Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten eldari robot je jiná jednotka jako wraight lord? ten totiž byl už v jedničce i dvojce a nebyla to zas tak obrí jednotka
    • Orkský gargant se směle vyrovná titánovi. V jejich produkci dominují především bad moons, jelikož je to nejbohatší klan. Něco si nejdřív zjisti, než začneš psát bludy, blbe
      • Sorry, upsal jem se, to patřilo o topic níž, uživateli paraschut. FUj, tak strašně mě to naštvalo! :-)
    • Veskoslav
      A Císař pro změnu upaluje schizofreniky, maxíku.
      • cisar je mrtvej
        • TheGGG
          there is no such thing as innocence only degrees of guilt
          blessed is the mind too small for doubt
          #ForTheEmperor
          #BurnTheHeretics
          #Fulgrim
        • Veskoslav
          Falešný císař na zlatém trůnu je mrtvý a to je rozdíl. Císař mrtvý není. Mimoto myslím, že i služebníci falešného císaře z řad Inkvizice ti udělají tu laskavost a upálí Tě.
  • eldaři techniku nenávidí a odpuzuje je.
    TAK CO do toho najednou dávají nějaké obří stroje které by si eldaři nikdy nevyrobili?
    stejně jak by mohli orkové postavit obří stroje?
    Titáni byli VŽDY jen záležitost Imperia
    • TheGGG
      nový hit na games... někdo napíše totální sra*ku a druhý mu přiklepne 80 bodů... v podstatě taková virtuální on*nie...

      wau, on*nie je mezi zakázanými slovy... ale no tak pane cenzor... že vy máte chlupaté dlaně...
    • Ty chuju! Viděls někdy orčího garganta? Bože, ty jsi fakt trapák.
    • TheGGG
      ty si asi master poučený o lore z 1d4chan...
      • 1d4chan je špatný, ale ne tak aby zplodilo takového genia...
    • achjo...
      https://www.youtube.com/watch?v=vDU5rCWdsV0
    • generalx
      Napřed bych si o Warhammeru 40K něco zjistil než začneš házet rozumy :D
    • Veskoslav
      Kde tam máš Titána? To jsou Imperial Knights.....Mimochodem Eldaři nenávídí techniku? Kde jsi to proboha vzal? *1* Celá jejich rasa je postavena na dokonalé technologii.
  • Magister_Peditum
    Trailer špička, ale ty screeny mě zatím moc nepřesvědčily. Snad je to jen ranou fází vývoje.
  • Atmosféra, že by se dala krájet. Prostě nádhera!

    Teď aby se ovedla i hra.
  • Nezastavitelný vichr a bouře co smete vše co jí přijde do cesty, všude smrt a zmar, mrtvoly prší z nebe, to je klasická Eldarská vize budoucnosti, která řiká "na planetě XY se něco ošklivého semele, leťte tam a zastavte to, nebo bude průšvih" ostatně to že celý trailer komentuje Eldar a má to takovou snovou atmosféru napovídá tomu, že jsou to nějaké výjevy *4*
  • Snad pujdou v slepejich jednicky a ne moba-like dvojky (ktera me presto docela bavila)
    • No, neřekl bych, že by dvojka byla moba-like. Ale určitě by bylo dobrý, kdyby zkombinovali epičnost 1 z hratelností a mechanikama 2.
      • V multaku dvojky mam kolem sedmset hodin, presto myslim ze absence budovani zakladny, malo druhu jednotek, linearni buildorder a duraz na ability a mikro z toho delali temer mobu a ne RTS a dalsi dil uz bych takovy nechtel
        • Zase ty abiltky z toho dělaly něco unikátního. Buildorder byl lineární spíš proto, že celkově byla hra ne tak úplně vybalancovaná a THQ zkrachovalo dřív než to mohly domazlit. Vždycky jsi ale mohl přejít na Elite mod, kde to bylo mnohem vybalancovanější a byli vidět i docela originální buildy.
  • Já tam chci Necrony :(
  • TheGGG
    oh yeah baby... ale zase orci a eldaři? Cum on... co takhle tentokrát nějakou jinou rasu?
  • Damarus
    No ty kráso ... miluju Warhammer, ale po tom co jsem viděl ty screeny tak mě nadšení přešlo :D
  • Trailer je námrdový, ale když jsem si přečetl dojmy na PC Gameru, kteří hru údajně už i viděli... nejčastější slova, která jsem zaregistroval byla zpřehledňování, zpřístupňování a zjednodušování. Tak nevím, ale to byla součást zábavy, chaotické bitvy, kdy těla létala pomalu po celé mapě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit