinius?
    • Veskoslav
      No když nepodléhal Fulgrim velitelům démonických sil a byl ještě klasický primarcha, tak Sanguinius by ho nejspíš porazil jako Anděl Císařův i jeho kapitula byla silnější. Jelikož teď je Fulgrim démonický princ a primarcha padlých Dětí Císaře, tak by vyhrál Fulgrim.

      Ale co se týče historie, mám raději Sanguiniuse, pro jeho loajalitu a jeho postoj v Horově povstání. Přeci jenom je ztělesněním Anděla a vůle císaře, jeden z požehnaných primarchů, kdy dostal mnohem výraznější "poděkování" než ostatní primarchové. Ale nejraději mám Temné Anděly a Temné Templáře jako odnož Imperial Fist.
      • TheGGG
        ale veskoslave, víš na co jsem se ptal... vím, že Sang. byl lepší bojovník, ale já jsem zajímal o to, kdo byl víc HOT. Protože Sang i Fulgrim byli známí krasavci. Pre heresy byl Fulgrim strašnej sexouš ve své snaze za dosažením dokonalosti... ale Sang byl taky děsně fabulous...
        BTW: nohomo...
        • Veskoslav
          Tak Fulgrim na to i "doplatil", když slouží bohu rozkoše a pokušení. Tam jej bylo snadné získat na svou stranu skrze kecy o kráse:-D Jinak co se týče vzhledu, tak jsem raději na Battle sisters *1*
          • TheGGG
            tak těm bych se radši vyhnul obloukem... banda naštvaných panen co ti ho useknou chainswordem... ale nějak mě v hlavě utkvěla představa, že se pre heresy fulgrim a sang potkají na bojišti a budou se hádat o to, kdo je víc fabulous... ale nechcu tu začít erotické story z warhammeru, tak jen řeknu, že moje volba je dark eldars BDSM commorragh club... *14* *14* *14*
  • Blue.Shark
    Jestli myslí vážně tu část s budováním základny, začínám být velmi zvědavý.
  • Mám z toho ten stejnej divnej pocit , jako když jsem viděl poprvé screeny z Command and Conquer 4
    :( . Tak jen doufat že se mýlím...
  • Trailer je námrdový, ale když jsem si přečetl dojmy na PC Gameru, kteří hru údajně už i viděli... nejčastější slova, která jsem zaregistroval byla zpřehledňování, zpřístupňování a zjednodušování. Tak nevím, ale to byla součást zábavy, chaotické bitvy, kdy těla létala pomalu po celé mapě.
  • Vím, že mě tu vytrolíte, ale opravdu mě to zajímá a chi to nějak lajcky vysvětlit. Jaký jsou všechny Warhammery a jaké jsou mezi nimi rozdíly, jsou to úplně jiné světy ? Když bych se chtěl začít ponořovat do světa Warhammeru jakou knihou začít a sérii ??
    Díky moc za info.
    • TheGGG
      o warhammeru 40 000 musíš vědět jen jednu věc... kdekoliv na netu budeš hledat nějaké info o lore, NIKDY, ALE NIKDY nechoď na 1d4chan...

      BTW: fukem... ULTRA PAPA SMURF je nejlepší...
    • no v zasade mas 2 svety: warhammer(fantasy) a warhammer 40k(sci-fi). dawn of war je wh40k seria, tak ako aj gothic armada a ine hry. Budem dalej len o wh40k, lebo fantasy mna moc neba. wh40k je v podstate o tom, ze ludstvo je v poriadnej <|>
      vsetci proti nemu bojuju a ono bojuje proti vsetkemu co nie je 100% clovek milujuci cisara. ak chces citat knihy o ludoch, tak v by som to rozdelil na 3 casti: inkvizicia (boj proti demonom), space marines (geneticky modifikovani nadludia (to su ti cerveni co ich orkovia paru no polovice a na konci sa z toho ten pako este smeje :) a imperialna garda (obycajny ludia, v tychto knihach sa vacsinou umiera na stovky narozdiel od prvych dvoch).
      Ja by som ti osobne doporucil zacat knihou 13 legia... strasny masaker, alebo gauntovi duchove. to su z legii knihy.
      http://www.legie.info/kniha/2405-gav-thorpe-trinacta-legie
      http://www.legie.info//serie/517-warhammer-40-000-gauntovi-duchove
      z marinakov by som asi zacal rangarom... lebo tam je to tak nejak postupne, ako sa verbuju, ako stupaju po rankoch atd atd...
      http://www.legie.info/serie/348-warhammer-40-000-ragnar
      z inquizicie, neviem ci sa daju v cz jazyku zohant nejake tituly... ja to citam anglicky povacsinou
      no a aby to nebolo malo potom je tu wh40k horus heresy.. co je vlastne wh30k, pretoze to je v dobe, ked este cisar zije a je tu opisovane, ako sa vlastne ludstvo dostalo do takych sraciek v akych je momentalne.
      snad som to nenapisal, ako strasny gulas *7*
      • Ok super ! Toto mi jakštakš stačí...
      • Z inkvizicie jednoznacne seria Eisenhorn (vysli 2 casti po cesky) a co sa tyka Space Marines by som mu odporucil zacat trilogiou Horus Heresy, potom ten ostatok (alebo pokial ho nebavia serie, tak zbierku poviedok Do Maelstromu).
  • ten eldari robot je jiná jednotka jako wraight lord? ten totiž byl už v jedničce i dvojce a nebyla to zas tak obrí jednotka
    • Orkský gargant se směle vyrovná titánovi. V jejich produkci dominují především bad moons, jelikož je to nejbohatší klan. Něco si nejdřív zjisti, než začneš psát bludy, blbe
      • Sorry, upsal jem se, to patřilo o topic níž, uživateli paraschut. FUj, tak strašně mě to naštvalo! :-)
    • Veskoslav
      A Císař pro změnu upaluje schizofreniky, maxíku.
      • cisar je mrtvej
        • TheGGG
          there is no such thing as innocence only degrees of guilt
          blessed is the mind too small for doubt
          #ForTheEmperor
          #BurnTheHeretics
          #Fulgrim
        • Veskoslav
          Falešný císař na zlatém trůnu je mrtvý a to je rozdíl. Císař mrtvý není. Mimoto myslím, že i služebníci falešného císaře z řad Inkvizice ti udělají tu laskavost a upálí Tě.
  • No další DOW si necham libit. Trailer má úžasnou atmošku.
  • video z puvodni alfa verze dvojky:
    https://www.youtube.com/watch?v=KzVlpUf7e5w

    takhle nejak bych si prál aby to vypadalo
  • eldaři techniku nenávidí a odpuzuje je.
    TAK CO do toho najednou dávají nějaké obří stroje které by si eldaři nikdy nevyrobili?
    stejně jak by mohli orkové postavit obří stroje?
    Titáni byli VŽDY jen záležitost Imperia
    • TheGGG
      nový hit na games... někdo napíše totální sra*ku a druhý mu přiklepne 80 bodů... v podstatě taková virtuální on*nie...

      wau, on*nie je mezi zakázanými slovy... ale no tak pane cenzor... že vy máte chlupaté dlaně...
    • Ty chuju! Viděls někdy orčího garganta? Bože, ty jsi fakt trapák.
    • TheGGG
      ty si asi master poučený o lore z 1d4chan...
      • 1d4chan je špatný, ale ne tak aby zplodilo takového genia...
    • achjo...
      https://www.youtube.com/watch?v=vDU5rCWdsV0
    • generalx
      Napřed bych si o Warhammeru 40K něco zjistil než začneš házet rozumy :D
    • Veskoslav
      Kde tam máš Titána? To jsou Imperial Knights.....Mimochodem Eldaři nenávídí techniku? Kde jsi to proboha vzal? *1* Celá jejich rasa je postavena na dokonalé technologii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit