Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A remaster Ride to Hell: Retribution nikdo neudělá *9*
  • Janun
    Já doufám že na PS5 už pújdou hry z PS4, když už je konzole podstatně blíže architektuře klasikému pc. Já zvažuju jestli koupit Ps4, ale mám spoustu her co sem nestihl dohrát a nechci mít u televize další krabici kvůli pár hrám...
    • Na ps4 je jeste dost casu imho. Ta nabidka her je ZATIM dost slaboucka *6*
      • Janun
        Já vím, jen tajně doufám že se vrátí zpětná kompabilita jako u ps1-2.
        Taky bych rád aby nová konzole byla každé 3-4roky. Všechny nové hry by fungovaly i na starších ps jen by snížíli fps/rozlišení/kvalitu textur. Prostě žádná složitá konverze.
        Ale to se bohužel asi nestane.
        • Draken69CZ
          Čirá utopie dyk už teď mají občas co dělat aby to nějak vypadalo a slušně jelo natož to sesekávat na starší generaci.
  • trh ridi poptávka, kdyby remastery par let starych her nikdo nekupoval, nerostly by jako houby po desti. je to trapas, nepamatuju ze by se tohle zverstvo delo na ps2 nebo ps3. Ale jak by řekl klasik..easy money..
    PS: uznavam remastery her co jsou stare třeba 10 a vic let, tam to ma smysl
    • Tak na ps3 pár remasteru z ps2 vyšlo, ale ne tak brzo po začátku prodeje. Třeba Okami HD a Shadow of colosus/Ico HD jsou jedny z her, kvůli kterým jsem si PS3 pořídil.
  • Vojta_Ilavsky
    Nádhera, vážně nádhera. *11*
    Co takhle radši nový díl?
    • remastered = *12*
  • Jack1947
    It doesnt take long waitin, thought. *4* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit