Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No další DOW si necham libit. Trailer má úžasnou atmošku.
  • TheGGG
    Dotaz na veskoslava? Kdo je podle tebe víc hot... Fulgrim nebo Sanguinius?
    • Veskoslav
      No když nepodléhal Fulgrim velitelům démonických sil a byl ještě klasický primarcha, tak Sanguinius by ho nejspíš porazil jako Anděl Císařův i jeho kapitula byla silnější. Jelikož teď je Fulgrim démonický princ a primarcha padlých Dětí Císaře, tak by vyhrál Fulgrim.

      Ale co se týče historie, mám raději Sanguiniuse, pro jeho loajalitu a jeho postoj v Horově povstání. Přeci jenom je ztělesněním Anděla a vůle císaře, jeden z požehnaných primarchů, kdy dostal mnohem výraznější "poděkování" než ostatní primarchové. Ale nejraději mám Temné Anděly a Temné Templáře jako odnož Imperial Fist.
      • TheGGG
        ale veskoslave, víš na co jsem se ptal... vím, že Sang. byl lepší bojovník, ale já jsem zajímal o to, kdo byl víc HOT. Protože Sang i Fulgrim byli známí krasavci. Pre heresy byl Fulgrim strašnej sexouš ve své snaze za dosažením dokonalosti... ale Sang byl taky děsně fabulous...
        BTW: nohomo...
        • Veskoslav
          Tak Fulgrim na to i "doplatil", když slouží bohu rozkoše a pokušení. Tam jej bylo snadné získat na svou stranu skrze kecy o kráse:-D Jinak co se týče vzhledu, tak jsem raději na Battle sisters *1*
          • TheGGG
            tak těm bych se radši vyhnul obloukem... banda naštvaných panen co ti ho useknou chainswordem... ale nějak mě v hlavě utkvěla představa, že se pre heresy fulgrim a sang potkají na bojišti a budou se hádat o to, kdo je víc fabulous... ale nechcu tu začít erotické story z warhammeru, tak jen řeknu, že moje volba je dark eldars BDSM commorragh club... *14* *14* *14*
  • video z puvodni alfa verze dvojky:
    https://www.youtube.com/watch?v=KzVlpUf7e5w

    takhle nejak bych si prál aby to vypadalo
  • Jooo sakra konečně jsem se dočkal *14*
  • Chaos. Hlavně nezapomenout na Chaos.. A kdyby si třeba člověk mohl vybrat i boha, ke kterému by se konkrétně mohl hlásit, to už bych asi plakal štěstím.
    • TheGGG
      to skoro zní, jako bys po vývojářích chtěl, aby se dělali se čtyřma dalšíma armádama (vlastně pěti, eště undivided), to spíš zní jako pár pořádných DLC...
  • Blue.Shark
    Jestli myslí vážně tu část s budováním základny, začínám být velmi zvědavý.
  • Super, škoda že neukázali toho Gorkanauta, ale to už by asi bylo přeplácané
  • Vzdy jsem mel radeji lore warhammeru, nez starcraftu, ktery mi prisel pribehem trochu jako rodinna pouta nebo neco podobneho, ale zde uz to s samoucelnou depresi prehnali. Podobne "temne" jako Batman vs. superman. Jen tak naoko.
    • Morraw
      Až na to, že samotný WH je ještě temnější, brutálnější a depresivnější. Samozřejmě hra určitě takhle temná nebude.
      • Kozy
        Bohuzel, osmdesatkovej WH byl nejlepsi.
      • To je v poradku, to se mi libi, co jsem chtel rici prvnim prispevekem je, ze ukazka je jen samoucelna reznicina, bez pozadi. Depresivnost delaji okolnosti, ne jen kupy mrtvol.
        • když si to tak vezmeš,smrt za "správnou věc" je ve 40k univerzu v podstatě odměna, další možnosti jsou například to, že se nějaký perverzní démon zmocní tvojí duše a bude si s ní hrát do konce věčnosti, skončíš v mučírnách invizice (jejich specialitou je stahování z kůže zaživa, jak je zmíněno v sérii Eisenhorn) nebo ještě hůř Dark Eldarů, kteří jsou opravdu dobří v tom nechat svoje zajatce naživu extrémně dlouhou dobu a zároveň bez přebytečných kousků, AM tě lobotomizují a udélají z tebe servitora, kterého přišoubují do nějakého stroje třeba do motoru lodi na jedno místo, když máš psykerské schopnosti, můžeš mít tu čest napájet Zlatý trůn, což je extrémně bolestivý proces, při kterém ti vypálí oči a pak z tebe bude stroj postupně vysávat energii, když sloužíš Chaosu a znelíbíš se některému z Bohů, udělají z tebe Spawna, což je divná beztvará slizka která neumírá věkem, Sisters of Battle maj bojový stroj, na kterém je ukřižovaná sestra "hříšnice" která žije v neustálých hrozných mukách, jak řikám, zlatá kulka do hlavy *1*
          • Ale to ja vsechno znam, netreba vysvetlovat. Jen mi prijde trailer jako pouhy sestrih nasilnych scen. Oc lepsi byl ten na warhammer online - sice stredoveky - orci se s az islamskou tuposti vrhaji do utoku i skrze trebuchet a na zaver je jasne, jak mesto dopadne, kdyz povolali inkarnaci Tzeenche.
  • Veskoslav
    Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr Mass Destruction Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=A2TvGQ6TzjQ

    Jo žně ohledně W40k univerza se blíží:)
    • TheGGG
      hmmm nebyl jsem schopnej poznat, po kom to tam střílel, ale pokud vyjde hra kde nebudou cadianci, pak hyp hyp hurá....
      • strilel po sloupech
    • prodavali levne tu značku tak to každy koupil, ale jestli ty hry budou i za neco stat a budou kvalitní, to už je jiná. osobne si myslím, že treba tebou linknutý trailer vypadá jako blbost
      • Veskoslav
        Maxíčku, jdi hajat.
  • ještě by to chtělo Tyrannidy, Tau, IG, Chaos a Necrony
    • Taky nevim proc kazda warhammer hra musi tradicne zacinat s otrepanymi marinaky, orky, eldary a chaosem. Proc pro zmenu nezacit s neokoukanymi rasami. Tim spis ze ve dvojce jsme se tau a necronu ani dalsich ras nedockali vubec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit