Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A když jsi chtěl od toho rychle pryč tak jsi ztracil -50 influence? :D
  • Myslíš jako v ME kdy se vždycky scéna posune tak abys viděl na pozadí Mirandy?
  • Lotr
    Pamatuji si totiž DA2 kdy naprosto nevinná odpověď skončila sexem s jedním narušeným mágem.
  • To je vlastně fakt. Hry jsou dneska postavený na cutscénách.
  • Každý bere jako dobré RPG něco jiného. Někdo se rád hodiny piplá s buildem všech postav a samotné hraní považuje pouze za "třešničku" a kochá se výsledkem. Naprosto to chápu, taky jsem byl takový.
    Nicméně moje chápání Role Playing Game se postupně změnilo tak, že teď opravdu dávám přednost hrám, které dokáží vtáhnout příběhem a vizuály, u kterých se dokážu identifikovat, vžít do hlavního hrdiny - "hrát roli" :P Emoce a celkový pocit z hraní jsou pro mne důležitější, než cokoliv jiného. V tomhle ohledu považuji za skvělé RPG "mého ražení" třeba i Last of us.
  • Chachaa trefa šéfe :)
  • ono je to tam pro lidi, kterým dělá potěšení se piplat s postavou, aby vypadala jak si představují. Ti co nechcou si vemou předdefinované postavy, ti co naopak chtějí si hrajou :) Obě strany jsou rády ne?
  • Jack1947
    Škoda že né zlomený nos, nohy... i by to bylo vtipnější... *3*
  • No jo... Páč ve hrách od Bioware, jako je pravě diskutovaný Dragon Age (nebo trěba Mass Effect) je těch cutscén a dialogovych scén, ve kterých vidíš hlavní postavě do xichtu, tak poskrovnu, že vůbec nemá cenu se vzhledem postavy zabývat... *7*
  • taka zbytocnost. a zdrzuje to od hrania. vzdy berem default
  • Tak mně osobně tvorba postavy (případně postav) zabere mnohem víc času ve hrách, kde si může člověk u vzhledu nastavit tak maximálně portrét a barvu kůže, vlasů a vousů. Nedávno jsem rozjel Arcanum a než jsem si vytvořil postavu ke své spokojenosti, zabralo mi to asi hodinu. Načež jsem po půlhodině zjistil, že jsem jí vytvořil úplně blbě, a šel si teda přečíst ten manuál.
  • Mato1987
    Ako pre koho, z tých hier čo si spomenul ma zatiaľ zaujala a aj baví len FIFA :)
  • Taky si řikám. Kolik musí stát vytvoření takový hračky peněz a úsilí, přitom to na hru nemá vliv, zvlášť když většinu času hraješ z pohledu zhora/ze zadu a ten xicht vůbec nevidíš (maximálně v cutscénách). Holt plýtvání peněz na kraviny, nemající vliv na gampelay - přepych AAAček.
  • Ano, já jsem totiž Robin Hood vy zavistivé nuly *7*
  • Hele tohle je validni prispevek do bravicka.
  • Hra nevim,ale editor vypada opravdu hezky.
  • pochybovat o sexuální orientaci je naprosto validní problém - když nevíš, jestli je dotyčný/dotyčná na chlapce či dívky, nevíš, jestli se máš pustit do balení, že jo (ztrácet čas si nemůžeme dovolit nikdo)
  • https://www.youtube.com/watch?v=8AOfbnGkuGc

    vies ze ani mne, su to zvlastni ludia, ti vsetci fobisti
  • To je velmi jednoduche, kdo se nechova jako ty ma spatnou sexualni orientaci. Vsak to je nejstarsi zpusob jak vyskrtnout nezapadajici kusy ze stada...
  • Jak se pochybuje o sexualni orientaci? Jako budes pochybovat, ze maji stejnou jako ty? No a?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit