Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě hrozně mrzí, že jediná offline kampaň bude vojenská. Při tom rozpočtu by je nezabilo přidat tam offline kampaň třeba za obchodníka. Nerad hraju online, takže mě asi tato hra mine. Škoda, vypadá parádně.
  • ve hre mu je zhruba 150 let, takze hlas sedi...
  • Mě překvapilo, že tu má hlas jak 90letej stařec.
  • Ja hraju hotasem x-55 a je to velice presne oproti logitech 3d PRO oplne jinej level. Mys jsem skousel a je to hruza ridit smer a jeste zamerovani stejnym tercem je tezke ale maji to vybalancovat aby to slo dobre a navic Star citizen Hotas pripravujici, bude mit na plynu i joy trackbal, tak to bude asi o neco lepsi s joy :) Nekomu mys nedela problemy ja preferuji joy.
  • eStar
    Ale jo podoba tam je. http://images6.fanpop.com/image/photos/35300000/HOT-gary-oldman-35378756-604-604.jpg
  • nejvetsi mazaci pojedou i fps modul hotasem *5*
  • Ghost47
    Když by se to udělalo opravdu realisticky, celá hra by byla o čumění do monitoru s něčím, co připomíná Harpoon ve 3D... a to zdaleka nepřitáhne tolik lidí, jako bitvy ve stylu Star Wars nebo BSG *4*
  • Zrzzek
    Takže když to nemělo úspěch u tebe, byla to prostě špatná hra. Vysoká hodnocení a miliony prodaných kopií je prostě jen fail.

    Mě taky nebaví vesmírné simulátory. Star Citizenu a i Elite: Dangerous bych dal subjektivně 5/10, protože mě tenhle žánr nebaví. Ovšem když se na to podívám nestranně a zvážím názory ostatních, tak to prostě žádnej sh*t nebude.
  • asi obojí, joy na lítání a K+M na FPS části
  • muzes klidne pouzit gamepad nebo klavesnici+mys. Hra ma byt ve finale hratelna na vsech periferiich pokud mozno stejne.
  • u mě to teda úspěch nemělo. GTA mě nikdy nebavilo a 98% procent na MT pro GTA IV považuji za největší fail herní novinařiny, ještě více než Skyrim a jeho 95%. To raději milionkrát Star Citizen, které aspoň přinese nějakou změnu.
  • Problem je, ze mam aj PC...android...jo a jeste mikrovlnku, takze budu zrejme taky mikrovlnkista...
  • Omlouvám se, ale to je trochu ujetý dávat 5 000 Kč kvůli jedné hře,alespoň v mém případě-
  • HOTAS Warthog! A jestli je to lepší než myš? No cement...
  • Tak stíhačky , protože většina lodí není pouze loďmi ale koncept předpokládá, že by mohli bojovat i v atmosféře.
  • Mohu se zeptat na periferii, kterou v této hře používáte? Je joystick lepší než myš? Hru má koupený můj kamarád, ale s grafikou 7870 HD na low HD rozlišení je to hodně trhané, jakou grafiku lze doporučit pro tuto hru?
  • nejako si nespominam ze by som ta najal ako financneho poradcu, takze mi do financii nekecaj
    rovnake pravidlo ctim ja a nehovorim ti za co mas utracat a za co nie
    *1*
  • Magister_Peditum
    Ono se stačí podívat na ponorky. Pokud někdy budou existovat vesmírné válečné lodě, tak budou s největší pravděpodobností vypadat velmi podobně. Posádka žádná okna mít nebude a o celou interakci s okolím se postarají senzory. Boje budou probíhat na obrovskou vzdálenost a vyhraje většinou ten, kdo svůj útok dokáže do poslední možné chvíle utajit.
  • Jack1947
    Spíše mi připadá že ho bud vzbudily z hrobu, nebo byl v nějaké kryokapsli... tak či onak... Prostě tam ta podoba není a není. (Za mlada ho neznám takže nemůžu soudit ale...) Lidi se snad tak moc nemění safra.
  • Magister_Peditum
    Doufám, že takto brečíš nad stvárněním všech sci-fi filmů a her. Protože kromě těch zasazených do blízké budoucnosti jako je třeba z posledních Marťan, tak jsem nikde neviděl, že by se fyzikální zákony vesmíru skutečně dodržovaly. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit