Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukal jsem na trailery i pár videí a jak sem se na tu hru těšil, tak pro mne je tam hrozně moc vizuálně nesympatická až odpudivá postava hlavního hrdiny. Škoda, že ve hře není možná alespoň nějaká jeho customizace, minimálně účesu a délky vlasů jako to šlo v už pár let starém Zaklínačovi.
    Páč pro mne je to takhle strašnej jouda doslova "na facku", za kterého nemám nejmenší chuť hrát i třeba jinak kvalitní hru a celou tu dobu na něj koukat a fandit mu.
    Navíc ve zmiňovaném Zaklínačovi byli poláci omezení známostí vzhledu Geralta z knižní předlohy a předchozích her a i tak tam propašovali alespoň možnost volby účesu. Tady žádné takové omezení neexistovalo, když jde o zbrusu nový a doteď neznámý charakter, a jestliže ingame scény nejsou předrenderované, nebyl by s tím nejspíše velký problém ani potom ve hře.
    Chápu, že je to dost individuální pocit, zato poměrně silný *6*
    • Měl jsem s tím také veliký problém, ale nakonec jsem si zvykl. Člověk musí při hraní překousnout daleko horší věci.
  • Těším se na HW testy techspotu apod. To se ukáže, jak to je blbě udělaný.
  • Tovej spíše kladnej průměr. 7/10 na metacritics. na takový hry nemám čas. Nůůůdáááá *7*
    • Přesně. Radši si budu hrát legendární skyrim kde se v polovině gameplaye zaseknu na neschopnost lootovat draky. I po 7 letech od vydání. :D 11/10 IGN.
      • Skyrim :D
        Legendární hra, ale prvního půl roku to byla úplná hrůza hrát, bugy všude *1*
        A jak jste poznamenal, některé bugy nejsou spravené až dodnes...
    • cca 60 respondentů je hodně reprezentativní vzorek na hodnocení... na závěry bych počkal až to bude alespoň v tisících

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit