Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ja jeste nezkusil , ale tohle jestli to tak je nevim, nebyl zrovna hezkej komentar k cloveku co si dal praci, aspon to chce ocenit s trochou respektu, (pokud je to zatim beta/alpha o to vic.)
  • Radioaktivni_surikata
    U takovejhle projektů je mi vždycky líto, kolik času vyšlo téměř na zmar. Je to určitě krásný, ale co na tom, když se to nedá hrát. Vždyť mu podle tý ukázky vůbec nefunguje AI. Panáci stáli a nechali se upalovat zaživa. Klučina šikovnej, ale kdybych se chtěl procházet, tak myslím, že základní FC3 k tomu nabízí spoustu příležitostí. Navíc se dá i hrát...
  • Jack1947
    Ja vim, ja vim ... ale... *15*
  • Radioaktivni_surikata
    Vsync není u FC3 nutnost, akorát to chce nastavit počet předem renderovaných snímků na "1", jinak jsem právě měl nechutnej screen tearing. A pro majitele nVidia karet doporučím nVidia inspector. Tam si jde hru zamknout na téměř libovolným počtu fps, aniž by bylo nutný vynucovat vsync. Já si to zamkl na 50, protože mi to pořád pendlovalo právě mezi 50 a nějakejma 65, a právě ty framedropy byly otravnější než stálá padesátka. A když už jsme u nVidia inspectoru, tak tam se dá nastavit vždycky spousta věcí navíc, např. lepší filtrování textur, AA (ten zrovna u FC3 nefunguje), atd...
  • Jack1947
    Vice ci mene...
  • co tak FC1 v CryEnginu 3 ?to by bolo celkom pekne.. *4*
  • Teda, FC1 byl uz tenkrat dost tezky, kdyz to porovnam s dnesnima hrama ktere proste clovek jen tak projde bez vetsich problemu, jestli tohle bude jeste tezsi, bude to celkem vyzva
  • když si vezmeš že má 3 úrovně z 20 (a to ty úvodní byly ještě dost krátké) tak si na full verzi asi ještě chvíli počkáme
  • Jack1947
    Super, akorat (skoda ze toneni primo hra, modifikace dobry ale bejt to modifikovana verze puvodniho Far cry bylo by jeste lepsi, ale jinak urcite super.) *3*
  • evidentně jsou to první 3 mapy ze hry čili úvod Far Cry, ještě bez mutantů ;)
  • promitac
    A teraz sa pozri na EA a ich main engine... *12*
  • Taky mě rozsekalo, že jsem našel emulátor na 3dfx , takže spoustu starých her člověk rozběhá v docela pěkné grafice (a ani rozlišení nevadí, když se to hraje přímo v okně pod wincousama.
  • Mato1987
    to bohate stačí, čím viacej ľudí ocení prácu takýchto šikovných ľudí, tým viacej ľudí si bude všímať takýchto šikovných moderov a poprípade im niekto z tých veľkých herných spoločností teda vývojárov ponúkne aj nejakú prácu.
  • Herní komunita je naprosto úžasná. Díky komunitě si dnes mohu zahrát i řadu starých her ve zcela novém kabátku. Díky komunitě si mohu zahrát zpackané hry na úrovni daleko vyšší než originál. Tolikrát jsem narazil na modifikace, kde jsem prostě nestačil žasnout nad schopností autora. Kéž bych kdy mohl všem těm lidem poděkovat za jejich práci a genialitu. Když to jde, činím tak aspoň na autorův osobní profil na příslušném foru, ale pořád mám pocit, že je to málo.
  • Pecka! To určitě vyzkouším..
  • Tak tak někdy mi připadá že i tak stařičké hry mají někdy i lepší textury než dnešní Call of duty.
    AI je někdy hrozné a vyvažováno masivním počtem nepřátel a nebo dobré. Záleží na tom jakou střilečku zrovna hraješ. Far Cry 1 rozhodně mělo na svou dobu skvělé AI a hlavně hru neusnadňovalo nějakým samovolným doplňováním zdraví aby to mohli dohrát i 7letá děcka.
  • Mato1987
    ja som na tom bol rovnako, tiež som bez zapnutého vsync mal nechutný screen tearing a po zapnutí vsync zase otrasné framdropy, ale našiel som jeden trik ako to obísť, stačí mať nainštalovaný msi afterburner alebo obdobný program na bázi riva tuner, tam si locknúť fps,teda počet snímkov za sekundu na povedzme 60 ak je tvoj monitor 60 HZ a viola, screen tearing a framedropy sú preč.
  • Mato1987
    No pozor Koko°1 grafika a AI sú dve diametrálne odlišné herné aspekty :) AI mala Far Cry 1 fakt úžasne prepracovanú, grafika u Far Cry 1 sa určite nemá za čo hanbiť v porovnaní s ostatnými "modernými" hrami, ano pozerám sa na teba cod, no je vidieť, že sa na nej podpísal zub času a nebol som až tak ohúrený grafikou keď som to prednedávnom spustil ako keď som to spustil 9 rokov dozadu...
  • Já nevím jak vy ale mě FC3 po zapnutí prachobyčejné vertikální synchronizace dělá takové pády fps že jsem byl na nejvyšší možnou míru znechucen a naštván na samotnou optimilizaci a bez vsync se to hrát u mě prostě nedá. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • obstarožní grafiku? Jsi nějakej náročnej, ne? Taky jsem si to tak předloni sjel znovu a ani tu grafiku bych nevytýkal. Spíš by se současný hry měly stydět, za to, co předvádí s AI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit