Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych bral radsi remaster w3, s jedinou podminkou: aby zvetsili zoom. Ale to neudelaji protoze w3 se porad jeste hraje a rozmazlena pro komunita by zacala brecet.
  • Nechapu smysl toho. Starcraft se hraje hlavne kvuli MP, tak kdo by se vracel k jednicce? Na druhou stranu je sranda, ze puvodni starcraft vypada lip nez ten novej (jasne ze nemyslim textury atd. ale celkovej dojem).
  • KrPa
    No remaster je to spise jen HD verze, jen tomu daji HD textury, zprovozni multak a kompatibilitu s win XP+. Jen doufam, ze to dostanu zadarmo, kdyz mam na BN koupeny SC1.
  • První Starcraft je horší RTS strategie, než dvojka, ale u mě vítězí příběhem i atmosférou. Když to Tassadar nakouřil do Overmindu, tak jsem byl úplně dojatý. Single si dávám jednou za dva, tři roky, takže jestli mi to udělají hezčí, budu jedině rád.

    Ovšem remaster Diabla, to by byla velká věc. Zrovna včera jsem vzpomínal, jak jsme se podle různých návodů snažili proniknout do kravího levelu. Měl to být dungeon s červeným osvětlením a z finálního bosse měl padnout King's sword of haste. Všichni jsem tomu věřili a na disketách si předávali různé utility, které tomu měly pomoct. Většinou shodily hru. *1*
  • bukrr
    Čas vyzkoušet Starcraft
  • Robotron3
    V tom videu je ta původní verze nějaká až moc kostičkovaná s malym rozlišením. Tak si to nepamatuju. Podle mě to mělo minimálně 640x480 už tehdy, což se i dneska dá hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit