Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NE! Radeji husi kuzi z kombinace obraz a zvuk
  • sometimes you have to take a leap of faith
  • Mato1987
    Ok, napíš aké to je, opováž sa to ale kritizovať *1*
  • Možná proto, že tvojí praci považují za hloupou(?), to evidentně stačí )
  • flash789
    nekdy jindy, musim jit spat, rano vstavam v pet..jo?..vemeno?:)
  • Pracuji, a proto si vážím peněz a neutrácím je za hlouposti a raději tyto hlouposti stahuji zdarma. Proč by mi ale neměli platit, to nechápu.
  • Kozy
    To by mě zajímala tvoje představa skutečnýho rpg *7*
  • Vitekb
    Nooo, ale kinguin není zrovna košer stránka. Prodávají klíče ke hrám z jakéhokoliv zdroje a některé z nich jsou přinejlepším pochybné.
  • Trilogie byla dobrá, ale nepřesností a nedostatků tam bylo dost. Ale to je jen o osobních preferencích. Film je film a když nic jinýho, zase udělal obecné povědomí o práci JRR.

    Já bych třeba uvítal, kdyby ve filmu bylo putování ze Shiru do Bree - hlavně mi chybí pasáž z Barrow Downs a Bombadil. Taky Arwen tam naroubovali až zbytečně uměle, ale to chápu.
  • Doufám, že ti v práci, jestli nedejbože někde pracuješ, taky někdy nezaplatí. To tě naučí. *3*
  • Nemohu, chci si to ještě v noci zahrát a vysmívat se platícím.
  • flash789
    Hmm..me by stacilo něco ve stylu , Risen, TES, Witcher nebo Dragon Age...aspoň..
  • Mato1987
    Ee to nie je ono na 100%, nemalo to zase až takú grafiku, tá hra je aj omnoho staršia, ako som napísal flash789, čo sem pridal video sa na to podobá, ale zase má horšiu grafiku :D
  • God-of-War
    Somráku.
  • Kozy
    Co bylo na filmu špatně? Jako Hobita chápu, to je otřes ale trilogie se mi tehdá dost líbila.
  • "Skutečné" RPG se už v AAA segmentu nedělají. Musíš počkat na Pillars of Eternity nebo Torment. *5*
  • flash789
    bez si vyčistit zuby, na zachod a spat..
  • Vogon
    Lotr: War in the north?

    https://www.youtube.com/watch?v=gaVMx5g_3ek
  • Už to sosám, 34GB + 9GB HD texture pack, takže to nějakou chvíli potrvá. Ale aspoň to budu mít zadarmo.
  • Budou padat kroupy, ale slunečné počasí je super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit