Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84

    hádám, že ty dva borci na titulce tam jsou jako takovej druh clickbaitu 😀 jinak je to smutná doba, doba korektních her - o tomhle se mi snad nikdy nesnilo 😬 naštěstí kusy jako Bratrstvo neohrožených nebo Příliš vzdálený most nejsou timhle stigmatem postižený a pořád se k nim může člověk vrátit..

    • Lukass

      Tak zrovna Bratrstvo Neohrozenych je ukazkove priklad propagandy

      • jenda84

        to sice možná ano, ale zeptám se jinak - kolik jsi viděl válečných filmů? Já v mym pokročilym věku X. A každá strana si tam určitým způsobem přikrášluje to svoje. Ať je to Bitva o Sevastopol, Stalingrad nebo Bratrstvo, Vojín Ryan můžeme i dále - Black hawk dawn je jedna velká propaganda, ale z vojenskýho hlediska naprosto přesná. To samý tvoje zmiňovaný Bratrstvo, můžeme se stokrát bavit o tom,jak moc z těch vojáků udělali "přehnaně" hrdiny, ale co se týká historický přenosti - od uniforem, po výzbroj, výcvik a další detaily tvořící celek - nemá to konkurenci. Proto jsem napsal, že jsem rád, že to bylo natočené dříve než v dnešná hyperkorektní době. Určitě bychom se tam dočkali nějakého homosexuálního styku případně by tam někde byl naroubovaný černoch a vůbec bych se nedivil, kdyby celé Bratrstvo byla rota žen 😀

        • Lukass

          Jo celkem souhlas,  osobne treba povazuju Cerny Jestrab Sestrelen za vubec nejlepsi valecne film,  a neprijde me ze je to az takova propaganda,  spis naopak..  Narozdil od treba Nepritele pred Branami,  nebo Bratrstva. Ryan to ja osobne ani nepovazuju za valecne film,  to je groteska,  takove valecne Titanic. A treba Rusky valecny filmy ty se fakt nedaji,  to uz je moc :D

          Znas film Narozen 4. Cervence? 

        • Lukass

          Jo celkem souhlas,  osobne treba povazuju Cerny Jestrab Sestrelen za vubec nejlepsi valecne film,  a neprijde me ze je to az takova propaganda,  spis naopak..  Narozdil od treba Nepritele pred Branami,  nebo Bratrstva. Ryan to ja osobne ani nepovazuju za valecne film,  to je groteska,  takove valecne Titanic. A treba Rusky valecny filmy ty se fakt nedaji,  to uz je moc :D

          Znas film Narozen 4. Cervence? 

  • Lukass

    Kdyz  pominu multikulti pomatence co hru delaji,  tak samotna hratelnost je hodne spatna.  Nuda,  divna grafika,  pocit ze strelby je jak v COD,  jeden z nejhorsich Battlefieldu v celecserii,  mozna ten nejhorsi vubec. 

    • twicer

      Jaký máš názor na BF1? Na hratelnosti jsem totiž nic špatného neviděl, naopak se odklonili od stylu BF1 a podobá se to zase více hratelnosti BF3,4..

      • Lukass

        Bf 1 pres 200 hodin.  To je nejlepsi Battle od trojky,  atmosfera,  gunplay,  hudba,  mapy mody,  skvela hra. 

        • twicer

          Hele jako jo, BF1 má rozhodně své kvality a je svým stylem dost unikátní, ale že by gunplay v BF5 byl takovej sh!t ve srovnání s BF1 to teda říct nemůžu, aspoň půlka všech zbraní v BF1 je úplně k ničemu a nikoho snimi ani nepotkáš, podpora pobíhá s těžkými kulomety které se chovají jako samopaly ( vtomhle ohledu si nestěžuji, díky tomuto provedení těžáků dominuju většinu map :D ), medici mají dost přesné rychlopalné pušky a zároveň chabé samopaly, náboje u většiny sniperek nemají skoro žádný drop, ikdyž by se měli podle údajů silně jednotlivě lišit. Klidně 30% map v BF1 má problémy s choke-pointy, kde se nedá v mapě hnout dopředu ani dozadu, nemluvě o spawnpointech přímo v zádech.. v bf3,4 jsem na tenhle problém narazil snad jen v Metru a jedné close quarters mapě.

          Nechci tu vypisovat víc než je nutné, ve zkratce se na BF5 těším jako příklonu ke starším dílům, ale zároveň si dovedu představit že se budu s chutí vracet i k BF1. Což sem u žádného předchozího dílu v sérii nepocítil.

        • cyex

          Pak tedy nechápu, proč ti nesedí BF 5...je to defakto to samé jen mnohem víc vybalancované a orientované KONEČNĚ víc na spolupráci lidí v týmu. BF1 momentálně taky dost hraju a baví mě ale soudě podle bety má u mě BF 5 rozhodně schované prachy. Dělá správně to, co v BF1 není dobrý a to mi stačí.

          • Jack1947

            No protože vypustilo nebo minimalizovalo užití dopravních prostředků mě to osobně příjde taky jako spíše COD ( bránění nějakého bodu, to je mod domination)

            Potom to že tam budou běhat různé přebarvené oblečky, kolimatory a různé fičury na zbraních... Z BF se stalo COD a v tom horším slova smyslu.

            • cyex

              A hráls to? :) To je docela důležitý. Já třeba COD nemám rád vůbec možná si představuješ ty barevný oblečky apod dost přemrštěně. V BF1 jsou skiny taky, v BF5 jsou jen rozdělený na určitou část zbraně

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Můžeš si u něj snadno všimnout, když nějakou hru i sám hrál a kdy jen žvaní o něčem o čem ví kulové a své názory zakládá na videíích z youtubu, obecnému přesvědčení komunity, nebo PR dané firmy. Příkladem je zmínka o destrukci, kterou BF5 dělá zas o něco lépe, ale stále je to stejný skript o ničení všech 4 zdí a následného zboření domu, tak jak tomu bylo v BF1

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To říkal kamarád že tam jsou pak rozbombardované města úplně na trosky. No taky jsem tomu tolik něvěřil.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Nemusel ani stačily videa, BF1 mě taky nějak moc nezajímá ale aspon tam není ta "špatná"Codovská hratelnost. BF mě prostě nějak až tak netáhlo skoro nikdy( byt tady se prý vrátily pěkne destrukce)

  • Zaho
    Já to pochpil už dávno.
    Dice chce umožnit náckům střílet černochy a ženský.
    BF5 musíme bojktovat, nedávejte peníze těmhle fašounům!
  • MishKonn

    Vůbec nechápu, proč je tam ta linka za bílého muže. 

    To je už dnes přeci redundantní a vůbec to nemusí být. 

    Vyměnil bych ho za asijského "ono" (gender fluid - muže i ženy už máme). 

  • jindra.veliky

    radsi bych misto sp bral dalsi mapy do multaku, zatim to totiz vypada obsahove na pruser - malo velkych map...stejne nemel ani jeden BF dobrej single

    • omiklon

      Mám to z druhé ruky, ale prej Bad Company není úplně k zahození..

      • jindra.veliky

        ja hral jen tu v BC2 a taky nuda jak cyp

  • No potěš.......jak kdyby nemohli udělat kampaň za Nora v roce 1940, ale to by tam nemohli nacpat ženský.....i když by je tam stejně nacpali :) 

  • danny_the_hound

    Musím uznať, že tie príbehové trailery im celkom idú (aj ten na predošlý diel sa mi veľmi páčil) a chválim, že sa snažia vyberať menej tradičné námety a nie točiť dookola Stalingrad, Overlord či Market Garden. A do toho Mandžuska sa hádam dostaneme hneď, ako si v EA uvedomia silu čínskeho trhu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit