Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • X Rebirth, Space Engineers, No Man's Sky, Kerbal Space Program, Star Citizen - tyto hry mají funkční pohyb mimo loď. Započítávám i alfy. To je celkem jedno.
  • hele a je horizons teda rozšíření, nebo prostě něco jako vylepšená edice? musím vlastnit původní elite abych mohl hrát horizons?

    ptám se protože na steamu se to prodává separátně...
  • Těžba dokáže bavit, ale tenhle systém co je teď to je opravdu hrůza. To už mě víc baví těžba ve wowku...
  • drasta
    Jestli jsem to dobre pochopil tak ten prulet blizko u slunce te prave vytahne z toho hyper-skoku.
  • Ten update je dražší než 1000 Kč. *3*
  • Takové hádky jsou nesmyslné, protože SC ještě nevyšel a je tu tedy jen Elite. Až vyjde SC, tak má smysl obě hry srovnávat. Tak či onak je Elite proti SC trpaslík, což je jasný, když SC má mnohem více financí a není to jen vesmírný simulátor ale mnohem více.
  • jo to taky no :D prostě jsem z toho celého měl velice rozpačité dojmy.... ale grafiku to má hezkou no... :D
  • Dokud bude těžba o tom, že rozstřílíš pár kamenů a pak je složitě chytáš v prostoru, je tahle hra pro mě prostě nehratelná. Tohle mohli automatizovat. Není zábavné dělat úplně všechno. Nemyslím si, že by někoho těžba bavila. Je to jen nutné zlo a to velmi zdlouhavé a otravné.
  • já tedy ani nepřišel na to, jak u tý hyper moderní kosmický nastavit aby pokaždý nezastavovala nebezpečně blízko u slunce, o autopilotovi co by zastavil automaticky u cíle cesty ani nemluvě
  • Sis koupil ještě staré Elite, ne? To bylo ve velké slevě právě proto, že lákalo chudáky, co si mysleli, že kupují celou hru a přitom koupil jen tu kostřičku právě bez Horizons. *1*

    Technicky jsou lodě z Elite na úrovni druhoválečných letadel. Vždyť nemají ani blbýho autopilota. *7*
  • Horizons jsem ještě nehrál, Elite jsem si koupil na steamu ve slevě za pár drobných, což je asi jediné co zmírnilo moje zklamání... ovládání je designované podivně, obzvláště pro vesmirný "simulátor", gameplay mi extra zábavný taky nepřišel, rychlé cestovaní je takové... no podivné, buďto musíte dva dny předem brzdit, nebo snadno přeletíte, což u té hyper technicky nadupané lodi nedává moc smysl... taky vám hra sama hrabe na rychlost, aby jste nemohli letět tam kam vývojáři nechtějí aby jste letěli...

    zatím to na mě působí tak, že vývojáři nemají jasno v konceptu, jestli chtějí dělat arkádu, simulátor, MMO nebo singleplayerovou hru... současný výsledek je nuda, která má však potenciál do budoucna být docela zábavnou hrou...
  • po vcerajsej AMA na reddite Braben hovoril aj o Story misiach a podobnych veciach..Nehovoriac, ze ocividne uz pridali mimozemsku rasu.

    Ja som asi velky zastanca E:D, ale info zo vcera, ze "No dogfighting with NPCs above the surface anytime soon" ma trosku dostalo. Je jasne, ze maju problemy s AI (ocividne kolizie so zemou a asi nezvladaju gravitaciu...ktovie), ale ze nebude v docasnej dobe mi pride divne...Hlavne teda kvoli tomu, ze hra nech sa tvari akokolvek multiplayerova, vacsinu casu je tam clovek sam (mimo hlavne bubliny).

    No uvidime.

    tazenie materialov je fajn a aj mne sa ten wake scanner paci..pridava to dost na atmosfere. Trosku mi to pripomina hladanie vody s palickou :D
  • alien5
    Souhlas :) hlavne ti tipci co vedi kulovy ale jsou naramne chytry a samozrejme anonymove a maj problem ze nekdo zna tema :)
  • walltar
    Musím, říct, že jedna věc mě v Horizons příjemně překvapila... Systém skenování materiálů na planetách. Je to přesně to o čem jsem vždycky mluvil, že ve hře chybí. Nějaký gameplay, který by nebyl jen o zmáčknutí jednoho tlačítka. Systém Wave Skeneru, je sice celkem jednoduchý, ale prostě ten průzkum bude díky němu mnohem zajímavější.

    Doufám, že FD nezapomene na stávající mechaniky a přidá k nim trochu takového gameplaye. Mít funkční skenery pro těžbu, nebo pro průzkum ve vesmíru by mě celkem dost potěšilo.

    Systém věcí, kterých člověk může vyrábět z těch materiálů, které najde je taky zajímavý, ale po rychlém prolítnutí se mě zdá, že je to tak trochu nedodělané jako výbava lodí, když jsem naposledy hru hrál. Osobně bych radši uvítal systém, kde by bylo víc možností, které by pracovali proti sobě a člověk by se tak musel rozhodovat, nebylo by to jen o čistých upgradech. Nebo aspoň víc možností co použít pro jednotlivé systémy. Musím se na ten systém ale podívat trochu blíž.

    Každopádně rozšíření přidává celkem zajímavé věci...
  • drasta
    No a pak je tu ta dalsi vec ze ani nemusis v Open play hrace na ktere cihas potkat i kdyz jsou u stejne stanice....
  • Ty hádky o SC vs ED jsou vtipný, když si člověk může koupit obě hry. Momentálně mám SC u ledu a čekám na release. V ED trávím prakticky 100% svojeho herního času a furt mě to baví i když uznávám, že to má hluchý místa.
  • alien5
    Lol
  • alien5
    Neboj bobiku jsem tady nesklamu te:) Ta videa jsou pro lidi co je ta zajima a moje nazory jsou pro komunitu ne pro tebe troliku papa :)) Jinak si precti prispevek dole a nepisu to ja :) od uzivatele : PrayForTurkey hezky den :)
  • sice to neni o tezbe na planetach, ale tenhle clanek ti da docela slusnou predstavu o ,,kopani krumpacem,, ve SC :)

    https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14522-Star-Citizen-Careers-Mining
  • ales.smutny
    Jejda, opraveno, díky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit