Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neptal jsme se kvuli hrubkam(i kdyz priznejme si- je to opradu hrozne),ptal jsme se kvuli tomu,abych mel prehled co jsi mohl/nemohl zazit.
    -ja jsem WoW hral(cca 3/4 roku),tudiz nejsem ''nehrac''
    -prave proto ze jsem ho hral,vim jak to tehdy na serverech vypadalo
    -me domenky dotvrzovali i znami,kteri se na internich forech chlubili tim,jak nechavaji sve 5-lete deti hrat WoW
  • *Drzi me
    Za ty hrubky se omlouvam pisu s ipadu a jeste to nemam v ruce

    A jen tak btw, proc si nehraci wowka myslej ze wowko hrajou deti ? Kdyz vecina wowkaru je starsi jak vy :-d
  • To huhi: :-d zakerne, v 15ti ale drti mi to do ted ze vseh hracu co znam jsem skoro nejmadsi, vekovej prumer u nas v guilde je 25+
  • 2Jxe-promin,ale nemas pravdu. Samozrejme ze MMO hry jsou o lidech. Ale kolik asi myslis ze se jich vejde na 1 server? 3-5000 v jednu chvili. Takze tobe muze byt srdecne jedno jestli bezi 1000 serveru nebo jen jeden na kterem jsi ty. Zazitek to bude porad stejny.
  • V kolika letech jsi zacal hrat WoW? Jenom pro vyjasneni situace *2*
  • U mmo jde hlavne o pocet hracu, wowko je bez velke populace nic, nuda, neni tam skoro nic co muzes delat sam, cim vic lidi tim veci zabava, tak wowko funguje
  • Nemaj to jednoduche, vecina "kopii" wow alenebyla tak dobra, byly jak wowkonazacatku, a jine veci co se od wowka lisej, jsou veci ktere wowko melo drive a uz je vyladilo k dokonalosti

    Zaujalo me ale npr v tera online mireni pri strelbe, kde musite na nepritele mirit aby byl zasazen
  • Hmm? SWTOR ma necele dva mesice po vydani stalou hracskou zakladnu. Alespon co se da soudit dle zaplnenosti serveru. Ty sam jsi v postu nize vicemene priznal ze nic noveho nechces,ze hledas jen WoW v jinem kabate. V tom pripade mas na vyber dost her,SWTOR pak tedy neni pro tebe.
  • Já nevím jak vy ale nehodlám platit mesíční poplatek u WOWu a proto je pro mě jasná volba GW 2 ..... chtěl jsme jit do RIFT ale abych platil za to ze u toho strávim pár hodin na to se můžu......
  • Jediny opravdovy uspech WoW tkvel v tom,ze diky reklame umel oslovit i lidi,kteri o MMORPG hrani nikdy ani neslyseli. Tohle uz zrejme nikdy zadna hra neprekona. Vzdyt v dobe pred WoW bylo hrani MMORPG her majoritou vnimano pomalu stejne jako pichani drog.
    Temer vsechny ty stare hry ktere jsem jmenoval stale ziji. A lide je hraji. Proc jich neni 10M mas snad vysvetleno v me prvni vete. I kdyz (a ted se budu opet uz ponekolikate opakovat) me jako hrace nezajima pocet hrajicich lidi,ale kvalita hry. Pocet hracu je dulezite cislo pro vyvojare. Ne pro me. Navic historie stale dokazuje,ze enjmasovejsi zabava/serialy/souteze velmi casto nebyva nejkvalitnejsi. Spise naopak.
  • Ve smes mas pravdu, wowkose mi ze vsech her hralo nejlepe, ale taky chci neco navic, noveho, ale to ne jen ja ale dalsich 13 milionu lidi co konkurence potrebuje ziskat aby prezila
  • Pochopitelne jeste pridat neco noveho, ty nove SW to zkusili pekne, ale taky uz po mich nemi vidu ani slechu
  • Ringwraith
    Ne, tak to nefunguje.

    Podivej s kolik WoW kopií už failnulo.
  • Je to presne jak jsem psal nize. Kdyz dostanou neco noveho,nadavaji ze to neni jako ve WoW. Kdyz je to jako ve WoW(jen jine prostredi),tak zase nadavaji ze je to jako WoW. Bludny kruh.
  • sankuri
    Podle toho co ty tu porad dokola omilas se kazdy nazor ktery nevychvaluje SWTOR do nebe otira o hrace a kazdy kdo jej vyslovi je souhrnou kombinaci tech krasnych vulgarismu, ktere se ti tu podarilo nastradat.
  • Dobra tak prvni opravdu uspesne co nabidlo opravdu vsecko, dali dohromady veskere uspesne prvky a ted nemaji konkurenci, jejich win...

    A proc ty "legendy" dnes porad nehraje pres 10 milionu jako wowko :-p

    Ale vidite wowko stavi uspech na okopceni nekolika dobrych her a hra co chce konkurovat wowku musi okopcit samotne wowko, tak to proste funguje
  • sankuri
    Ono je to spis tak ze lidi hrajou wowko spis ze setrvacnosti a chcou totez v jinych mmo aby se nemuseli ucit nove veci, ovsem paradoxne je to taky fail vsech mmo ktere wowko kopirujou, protoze lidi zaroven cekaji nove veci a nedostava se jim jich.
    Btw pokud od GW2 cekas wowko s lepsi grafikou a par inovacemi, budes asi nemile prekvapen:-)
  • Ach jo. Pokolikate uz? WoW nebylo prvni. Wow si vzalo to nejlepsi z jiz vyslych MMORPG her(tim se nikdy netajili) a zasadilo to do znameho sveta Warcraftu. V te dobe uz ale existovalo spousty MMORPG her a mnohe z nich jsou doslova legendy. Ultima Online,Dark Age of Camelot, Asheron Call,Everquest,Eve Online...
  • sankuri
    GW2 se bude co se tyce strukturovaneho pvp (areny) hodne zamerovat na hrani jako esport. Stejne jako v prvnim dile budou nejen "obycejne" arenove fighty, ale taky tydeni, mesicni a rocni turnaje, kam se teamy budou vyhrami kvalifikovat. Ve strukturovanem pvp dostanou vsichni vsechny skilly, traity a predevsim budou mit stejny gear, takze viteztvi bude zaviset pouze na skillu hracu nikoli na nafarmene vybave.
  • Ringwraith
    WoW první?

    Ahahahahahahahhahahahahahahhaha.

    A teď je možná zaručeně nejpřekombinovanější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit