Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě hrozně mrzí, že jediná offline kampaň bude vojenská. Při tom rozpočtu by je nezabilo přidat tam offline kampaň třeba za obchodníka. Nerad hraju online, takže mě asi tato hra mine. Škoda, vypadá parádně.
  • Mě překvapilo, že tu má hlas jak 90letej stařec.
    • ve hre mu je zhruba 150 let, takze hlas sedi...
  • Mohu se zeptat na periferii, kterou v této hře používáte? Je joystick lepší než myš? Hru má koupený můj kamarád, ale s grafikou 7870 HD na low HD rozlišení je to hodně trhané, jakou grafiku lze doporučit pro tuto hru?
    • Ja hraju hotasem x-55 a je to velice presne oproti logitech 3d PRO oplne jinej level. Mys jsem skousel a je to hruza ridit smer a jeste zamerovani stejnym tercem je tezke ale maji to vybalancovat aby to slo dobre a navic Star citizen Hotas pripravujici, bude mit na plynu i joy trackbal, tak to bude asi o neco lepsi s joy :) Nekomu mys nedela problemy ja preferuji joy.
    • asi obojí, joy na lítání a K+M na FPS části
      • nejvetsi mazaci pojedou i fps modul hotasem *5*
    • HOTAS Warthog! A jestli je to lepší než myš? No cement...
      • Omlouvám se, ale to je trochu ujetý dávat 5 000 Kč kvůli jedné hře,alespoň v mém případě-
        • muzes klidne pouzit gamepad nebo klavesnici+mys. Hra ma byt ve finale hratelna na vsech periferiich pokud mozno stejne.
  • Jack1947
    Doufám že ten ksichtt na hlavní stránce není Gary... ! pokud jo tak by byl teda hooooodně mladý).
    • Ravenshot
      Pleťové krémy v roce 2945 dělají divy. A určitě ho i několikrát přepudrovali, než si stoupl před řečnický pult. To dá rozum. Všechno je to o osobní hygieně, pánové. *5*
      • Jack1947
        Spíše mi připadá že ho bud vzbudily z hrobu, nebo byl v nějaké kryokapsli... tak či onak... Prostě tam ta podoba není a není. (Za mlada ho neznám takže nemůžu soudit ale...) Lidi se snad tak moc nemění safra.
        • eStar
          Ale jo podoba tam je. http://images6.fanpop.com/image/photos/35300000/HOT-gary-oldman-35378756-604-604.jpg
    • Ne to je jeho děda. *1* *1* *1*
      • Jack1947
        KDo ? Gary? aha pak to dává (nedává) celkem i smysl. *3*
  • Mark Strong + Liam Cunningham + Rhona Mitra? A ještě Oldman? Dobře, citizens. Jdu na nábor. *3*
  • Alespon vime jak se propiraji ty penize co vyberou od nerozumnych lidi.
    • Ravenshot
      Mám takový dojem, že nastává doba, kdy osvícení a finanční experti přicházejí z práce, aby přispěli svou komentátorskou obohocající troškou do mlýna *4*
      • Zato pomatencu co posilaj prachy do cerny diry se tu najde vzdycky dost.
        • nejako si nespominam ze by som ta najal ako financneho poradcu, takze mi do financii nekecaj
          rovnake pravidlo ctim ja a nehovorim ti za co mas utracat a za co nie
          *1*
        • Ravenshot
          Hlavně, že jsou všichni spokojení *3*
  • alien5
    Pekne napsany clanek nezminuje jen Hvezdne obsazeni.
    Tak Chris splnuje svuj sen stejne jako nas komunity. Opet spolupracuje s holywoodskymi hvezdami ovsem tentokrat ne na zelenem pozadi ale komplet Performance capture. Vetsina lidi si neuvedomuje kdo je chris jake udelal hry a konecne mozna nekomu dojde ze tohle neni tunel ale obrovsky AAA projekt. Samozrejme trolove budou porad i po vydani SQ42 pristi rok a PU za 2-3 roky, jak jinak zavist penize to maji lide v povaze :) My ostatni si to naramne uzivame :) Hezky den
    • Tleskám. *3*
  • tolik penez vyhozenych pro nic. radeji mohli nasytit hladovejici deti v Africe *7*
    • Seberte tomu člověku klávesnici. *1*
    • nebo by sis mohl stelit do hlavy a zvysit tak prumerne IQ lidstva...
  • jindra.veliky
    to porad neni hotovy? lol *15*
    • Ale uz maji spickovej dabing, to je zasadni ne?
      • jak se to vezme, vzdyt ani nevyhrál oscara
    • ani nebude
    • ale už mají engine *15*
  • slušna blbost. ve vesmiru žit nemužete kvuli radiaci a litat taky ne kvuli fyzikalnim zakonum. mimo jine to rikal i grygar st. v letsplayi.
    • Asharak
      Proto do nás nikdy žádný asteroid vrazit nemůže! *5*
    • Magister_Peditum
      Je to sci-fi. Opakuji. Je to SCI-FI!
      • a to nemohli prijit s originalnejším napadem než archaickymi naivnimi predstavami o letani do vesmiru ve stihačkach? *1* *7*
        • Ghost47
          Když by se to udělalo opravdu realisticky, celá hra by byla o čumění do monitoru s něčím, co připomíná Harpoon ve 3D... a to zdaleka nepřitáhne tolik lidí, jako bitvy ve stylu Star Wars nebo BSG *4*
        • Tak stíhačky , protože většina lodí není pouze loďmi ale koncept předpokládá, že by mohli bojovat i v atmosféře.
        • Magister_Peditum
          Doufám, že takto brečíš nad stvárněním všech sci-fi filmů a her. Protože kromě těch zasazených do blízké budoucnosti jako je třeba z posledních Marťan, tak jsem nikde neviděl, že by se fyzikální zákony vesmíru skutečně dodržovaly. *1*
    • Ravenshot
      A já si říkal, že tu chybí akorát náš fyzikální guru, max *5* Akorát nevím, co tomu řeknou astronauti na ISS, až se dozví, že tam vlastně nemají, co dělat, protože je to proti fyzice.
    • bože...Ty si kus koko*a....víš vůbec co to jsou fyzikální zákony? asi ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit