Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim jse koupil hned v den vydání a pak jsem byl tak naštvaný ze stavu hry, že jsem jí po pár hodinách vypnul, dal do šuplíků a počkal něco přes rok. Pak si tu hru spustil znovu a byla to paráda - vesměs vše zásadní odladěné + modifikace.

    Battlefield 3 jsem si koupil týden po vydání. Byl jsem najivní hlupák, když jsem čekal solidní akci. Co jsem dostal, bylo šokující.

    Ještě několik dalších her (namátkou GW2, Planetside 2) jsem koupil hned a to jsem neměl dělat. Takže už nevěřím a kupuju vždy delší dobu po vydání.
  • Mato1987
    Jasné, v pohode, ja som len vymenoval tie hry, ktoré aspoň podla mňa za niečo stály a boli kvalitné záležitosti aspoň na pár herných večerov. Ináč nevieš ako sa volala tá hra z lotr univerza, na ktorej názov si neviem spomenúť a zhruba som ju popísal v predošlom komentári? Viem, že som to niekoľko rokov dozadu hrával na pc...
  • Mato1987
    tak to je slušné, ja som nedávno kúpil age of mythology gold za 4.99 v jednom kamennom obchode ;) Kľudne aj rok si počkám, kým to nezlacnie a potom si to kúpim kompletku za pár drobných.
  • Já hraju x let LOTRO a znám i další podle mě dobré hry z tohoto univerza. Jen jsem chtěl říci, že dobré hry z tohoto světa může nadále solidně udržovat znalost Středozemě a tedy Tolkienovy práce.
  • Veskoslav
    No na Ati to v té době jelo/nejelo, takže jsem to pak už nezkoušel, takže je možné, že jak píšeš, tak to bylo po týdnu hratelné.
  • Mato1987
    Rage bol hrateľný po tom ako id soft vydali hotfix, čo bolo pár dní po samotnom vydaní hry.
  • flash789
    Third Age taky nebylo spatne, asi jedine opravdove rpg z tohohle prostředí..i když to byla vlastne kopie Final fantasy X:)
  • Veskoslav
    No mě třeba bavila hra War in the North. Nejhorší ze světa ME je ale Guardians, ta MOBA...Něco tak otřesného jsem nehrál už hodně dlouho.
  • Většinou se ta hra zlevní tak za rok, například někdy v pátek jsem koupil total war: rome 2 emperor edition s nějakou 75% slevou myslím, že za přibližně 300 Kč.
  • Mato1987
    Tak LOTR: The Battle for Middle-earth jednotka aj dvojka boli podľa mňa kvalitné stratégie a ešte jedna hra o lord of the rings, bola to bojovka z pohľadu tretej osoby, ale niekedy bola kamera umiestnená aj zboku, len ani za boha si neviem spomenúť ako sa volala....
  • Veskoslav
    Já jsem třeba hned první den dojel Wolfensteina, co vyšel na pc a nebyl problém:) Rage jsem ale třeba dohrál až 2 měsíce po výdání, protože nebyl hratelný.
  • Odulin
    Mám jen 2gb, proto ty obavy. Za chvíli se uvidí.
  • Vidím to na jednu z mála dobrých her z prostředí Středozemě. Takové hry jsou potřeba...
  • Betafield 3, 3.5 bych dodal. *3*
  • Vidím to stejně, ale v žádném případě bych nekupoval hru hned po vydání. Nehrál jsem jedinou hru, která by byla hned po vydání dobře odladěná.
  • Není. Klidně to jede na 3GB. Těch 6GB bylo pro 4k monitory
  • Odulin
    Jasný, já spíš myslel textury vs vram velikost, ale snad to nebude tak horký.
  • Když aktualizujete článek, nemohli byste aktualizovaný text zvýraznit třeba kurzívou? Jak mám poznat, co je v něm nového?
  • Ristoro
    Jo, jenže ne každému musí hra sednout když má vysoké hodnocení. Například Skyrim, který má na Metacritics tuším 91 mě absolutně nudil. Divinity to samé. Výborný tahový systém, ale nulové dialogy a příběh.
  • Veskoslav
    No konzole to myslím mají 3.10, pc od 30.9.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit