Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Internet... misto kam si muzete jit anonyme vyblit svoje h*vna. 'Diskuze' se tu uz skoro nedaji cist. A vypada to, ze vetsina onoho hnoje je tu kydana prevazne registrovani uzivateli.
    • Prsne tak. Bohuzel.
    • chyba se vloudila: *registrovani = registrovanymi*
  • sankuri
    Frog+ostnatni kteri by mel obdobny dotaz: Samozrejme ti nikdo predem nemuze zarucit ze GW2 bude mit 100% uspech a ze znici ostatni mmo, ale pokud se zacnes o hru vice zajimat zjistis ze ten uspech tryska kazdou skulinou co se jen objevi.
    Zacal bych u GW1, ktery se dodnes drzi na vrcholu zebricku a 7 milionu prodanych kopii mluvi samo za sebe. Zatimco jine nejmenovane (Cahir vi) studia utraci stovky milionu za reklamu Anet je zticha a jen sem tam vypusti nejakou informaci, pres to sbira oceneni po desitkach a roky stabilne vede zebricky ocekavani. Narozdil od jinych nejmenovanych studii (Cahir opet jiste vi) nevedou vyvoj financni manazeri s jejich grafy kteri casto nehrali na pc vic nez Solitare, ale vyvojari kteri svou hru s nadsenim pri vyvoji hraji a chteji ji hrat i po vydani. Nestanovili si presny termin vydani ktery by je nutil delat kompromisy a vydat hru nedodelanou. Oni ji vydaji "az bude hotova". Rozhodli se jit vlastni cestou misto kopirovani zabehnutych principu u kterych "je uspech zarucen" neboji se ani v pozdni fazi vyvoje prekopat dulezite herni principy kdyz se jim nezdaji dobre. Mohl bych pokracovat jeste dlouho. Z pozice cloveka ktery se pohybuje ve svete mmo uz pres 10 let a ktery si na vystave GW2 zahral a byl k pc prikovan jako kdysi pred lety ke sve prvni hre s ocima vykulenyma jak maly jarda ti garantuju ze GW2 bude skutecne dosud nevidena pecka:-)

    Nicmene rozumim tve nerozhodnosti a pesimismu, protoze aby cloveku zaclo dochazet co vsechno GW2 znamena musi se vice ponorit do dostupnych informaci. Nemuzu nedoporucit zacit hltani informaci v mem souhrnem clanku: http://guild-hall.cz/index.php/guild-wars-2-game-info a dale pak je mnoho informaci na http://guildwars2.cz/
    Pokud bychom meli zabruslit k videim, doporucuju jako prvni techto 10 duvodu: http://www.youtube.com/watch?v=xBC_ig73aMs
    Co se tyce gameplay nemuzu nedoporucit ta s komentarem od TotalBiscuita (postuju vzdy jen prvni cast videa): http://www.youtube.com/watch?v=4ttfOuxB6Gc&hd=1 , http://www.youtube.com/watch?v=TfE_Xu9H1Bw&hd=1 , http://www.youtube.com/watch?v=-healkDctCw&hd=1
    Dal pro predstavu jak se Anet popral napr. s mesty tu mam prochazku po Divinity's Reach (lidske hlavni mesto) http://www.youtube.com/watch?v=oxx_sDlFuQw&hd=1
    A nakonec pak zaznam PvP turnaje z GamesComu kde team Anetu zmeril sily s profi pvp guildou BoonControl: http://www.youtube.com/watch?v=oXc1JwHGNik
    • Ještě jsem nepochopil, že si dělají co chtějí a ncsoft se jen podívá a nasolí jim další prachy bez řečí, zajímalo by mě jak to mezi těmi společnostmi funguje... :)
      • sankuri
        NCSoft se na vyvoji financne ani nijak jinak nepodili, pouze hru vydava jako distibutor. Cele to financujou z vynosu z prvniho dilu + microtransakci. Jednoduchou matematikou clovek dojde k tomu ze na to teoreticky maji vice financi nez kolik BioWare a EA vrazili do SWTORu:-)
  • Neviem z kade tvorca tohto clanku prisiel na cislo 300. V kazdej zo 4 zon bude povolenych 500 (po beta teste sa to cislo este navysi) hracov. To dava dokopy 2000+ hracov - NIE 300! *7*
  • Takže ta hra bude mít dokonce něco jako PvP zónu?! No páni, tak to jsem vážně nečekal *15*
    Upřímně jakej je rozdíl jestli budu bojovat proti dvoum, třem nebo čtyřem stranám? Hráčovi je úplně ukradené do koho mlátí a do jakého světa patří. Teď by mohli ještě přidat něco jako jeskyni do které se vydá více hráčů a ti se budou muset probojovat a potom zabít extra silnou potvoru, to bude teprve revoluce v žánru mmo! Doufám že jim ten server nebude padat když tam bude tolik lidí.*7*
    • Tobe asi nedoslo, ze v te pvp zone bude 300 lidi, coz si naposled pamatuju tak maximalne z L2.
    • Kravina... to pvp pak vypada uplne jinak... podobne to bylo v RF online... pravidelne bitvy tri ras o nadvladu v centralnim tezebnim regionu... pokud jedna strana ziska velkou prevaqhu, okamzite se dve slabsi proti ni spoji... dava to tomu celkem jiny rozmer...
    • sankuri
      Rozdil je ve vybalncovani stran. Kdyz mas dve strany, jedna se velmi brzy stava vyrazne dominantni, coz frustruje vecne porazene a nudi vecne vyhravajici - bezna praxe v mmo:-) GW2 bude mit tu featuru ze kdyz bude jeden server vyrazneji dominovat dovoli hra zbylym dvema serveru se nacas spojit proti nemu
  • Ringwraith
    Tož bijci, já si zrovna dal 15:00 - 00:00 nonstop CBT1 TERA, kde jsme se společně s kolegy promlátili prvními dvaceti levely, a pak se stavím tady a co to nevidím...

    No, není pochyb o tom, že GW2 bude lepší MMO než SWtOR. SWtOR je totiž spíš singleplayer RPG, za které se platí...

    Jo a Cahir to trocha přepískl.
    • Trol.diskuzni
      A to sis ani nepřečetl dnešní diskuzi k Mass Effectu *1*
      • Ringwraith
        K tomu článku, že ho vypustí balónem?
        No jo no, tu jsem ani nerozkliknul.

        Ale jdu tam, když ji zmiňuješ. *1*
  • sleduju veskery informace o GW2 a dovolil bych si jen upravit autoruv clanek, kde se pise ze ve WvW bude bojovat 300 hracu, ovsem soucasnej limit je nastavenej na 500 hracu, coz je PRES 100 hracu na server, ale limit se muze zmenit a jeste s tim upravovanim lvlu na 80tej hned od zacatku je sice pravda, ale pokud potkate hrace se skutecnym lvlem a vy budete treba na prvnim (pokud pujdete hned ze zacatku hry do WvW), tak vas slusne podrti diky jeho equipu, traitum a hlavne odemcenejm skillum. to jen tak pro doplneni, snad jsem neurazil :)
    • sankuri
      Ja bych to jeste upresnil ze 500 hracu je limit pro jednu submapu a ty budou dohromady pro jednu WvWvW zonu 4 takze celkem 2000 hracu:-).
  • Takhle má vypadat MMO z roku 2012 *3*
  • Můžu se zeptat, proč by tahle hra neměla být jen další propadák? Na papíře totiž vypadá dobře i takovej swtor *15*
    • Netvrdím že je to jasnej propadák, jen nechápu kde všichni berou tu 100% jistotu že tohle bude přelomové mmo, pecka, novej král...
      Tohle hold ale tvrděj všichni fanoušci. Já na té hře zatím nevidím vůbec nic zajímavého krom soubojové systému takže moc nechápu kde se bere to nadšení. Prostě jen další z mnoha mmo.
      • To nikdy nikdo rozumny nerekl... GW urcite nebude novy kral v poctu hracu a vydelanych penez, protoze to jsou mety, ktere muzou pokorit jen hry cilene na masy jako WoW ci mozna SWTOR, vzdy je pri vyvoji nutno se rozhodnout, jestli delas co nejlepsi hru pro nejakou skupinu lidi, nebo delas hru co nejlepsi pro co nejvice lidi... dal to rozeebirat nebudu, resilo se to tady tisickrat...
    • Má to docela velkou základnu, propadák to asi nebude
    • lol, tohle určitě propadák nebude. Tohle není nějaký neznámý sh*t co nikoho nezajímá. Jedná se o hru s jistou tradicí + údajně velkými inovacemi (podle mě jen údajné a v reálu to zase tak inovativní rozhodně nebude).

      Propadák to teda určitě nebude a jsem si jistý, že GW2 vezme hodně hráčů ostatním MMO. Otázkou je na jak dlouho.
    • Knifer
      No podle rekce lidí co ji hráli na výstavách bych se zrovna tohoto nebál ale až budou free weeks tak si to ohodnoť sám
      • Na co free weeks? Když tam nejsou poplatky?
        • Knifer
          nn bude to místo Open Bety
        • Trol.diskuzni
          Tak kdyby se ti náhodou nechtělo dávat peníze ani za tu základní hru, dokud nebudeš vědět, do čeho jdeš...
    • sankuri
      Protoze to neni dalsi tupa kopie WoWka. A vubec nastuduj si informace, zkoukni gameplaye a prijdes na to sam:-)
      //Edit: btw SWTOR byl fail uz na tom papire coz jsme my nezaslepeni svetelnymi penisy vedeli od zacatku:-)
      • Cahir
        Chápu, že fandíš GW2 a máš tedy potřebu vyjádřit v diskuzi své nadšení. Já zase fandím SWTORu a chystám se ho hrát. Rozdíl mezi námi je, že nemám onu ubohou infantilní potřebu trousit urážlivé komentáře, v nichž se od shazování hry přesouvám ke shazování hráčů.

        Ty tvoje "světelné penisy" svědčí o tom, že jsi zamindrákovaný chudák. Vypadá to, že SWTOR si relativně silnou pozici mezi současnými MMO našel - Deal with it!

        PS: Ti, co tvému stupidnímu komentáři naklikali pluska, jsou společně s tebou ukázkou jedné části tvořící se české GW komunity. Snad v SW takové nepotkám.
        • +1000 :D
        • Narazka na "světelné penisy" je docela prihodna, prece jenom jsi to byl ty, kdy v jednom postu psal, ze zadny svet se nemuze zabavou rovnat tomu, ve kterem se pouzivaji svetelne mece.

          SWTOR muze mit svy klady, ale je to jedno z nejhur zpracovanych MMO jake jsem hral. Tehle hre by uplne stejne slusel single s instancovitym multiplayerem, ale to by asi nemohli rejzovat na mesicnich poplatcich.
        • Já fandím GW2 a SWTOR se mi nelíbí třeba zase mě, ale naprosto souhlasím s tím, že urážky jsou totálně mimo a mě osobně ten, kdo uráží, připadá jako chudák. Doufám, že sankuri je jen jeden z mála lidí co budou hrát GW2, protože bych rád kdyby se v té hře objevili normální lidé. Každopádně tím chci říct, že ne všichni co se rojí kolem české komunity GW jsou *******.
        • sankuri
          Amen *5* Nic proti ale posledni veta prvniho odstavce a prvni druheho si trochu protireci:-) Navic at ten svuj post ctu jak chci, nevidim tam zadne shazovani hrace toho se tu dopoustis jen ty:-)
          SWTOR je nejvetsi a predevsim nejdrazsi fail v herni historii, to je muj nazor, zkusenost a za tim si stojim, jak ty bys rekl: Deal with it!
          • Sorry sankuri, ale toto znamená co? :

            //Edit: btw SWTOR byl fail uz na tom papire coz jsme my nezaslepeni svetelnymi penisy vedeli od zacatku:-)

            To ej jako pochvala nebo jak? Spíše je to urážka kamaráde, takže raději to teď neobracejte na jiné omg! Fajn má rád Star Wars a co? Takových je víc a nechápu jaký s tím máš problém?
            • Já nemyslel tu část s tím, že SWTOR byl a je fail (i podle mě), ale to pokracování 100% nebylo na EA, ale spíše na nějakou část komunity SWTOR ... :)

              Ale to je jedno neřešmě co je lepší MMO nebo horší a podobný kraviny. Ten kdo se těší na GW2 ať se těší a ten kdo ne, může jít hrát své :)
            • sankuri
              Ale jisteze je to urazka, ovsem urazka patrici nikoli Frogovi (coz musi byt kazdemu na prvni pohled jasne), ale EA a BioWare za ten paskvil co nam predlozili po pulmiliardove medialni masazi. Osobne jsem velky fanda Star Wars abychom meli uplne jasno a nedoslo k dalsim mylnym vykladum mych postu.
          • Trol.diskuzni
            Jj, SW:TOR je fail jak prase... Ale třeba na to časem příjde sám.

            Mimochodem mě ve svých příspěvcích uráží docela často, takže nevím, kde si ten svůj rádobyerudovaný blud o úrovni svých příspěvků vyfabuloval... *3*
            • Cahir
              sankuri: Nejsem jediný, kdo si tvůj komentář takhle vyložil (PrismatiCZ), takže zas tak nevinný asi nebude... Očividně jsi můj předchozí příspěvek nepochopil, že? Já se navážel do TEBE a do těch, co s tebou souhlasili, tzn. reagoval jsem na tvůj názor, nenavážel jsem se do komunity jako takové, do lidí, které neznám, resp. do lidí, kteří se neprezentují žádnými názory (slovíčko "znát" je tudíž nadnesené - "poznám" šmejda na silnici během pár sekund podle toho, jak řídí, stejně jako ho poznám po pár příspěvcích v nějaké diskuzi...). Z tvého příspěvku se mi chtělo zvracet už po té pasáži, kde jsi se prohlásil za elitu, jelikož jsi už prý na základě konceptu věděl, že SWTOR bude fail. Co jsme potom my, kteří jsme to už tehdá neviděli, nedej bože nevidíme doteď? Tohle jsou typické arogantní žvásty, jakých je plný Trol či Rinwraith... Já tedy zameteno mám *3* .

              Tímto diskuzi končím, stejně to nikam nevede.
              BTW, Osobně si myslím, že GW konkurentem pro SWTOR nebude a ani ho nemůže ohrozit, cílí totiž někam úplně jinam.
            • sankuri
              Cahir: Za to ze jsi muj prispevek pochopil spatne a nepochopitelne vztahovacne ja nemuzu. To by se na me taky mohl oborit Zakopcanik kdyz rano cestou do prace utrousim poznamku o psim pocasi.
              Ale abych presel z te celovecerni defenzivy - byl jsi to kdo tady celou dobu urazi jine. Mluvis o tom ze mas problem s lidmi kteri se navazeji do veci o kterych nic nevi (a ja toho o SW, SWTOR a jeho komunite vim troufam si tvrdit opravdu mnoho) a sam se velmi nevybirave navazis do jinych lidi, kteri vyrknou nazor diametralne odlisny od tveho, do lidi o kterych ty sam nevis vubec nic.
              Pokud si tu chces hrat na mravokarce, tak si nejdrive zamet pred vlastnim prahem.
            • Trol.diskuzni
              To Cahir:

              Já, narozdíl od tebe, ostatní uživatele neurážím a už vůbec ne tak přímočaře a hrubě, jak tomu někdy činíš ty... Pokud se tak někdy stalo, tak to musela být výjimečná situace.

              Zbytek ponechávám bez komentáře, neb svůj názor máš a ověřil jsem si již mnohokrát, že ho ochoten změnit nejsi a to za žádných okolností. *4*
            • Cahir
              Jasně Trole, měl bych se na tu hru rovnou vykašlat a hledat radu u tebe. U tebe, který máš jasno o každé druhé hře, která se na Games probírá, přestože jsi ani jednu z nich nehrál...
            • Cahir
              Trol + Sankuri: Protiřečí? Nikoliv. Napsal jsi urážlivý koment, v němž jsi fanoušky SWTORu označil jako fandy světelných penisů, což evokuje např. homosexuální podtext (tvoje následné vykecávání se tomu už moc nepomůže, měl jsi zvolit jinou formulaci). Tzn. že jsi urazil (alespoň v mých očích) určitou skupinu hráčů, o níž nevíš zhola nic (s tím mám problém). Je to rozdíl oproti tomu, když např. já reaguji na trola (nebo teď na tebe) - volím-li kousavé komentáře, je to proto, že se chová jako idi*t. Reaguji tudíž přímo na jeho osobu, na jeho výblitky, což je rozdíl oproti generalizování v rámci skupiny hráčů, které má někdo potřebu urážet jen kvůli hře, jíž hrají. Klidně se v diskuzi s někým pohádám a nemám problém mu nadávat do koko*ů, ale nikdy bych např. nenapsal, že hráči COD jsou do jednoho primitivové. Ten, kdo ti dal za tvůj komentář plus, je v mých očích to samé, co jsi ty. Stále tam ten protimluv nevidím...

              Trol: Prosím tě, ty jsi hrozný komediant. Forma příspěvku není více než obsah. Tvoje komentáře, ač rádoby uhlazené a na úrovni, jsou často velmi urážející. Že na tebe pak lidé reagují často nevybíravě, je naprosto přirozené, někdo holt pro vulgarismy nejde daleko. Přestaň spamovat každou diskuzi zhovadilými příspěvky a třeba tě lidé přestanou urážet. To víš, někdo si po náročném dni jde přečíst článek o své oblíbené hře a octne-li se v diskuzi, vybafneš tam na něj ty...
        • Trol.diskuzni
          "Ty tvoje "světelné penisy" svědčí o tom, že jsi zamindrákovaný chudák."
          "Ti, co tvému stupidnímu komentáři naklikali pluska..."

          "Rozdíl mezi námi je, že nemám onu ubohou infantilní potřebu trousit urážlivé komentáře, v nichž se od shazování hry přesouvám ke shazování hráčů."

          Jo AHA... *7*
  • jsem na telefonu a neni tu reagovat, tak proto dalsi prispevek .. Pro knifera: aaaa uplne jsem na to zavzpominal kolik srandy jsme si uzili :D ja uz ne .. Co ty? A co ty dva sasci ses s nima v kontaktu? :) po tyhle novince zacinam o gw2 premejslet :P
    • Knifer
      Temp je závislák na GW a omáčko už nehraje co se tyče mě tak zabíjím čas než vyjde GW2 .
      Zbytek dokecáme přes soukromé správy ad tady nerušíme diskuzi
      • A žili spolu šťastně až na věky...
        • zavist ?
  • knifere si to ty? Hrali jsme spolu gw 1 s tempem myslim, ze to byl a omacko :D na vt jsme travili noci :D to jsem ja Anlamas jestli si to ty :P
    • Knifer
      JJ jsem to já to je už něco přes rok co jsem o tobě slyšel naposled hraješ ještě GW1 ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit