Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro nováčky je docela fain možnost přidat se k EvE University. ten název říká všechno. Mají přednášky snad o všem, tahají lidi do low secu na fleet akce a tak. A zábava tam je, jen jí musíš najít. Začal sem sám s miningem, skončil sem kvůli nudě. Teď lítám L3/l4 mise a taky to neni upe sranda, ale dělám si skilly na manufakturing a začnu obchodovat s loděma. chystám se pomalu do nuly :)
  • ano, presne na to jsem se ptal a diky za info.
  • xH4wK
    Pocetni prevahu ?
    CFCRUS ma pocetni prevahu stale, N3PL vyhravali kvoli taktike a tym, ze boli v systeme prvy vacsinou.. teraz sa to obratilo a CFCRUS ukazali vyhru prave kvoli pocetnej prevahe.
    Inak vyhravat nevedia, CFCRUS su proste odkazany na vyhry kvoli poctom, nemaju tak skusenych FC ako N3PL ani hracov.
  • walltar
    Není.
  • Chci radu : Je tato hra f2p a když jo, kolik to má GB a jak se to instaluje ?
    Předem díky za odpověď
  • walltar
    Aha ty velké lodě se v SC nedají koupit (korveta, destroyer a fregata budou tři velké lodě, které půjdou koupit ... a na provoz bude potřeba asi víc hráčů). Lodě větší, než destroyer budou tzv. persistentní, nikdy nezmizí z vesmíru a bude jich v jednu dobu omezený počet. Hráči třeba budou moct najít opuštěný vrak a opravit si ho, nebo ukořistit si vanduulksou loď, nebo dokonce UEE kapitálku pokud budou mít koule. (třeba Bengalů takhle pro hráče dostupných bude v každou chvíli maximálně 5-10) A budou fungovat spíš jako mobilní základny o které se budou vést boje mezi těma největšíma organizacema.

    A u menších kapitálek zase platí, že se jich nevyrábí moc, takže když chceš koupit novou, tak budeš muset najít nějaký kus, který ještě nikdo nekoupil, nebo se zapsat do seznamu a počkat si, než na tebe dojde řada ... a když ti ji zničí, tak to samé bude platit pro pojišťovnu, která ti shání novou loď. Takže se ti může stát že budeš čekat hodně dlouho na novou.

    Navíc samotná kapitálka ve které sedí jeden člověk (Korveta má posádku 6-10 lidí + 2-3 hornety v hangáru) bude hodně lákavý cíl pro piráty, kteří budou mít problém si ji legálně opatřit. A tobě potom zbude maximálně čekat, než ti pojišťovna sežene další. *1*

    Jinak s tím jak dlouho bude trvat si kapitálku opatřit ... Spekuluje se, že Conetellation seženeš cca za 60 hodin hraní (bez výbavy .... výbava může být dalších 60) a vzhledem k tomu, že korveta je asi 5x dražší, tak si můžeš spočítat jak dlouho ti to bude trvat.
  • Shaker
    Spis me zajimalo, jak to bude ohledne ziskavani velkych lodi, jestli na ne clovek taky bude muset setrit nekolik mesicu nebo jestli bude mit za tyden hrani kazdej Bengal Carrier. To s vyrobou lodi sem myslel, ze bude jen co se zbrani tyka, vzpominam si, ze Roberts nekde rikal, ze kdyz chci rakety, tak musim zajistit, abt tovarna, co je vyrabi mela z ceho je vyrabet, o lodich samotnych sem to netusil...
  • jo. Chribba a jeho Veldnaught.Nejbohatsi (asi) clovek v eve. A ten revelatian neni jedinej, ma celou kapitalni Veldfleetu a dokoncil uz i superkapitalni mining fleetu. https://wiki.eveonline.com/en/wiki/The_Veldatar

    Nicmene ten revelation je snad jedinej dread ci kapitalka obecne v 1.0 sec systemu, nepocitaje prumyslovy kapitalky.
  • walltar
    Obě jsou to Kickstraterové hry ...

    Star citizen má zatím jen hangar module... http://www.youtube.com/playlist?list=PLYu7z3I8tdEntTnPSbtg1uoqW1nli5NbG

    A E:D má bojovou alfu... http://www.youtube.com/watch?v=M44wH8NCc3g

    Obě budou mít multiplayer ... ale E:D bude spíš hotjoin, než MMO.

    E:D má vyjít tento rok a SC 2015.... obě hry si můžeš koupit na jejich stránkách už teď.
  • to by dávalo smysl, a já se lek, že takovému hráči jako sem já nějaké hry proklouzly
  • Technická, Rebirth není X3, je to jenom X. A je to tak dobře, ještě by to špinilo jméno kvalitních her takovou kejdou...

    Jestli někdo někdy udělá X3:AP v multiplayeru, tak jde celá EvE do háje během pár dní.
  • eStar
    rabor: Tyhle hry hlavně ještě nevyšly.
  • dik, je u těhlech her nějaký trial?...nehci kupovat zajíce v pytli
  • walltar
    Star Citizen, Elite: Dangerous ...
  • zkusit zpracovat podobný koncept online by nebyl špatný nápad....větší prú*er než X3 rebirth to být nemúže
  • X3 tedy pokud nemluvíš o X3 rebirth, je dobré, ale trochu moc singl se stovkou lodí, stovkou stanic a celým prozkoumaným vesmírem se po lehku vkrádá stereotyp :) ....ale pořád mám nainstalováno albion prelude a občas se ktomu vracím
  • eStar
    Tak v tomhle ti musím dát za pravdu. Také bych byl raději kdyby se lodě ovládaly stylem X3 například. Tam je také hromada tabulek ovšem při boji hrajete vesmírný simulátor a skutečně svou loď ovládáte.
  • posledním zábavným prvkem byla tvorba postavy,....u toho modelování prsou jsem nějakou tu dobu strávil
  • když jsem tu naposledy četl o eve, tak jsem se pro to docela nadchnul a po vyzkoušení jsem byl pak děsně zklamán :(
    složité mi to tedy nepřišlo, ale byla to nuda. čekal jsem akční a rpg prvky! a ono všechno od těžby, prúzkumu, obchodu nebo boje probíhá stylem "klikni do tabulky...a čekej"
    rpg system to samí "naházej do tabulky...a čekej"
    a to všechno s vidinou toho, že si za pár let čekání budu moc pořídit svoji vysněnou megaloď se kterou poletím do takovéhle bitvy....tedy poletím....no kliknu do tabulky a budu čekat
  • walltar
    Tak bump u mě není kolizní systém ... neuděláš druhé lodi žádný damage. Já pochopil, že se ptá na damage při kolizi lodí, ne na zneužívání bugů ve hře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit