Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vtipná diskuze. *2* Ale potřebná.

    Řenku vám jen jedno. Jděte k volbám a volte poctivě. Dejte si s tím práci. Přemýšlejte a dejte si práci s tím odhalit a odstranit populistické nesmysly a nálepky. Nakonec vám garantuju že si i se skřípajícími zuby jednoho kandidáta nebo stranu vybere.
    Jedině tak se něco změní. Čím více lidí se na to vybodne, ať již z lenosti nebo nasranosti, tím hůře u nás bude.
    • Já bych šel rovnou do Prahy a všechny je vyházel z oken a potom předhodil rybkám ve Vltavě, nálepky by se sundaly až večer. Ale je nás jen pár a navíc spáchat exodus odhodlaných, tak o tom se ještě nerozhodlo Ovšem, bylo by to s nasraností a o budoucnosti s bezvládím se neručí.
      • Veskoslav
        No já nevím, co ti ty ryby udělali:)
        • Stejně tam místní z mostu do toho blijou, čůraj, flušou a s*rou, takže odpad, jak odpad.
    • Veskoslav
      No poslední podobné "dej si práci" skončilo tím, že po třech dnech jsme to vzdali a šli volit Piráty. A ani oni nebyli nějaká skvělá volba. V rámci Sociologie jsme měli udělat právě podrobný rozbor toho, proč a jak volit, jaký je důvod, proč kroužkovat a proč nekroužkovat atd. Pak zjišťovat, kdo kde byl v čem zaplatený, kdo kde seděl (správní rady), který podnik přivedly na krach, kde se podvádělo. A řeknu ti, je to neskutečné svinstvo. A nejhorší je to, jak se říká, že jsou komunisté čisté a zlaté před89. Kecy. Patří mezi politiky, co ve více než 70% vždy lžou, patří mezi nejvíce odsouzené v rámci strany (od městského zastupitelstva až po poslance, druzí jsou ODS a tředi ČSSD) atd. Říkám ti, někdy je mnohem lepší volit jak se říká "srdcem" než rozumem. Protože rozum by ti řekl, vem rodinu a odstěhuj se na Nový Zéland, pěstuj ovce a žij ve Středozemi.
      • Tvůj úhel pohledu samozřejmě chápu. Ale stále věřím, že tam někde možná někdo slušný je.

        V prezidentské volbě jsem volil KS. A to již v prvním kole. Nebyla to ideální volba, ale nakonec jsem proti němu nenašel nic jiného než že spí a šišlá. Jistě prezident by tohle určitě dělat neměl, ale rozhodně lepší než ten notorický lhář a manipulátor co tam je teď.

        A tak to bude vždycky. Kandidát nebude ideální. Často bude na h****. Ale pak ti nezbývá nic jiného než se buď odstěhovat (de facto utéct) jak říkáš nebo jít kandidovat sám. A číst si co všechno začne lidem vadit na tobě *5*
        • TheGGG
          + jsi měl jako negativum přičíst podporu církevních restitucí, zpochybnění Benešových dekretů, fakt že je jen loutka v rukou Kraďouska, že jeho příbuzný byl kovaný nacista atd.
          To není zrovna ideální kandidát. Je z něj cítit snaha k návratu starých rakousko-uherských principů tzn. doby kdy země strádala kvůli šlechtě a církvi
          • Pomlč prosím tě. Tvé příspěvky jsem četl a jsou na úrovni doktora a jeho nesmyslu o "podřadných lidech".

            O Benešových dekretech měl ryzí pravdu. Řekl, že to byla chyba. Bylo to pochopitelné, odůvodnitelné, dávalo to smysl, ale z dnešního pohledu to byla chyba. Neříkal nic o navracení majetků nebo podobný nesmysl. To jen zakomplexovaní lidé to tak vzali.

            Schwarzenbergův otec obdržel vyznamenání za vedení ozbrojeného odboje od gen. Ludvíka Svobody. Tím nacistou byl jeho tchán. Vinit ho za to, že se zamiloval do ženské se špatnými rodiči je směšné. To že Therése nacistkou není se všeobecně ví. Lidem spíše vadilo, že je to cizinka.

            Z Kalouska dělá levice Saurona stejně, jako ho momentálně dělá levice ze Zemana. Kalousek je jistě dominantnější, ale tvrdit že je někdo se Schwarzenbergovým životopisem je jeho loutka vypadá dobře na billboardu, ale jinak je to směšné. Vládní krize pravidelně začínali když byl Schwarzenberg v zahraničí a končily s jeho návratem.

            Takhle nějak jsem uvažoval během voleb. Ale pak to vyjde na wall of text a namáhá to mozek více než plané výkřiky.
            • TheGGG
              "Málo vnímá, často dřímá, kritizují rakouští politici Schwarzenberga"
              Z nejmenovaného zdroje který začíná na N. (nechci tu psát novinky.cz)
              Nalijme si čistého vína, kníže už je příliš starý na to aby mohl ještě nějakou politickou funkci vykonávat. Nemám k němu úctu, ale přesto mu přeji aby si užíval v poklidu svůj majetek a nepletl se do politiky, která ho evidentně stojí spousty sil. Na stáři by sebou neměl nechat zametat a radši si někde ve Švýcarsku v klídku užívat stáří.
            • TheGGG
              Chyba? co ty si za smr*da? Bylo to jedině správně si po válce vzít to co nám patřilo. Jsi asi jediný kdo si spolu s tím rakouským zombíkem myslí že to byla chyba, to co říkáš jen dokazuje tvojí absolutní neznalost jak dekretů samotných tak historie obecně.

              Jinak samozřejmě že je schwarzenberg kraďouskova loutka, ono jak se zdá se i dnes najdou hlupáci na které platí tituly jako kníže atd. Schwarzenberg nemá ve straně žádné slovo a kalousek ho používá jen jako panáka na letáky. To jak mu dali číro aby jakože vzbudil zájem u mladých pak bylo vyloženě směšné.
              Ty si typický divák TV nova který jim ty jejich řeči sežere i s navijákem. *6*
  • Jen tak pro zajimavost tech 460k online nebylo po startu ale nekdy minuly mesic:-) Anet od spusteni uz 5x navysoval kapacitu serveru, ukazte mi jine mmo kteremu rok po vydani stale pribyvaji novi a novi hraci aby museli neco takoveho delat.
  • Bavim se jen s lidmi, kteri volili Karka. Kdo nevolil Karla je levicacka luza, rikaji to vsichni okolo, tak to musi byt pravda. Vzdyt se na Becheraka podivejte, zabranuje korupci, pali rybniky, dava noze na krk, jmenuje odborniky. Tohle speje k prevratu jak v 68. Opravdu je mi zle z gum ktere jeste jasaji. Kdyby vyhral Karel, vse by slo jako po masle, nosili bychom odznacky "Karl fur president." a zajistili, aby se nic z vybranych penez nedostalo do rukou leve luze.
    • miker17
      Pokud si dobře pamatuju tak Karlu hrozilo 8-10let vězení za tunelování Becherovky. Taky rozkradl 1.5 mld na dotacich na ten svůj rybník(i když v tom samém čase bral dotace od EU, za tohlu mu hrozily 4 roky).
      Úmyslně ohrožoval životy lidí když prodával ryby z rybníku kde se vyskytovala smrtelně jedovatá chemikálie(nebo řasa? už si to přesně nepamatuji).

      Při soudním jednání všechny důkazy proti KS záhadně zmizely. Než se obžaloba vzpamatoval tak Havel dal KS dip. imunitu a už se na něj nemohlo. Dlouho po promlčecí lhútě se zjistilo ža tím zmizením důkazů stály "osobnosti okolo Kalouska".

      Zeman není idealní prezident ,ale alespoň si nehraje na něco co není.
      P.S
      už jenom to že tým okolo KS vyřadil Okamuru , dehonestoval Fishera ,Franze, Fisherovou(?) a snažili se pochybnýma aférkama zdiskreditovat Zemana.
      P.P.S -Bilderberg (musím říkat více?)
      • Veskoslav
        Ano Bilderberg. To tu ještě chybělo. Sraz konspiračních bláznů. Mimochodem zjisti si, kolik díky "oposmlouvě" přišel stát o peněz. Většinou se uvádí 25-30 miliard minimálně;)
        • TheGGG
          Ano a ty si zjisti o kolik se za dop vlády TOP09 a ODS zvýšil státní dluh, 30 miliard bude proti tomu výsměch. Nemluvě o církevních restitucích a podobných pr*sárnách.
          Jinak Bilderberg není žádná konspirační teorie, ale skutečný spolek, klub nebo jak chceš se 150 nejvýznamějšími lidmi z Evropy a Ameriky. Jejich existence není tajná a dá se toho o nich dost zjistit. Nikdo tu neříká že jsou to nějací tajní vládci světa, ale je jisté že rozhodují o mnoha významných ekonomikých otázkách. Jinak mě těší že jsi napsal ž herní web není od toho aby se na něm řešila politika, ale už jsi stačil zaragovat na každého kdo jen naznačil že nevolí pravici.
          Jinak je to celé dost nudné tento rádoby boj mezi levicí a pravicí. Bohužel mi to nedalo a musel jsem zareagovat.
        • miker17
          jj ale za to přece může Klaus. Plus o kolik si myslíš že by stát přišel kdyby se k moci uplně vrátil Klaus co......přinejmenším o 100x tolik.

          P.S
          Stejně ale na Kalous/Nečas vládu nikdo nemá 1000mld *15*
          • Veskoslav
            No nechci brát tvé hlavičce iluze o dluhu, ten je skutečně šílený. Ale největší podíl na růstu má ČSSD. Ta v 6-8% růstu si místo splácení dluhu neustále půjčovala. Vytvořila sekeru za 4 roky 250 miliard při tak razantním růstu.Mimochodem Německo při 6% růstu ušetřilo 40 miliard a má přebytkový rozpořet, Turecko při 4% růstu ušetřilo 25 miliard a má přebytkový rozpočet už 6 let za sebou. ČSSD v době růstu udělala to, co zatím nepochopil žádný ekonom. Zadlužila se ještě více a zvýšila dokonce procenta ke splácení. Mimochodem z nynějšího schodku je více jak polovina sankce za zpackané privatizace Bank za vlády Zemana a pak na splácení dluhů, co nasekali ruku v ruce ODS a ČSSD.
    • Veskoslav
      A kdo nevolil Zemana je zase hlupák, co volil Kalouska. Tyhle pseudokecy jsem slyšel pořád.
    • TheGGG
      A Karel měl číro to byl taky argument pro bezmozké studentíky SŠ.
    • Jmenuje odborníky....
  • Diskutujete skutečně k tématu, jen tak dál.
    • O čem budeme mluvit tentokrát? Já bych navrhnul naše zážitky z dovolených a prázdnin, případně kde se mi ještě podaří sehnat kvalitní květák a česnek, abych mohl navařit. Tady snad někoho napadá se bavit o hrách? To jste si vybrali špatnou stránku - tohle je G*A*M*E*S*.
      • Kozy
        Pro česnek chodim na farmářský trhy.
        • TheGGG
          česnek jí voliči levice a květák voliči pravice.
          *9*
          *10*
          • To děláš chybu, květák, zvlášť smažený je skvělý
          • walltar
            Květák nežeru a přitom levici nevolím ...
          • ja mam smazeny kvetak rad.
          • Jinak se domnívám, že levice má spíš v oblibě vajíčka. I když asi bejvávalo, páč na zásobu omelet si potrpěl především asi jen Jirka.
          • Tilwaen
            Tohle mě pobavilo *15* +1
          • Ale toho květáku tolik nebude, jen abych si trochu vybalancoval strany.
        • Ten je až v sobotu a já ho chci hned zítra. Nerad bych ti uspěchal a pořidil nějakou kvalitu z produkce česko-čínská klasa.
  • Ježiš, kdyby tuhle diskuzi ArenaNet viděl, litovali by, že raději jako přirovnání nepoužili Island, Východní Timor a nebo něco takovýho *7*
  • Thorar
    A přitom s engineeerem si užívám nejvíce zábavy a ve WvWvW je to s ním paráda :-)
    • walltar
      JJ taky mě engineer bavil ze všeho nejvíc.
    • Mna zas engineer bavi asi najmenej zo všetkých class.
      • Thorar
        Me s pistolema a buildem na granaty/preziti proste bavi, takovej diverzant. Ale ja hraju hlavne to www, nevim jaky je na instance.
  • Mahcake
    Tohle je už hodně smutný... *13*
  • Zajímavý akorát nevím co tím chtěli říct ??
    • Tak jen pro zajmavost..jinak celkem nepodstatné statistiky..
      • No mě přišlo jako kdyby se vysmívali malé volební účasti v ČR tímto žvástem..
        • walltar
          Potom by to možná chtělo zvážit nějakou medikaci ... možná i ústavní léčbu.
  • Jack1947
    " V Guild Wars 2 padlo víc hlasů než při volbě prezidenta v ČR " No jo no, kdo by taky tady ty prezidenty, ( tolik volil) kdyz bez potrebnych pravomoci , jsou to jen loutky a i kdyby nebyli , porad jsme v cr a tady to nestoji za rec. *15*
  • číslo prodanych kopií o ničem nevypovídá, ani kolik lidí bylo online, protože je jasné že po vydání to každý skusil. Já to taky koupil a chvíli hrál. Zajímalo by mne kolik lidí je online ted.
    • spousta lidi, kteri presne vedeji a chapou o cem to je.
    • Veskoslav
      A přitom jsi nedávno tvrdil, že takovou blbost nikdy nekoupíš. Zapisuj si, co píšeš;)
      • to jsem nikdy netvrdil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit