Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailer hezkej ale nechápu o co v nem šlo. to tam padali mrtvoly do nejaké jámy?
    • jo
  • XorxoxTalarius
    Tak ted jenom nezbyva doufat ze pastelove barvicky jsou jenom ranou verzi enginu a v plne verzi se toho zbavi, jelikoz hra ktera vypada jako Drop Assault ( https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.crooz.AppDropAssault ) je pro mne "No Go". Ale Battlefleet Gothic taky vypadal na prvnim videu a obrazcich jako by byl udelanej na low kvality 3D tiskarne, tak snad Relic nepujde hlavou proti zdi.
    • jj xD Takhle to barevný schema vypadá jak crossover s My Little Ponny.
  • Kozy
    Asi nejhezčí trailer k W40K, teď jenom doufat, že to bude víc jako DoW 2 a ne jednička.
    • V dnešní době chci radši vidět klasickou strategii
      • zase, stavat zakladne, ked si uz ich staval v DoW1, vsetkych komand end konkveroch, dunach a pod, je trosku nezazivne a repetivne
        • Není a dnešní době vychází mnohem méně RTS než před deseti lety, vlastně skoro žádné.
          • wenceslaus
            Těch typu Myth nebo Sudden Strike taky není moc.
          • hmmm Ashes Of Singularity, Homeworld: Deserts of Kharak, 8-bit Armies za posledni 4 mesice ale inak suhlasim...
    • wenceslaus
      Nevím, píše se o stavění budov a "zpřehledňování" a zjednodušování. Tak trochu se obávám, že se bude DoW III snažit kopírovat Starcraft.
      • Blue.Shark
        Co vám nesedlo na prvním DoW? Já bych byl vcelku spokojený, kdyby byl výsledek někde mezi: customizace jednotek a výběr misí, ale přitom možnost stavění základny.
  • Morraw
    Nah. Imperial Knights potěšili, ale ten zbytek... Jako jo fajn. Bude to třeba jako první DoW, víc barevnější, "přístupnější" (zjednodušené) a jak sami tvůrci píší, tak i NEJVĚTŠÍ díl série. Ale jinak nuda. Bez inovace.

    Podle mě by na W40k seděl systém ala Supreme Commander. Velká mapa se zoomem, kde půjdou naplno využít všechny možné typy jednotek, včetně těch největších jako Titáni. Velké bitvy ? No pochybuju, že se tam střetnou stovky jednotek. Jsem zklamaný a skeptický.
    • nevím kdo tu hru bude delat ale rozhodne se neda rict že by strategie od THQ byly bez inovace, prave naopak. nebali se experimentovat. tedy krome CoH2 kde už se zrejme podepsal rozpad společnosti. Ovšem zatím o hre ješte nic nevíme konkretniho
  • Vím, že mě tu vytrolíte, ale opravdu mě to zajímá a chi to nějak lajcky vysvětlit. Jaký jsou všechny Warhammery a jaké jsou mezi nimi rozdíly, jsou to úplně jiné světy ? Když bych se chtěl začít ponořovat do světa Warhammeru jakou knihou začít a sérii ??
    Díky moc za info.
    • TheGGG
      o warhammeru 40 000 musíš vědět jen jednu věc... kdekoliv na netu budeš hledat nějaké info o lore, NIKDY, ALE NIKDY nechoď na 1d4chan...

      BTW: fukem... ULTRA PAPA SMURF je nejlepší...
    • no v zasade mas 2 svety: warhammer(fantasy) a warhammer 40k(sci-fi). dawn of war je wh40k seria, tak ako aj gothic armada a ine hry. Budem dalej len o wh40k, lebo fantasy mna moc neba. wh40k je v podstate o tom, ze ludstvo je v poriadnej <|>
      vsetci proti nemu bojuju a ono bojuje proti vsetkemu co nie je 100% clovek milujuci cisara. ak chces citat knihy o ludoch, tak v by som to rozdelil na 3 casti: inkvizicia (boj proti demonom), space marines (geneticky modifikovani nadludia (to su ti cerveni co ich orkovia paru no polovice a na konci sa z toho ten pako este smeje :) a imperialna garda (obycajny ludia, v tychto knihach sa vacsinou umiera na stovky narozdiel od prvych dvoch).
      Ja by som ti osobne doporucil zacat knihou 13 legia... strasny masaker, alebo gauntovi duchove. to su z legii knihy.
      http://www.legie.info/kniha/2405-gav-thorpe-trinacta-legie
      http://www.legie.info//serie/517-warhammer-40-000-gauntovi-duchove
      z marinakov by som asi zacal rangarom... lebo tam je to tak nejak postupne, ako sa verbuju, ako stupaju po rankoch atd atd...
      http://www.legie.info/serie/348-warhammer-40-000-ragnar
      z inquizicie, neviem ci sa daju v cz jazyku zohant nejake tituly... ja to citam anglicky povacsinou
      no a aby to nebolo malo potom je tu wh40k horus heresy.. co je vlastne wh30k, pretoze to je v dobe, ked este cisar zije a je tu opisovane, ako sa vlastne ludstvo dostalo do takych sraciek v akych je momentalne.
      snad som to nenapisal, ako strasny gulas *7*
      • Ok super ! Toto mi jakštakš stačí...
      • Z inkvizicie jednoznacne seria Eisenhorn (vysli 2 casti po cesky) a co sa tyka Space Marines by som mu odporucil zacat trilogiou Horus Heresy, potom ten ostatok (alebo pokial ho nebavia serie, tak zbierku poviedok Do Maelstromu).
  • Mám z toho ten stejnej divnej pocit , jako když jsem viděl poprvé screeny z Command and Conquer 4
    :( . Tak jen doufat že se mýlím...
  • Hrozně logický. Jste 10metrový robot s kánonem jako kráva, s kterým můžete ostřelovat z dálky a rozeběhnete se na 10metrovou chodící sochu co má jen meč... Jak to asi dopadne.
    • Video sice pekne, ale zlozene je z animaciek a ked vidim tych par screenov s pastelovymi farbami... Co je to dnes za dementnu modu to pchat do kazdej top-down hry? Bo by som radsej za "realne" vykreslene prostredie, nie tieto stylizovane rozpravky.
    • A vůbec, odkaz na obsáhlejší zdroj informací: http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Knight#Canon_Conflict
    • Jelikož disponuje rotomečem. V boji na blízko taky není slaboch.
      • Tak ještě, že ho jen tak držel v ruce - už jsem se bál, že by ho mohl použít. *1*
        • Ten druhý ho použil.
          • Aha ten první byl prostě jenom blbej *1*
            • "filmovost"
  • :D .. tuto sobotu vecer som konecne po rokoch dokoncil DoW2 vdaka cloud save a hned do nedele rana Chaos Rising. Retribution mi uz tak neberie po prvych misiach,,ale skusnem ho. Hlavne my zostal cely DoW s datadiskami ktore prave stahujem. :D Vsetko zakoncim Chaos Risingom komplet corrupted a DoW3 moze prist :D
  • wenceslaus
    Trailer mi přijde takový divný. Render hezkej, ale nápad žádnej. Divná hudba a trochu vychrtlí Space Marines (jednomu ork trhá ruku?) to taky nevylepší.
    • Co je na tom divného ?
      • wenceslaus
        Je to řada nesouvisejících výjevů.
        • XorxoxTalarius
          Spekulace je ze to znaci mrtve ktere si bere pro sebe Chaos (tipuju Khorne) ktery se objevi v ramci kampane
          • wenceslaus
            Pak se mi to zpracování pořád moc nelíbí. Spíš než smrt z toho čpí zmatek.
            • Naprosto muj pocit. Jen snaha ohromit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit