Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NonSuch
    u tehle hry me porad nejvic prekvapuje ze jeste nevysla, ja mel za to ze uz tak rok bezi, kolik let to uz proboha teasujou?
    • Knifer
      No zhruba jako každé lepší mmo nějaké 4 roky
    • Trol.diskuzni
      Jestli mě teda u některé hry překvapuje, že ještě nevyšla, tak je to Diablo III a né GW2... *1*
      • Knifer
        No dokud nemá D3 podtitul Forever tak se není čeho bát Blizzard spíše čeká na správný okamžik aby nahrabal co nejvíc hráčů . Přeci jen D3 bude jeho dojnice nejméně na další 3 roky
        • Trol.diskuzni
          Takže myslíš, že ta "prostávka" není z důvodu vývoje konzolových verzí? Ani bych se nedivil, kdyby to tak bylo...
          • Knifer
            I GW2 bude mýt údajně konzolovou verzi a že bu Anet kvůli tomu zastavoval to těžko Blizzard spíš čeká na okamžik až jeho konkurenti oznámí datum vydání a on jednoduše dá dřívější datum aby jich urval co nejvíc nebude přece riskovat že mu pak odejdou lidi
  • Trol.diskuzni
    Trol.diskuzni je jednoznačný fanda série Guild Wars, to si pamatujte! *4*
    • Jistě, pane navšechnoexperte, to tak někoho zajímá...
    • Tak v tom případě tuhle sr*čku rozhodně hrát nebudu... *10*
    • Knifer
      Bože teď si tomu dal, jen doufám že si to myslel ironicky
      • Trol.diskuzni
        Nemyslel, jednička byla perfektní. *4*
        • Knifer
          Souhlasí a stále je. Jen lidi tě tady nemají moc v lásce tak to moc nevykřikuj ať neuděláš GW špatné jméno *1*
          • Cypri
            Nesouhlasím. Oproti jinejm trolům jsou jeho připomínky a názory docela inteligentní. Míra kritiky kterou dává je taky slušná a nezachází do vulgárností.
            • Trol.diskuzni
              Pokud bych měl srovnat míru vulgárností svých příspěvků s komentáři ostatních příspěvatelů, kteří na mě reagují, určitě bych nebyl vítězem, to je fakt. *4*
  • sankuri
    http://www.youtube.com/watch?v=JQCP85FngzE
  • Knifer
    Každopádně tento víkend probíhá novinářská beta takže by se měli začátkem příštího týdne objevovat různé články po netu.
    Games.tiscali se nejspíš nedostala do této bety nebo se milým ?
    • dijkstra
      Podle mě nejlepší zdroj informací bude kanál TotalBiscuita na Youtube http://www.youtube.com/user/TotalHalibut?feature=g-user-lik
      Chystá se z té bety vyždímat co se dá.
  • Knifer
    Kompletní překlad novinky o WvW od Anetu
    http://guildwars2.cz/mike-ferguson-o-guild-wars-2-world-vs-world/
    • diky za odkaz
  • Dle mého kat Blizzardu, uvidíme, ale očekávám od toho hodně.
    A tolik inovací co slibují a i dokazují, nedivím se že Blizzard-Activision nechce pokračovat v sérii WoW a přišel s unknown projektem MMO - Titan

    Ačkoliv jsem hrál WoW nejdéle ze všech MMO, tak GW2 je jasnou volbou na další hraní
    • No skvely, presne to co GW2 potrebuje jsou hraci, co tam budou pobihat a kricet, ze to je mnohem lepsi nez WoW...
    • Mně je úplně jedno jestli to sesadí WoW nebo ne, hlavně aby mě to bavilo a GW2 nemusí bavit všechny, pořád jsou lidi co rádi preferují starý styl RPG
    • no o titanu byla první zmínka už v roce 2007 myslím takže novou značku rozhodně nevytváří ze strachu z GW2, ale prootže prostě chtěli.

      Jinak sdílím tvoje nadšení a věřím, že nás GW2 přesvědčí o svých kvalitách při vydání. I přesto že GW1 mě extra neoslovilo.
      • EuroSamurai
        Jakože mě MMO nebavěj a WOW se mi hnusil po všech stránkách tak GW mě kupodivu bavil hlavně s příchodem hrdinů
        • já nevim proč ale nějak mě to nevtáhlo, ale nutno říct, že jsem hrál jenom trial. Třeba kdybych tomu dal šanci tak mě to vezme, ale dal jsem přednost Warhammeru onehdá.(ať je mu země lehká)
          • EuroSamurai
            Tak pokud si hrál jen vannilu tak ta je vážně o ničem.
            Ale komplet hra se všema datáčema je parádní .
  • Bože tahle hra vypadá lépe a lépe!!!! Konečně 3 "factions" pvp navic stare dobre dobyvani pebností. Vypadá to, že po Daoc a warhammeru konečně bude vyjde hra s pvp.
    • sry za to slovo navíc jsem z toho úplně v rauši :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit