Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cav,taky o nem vím,hrál sem,je supr,ale byl co pamatuju na datadisk S2 HOTS,a i když sem nekoupil S2 LOV,tak při jeho spuštění se mi nainstalovali zřejmě nějaké soubory do hry a nefunguje mi. *9*
  • Trochu jiný slovo asi s uplně jiným významem asi jako paprika a papouček (oboje začíná na PA ale přesto jsou to významově uplně jiné věci)... Můj uděl je učit lidi jako ty, že mezi Remake a Remaster je rozdíll, jako mezi louží a rybníkem. Bohužel se nad svojí neznalostí mnozí jako ty rozčilují... ale to každý učitel musí snést a nevzdát se úkolu svého.
  • SalemCZ
    jj, Skirym, Bioshock 1 a 2, Darksiders, (teoreticky KOTOR2) asi by se ještě určitě něco našlo, ale tohle je tak nějak co jsem našel v steamknihovně.
  • Jack1947
    Hezké dát ochutnat zdarma klasiku, i ostatním. Nicméně jestli to bude vůbec bavit když je to ten "typ strategie"
  • v podstatě, nemusel by si tolik kontrolovat mapu, nebo používat zkratky pro přepínaní kamer... Odvádění hráčovi pozornosti, aby neviděl co se děje jinde, je taky jedna z taktik co se používá, s větším zoomem, by pak bylo snaží uhlídat víc věcí...
  • Spíš než trojku, tak třeba první a druhý díl. Trojka ještě jakž vypadá dobře na strategii, a vzniká pro ní taky mod
  • Souhlas, zejména na té nejvyšší úrovni je radost na to koukat, jak se hráči sledují a přizpůsobují, případně když se včas nezascoutují, tak často prohrajou...:-) Bezesporu to není o klikání (ono když bychom šli do důsledku, tak by to nebylo o "klikání", ale spíš o "mačkání" klávesnice, protože mrak věcí se dělá přes hotkeys :-D :-D Mně osobně spíš mrzí, že je v Čechách komunita tak malá, ale zase chápu, že to je těžká hra pro začínající, navíc se musí pro shlížení většiny videí tak nějak aspoň trochu ovládat angličtina, což není pro každého..
  • No, ale na druhou stranu ten progres směrem do vyšších lig je vždy hlavně o makru a hlavně o tom neprohrát, když člověka někdo zkouší "cheesnout" či se přihrne s armádou, kterou člověk nezascoutuje, což je samozřejmě deviza nižších lig, čím výše, tím je lepší i scouting... já hraju t.č. úroveň high plat/low diamond zerg a mám APM kolem 160-170, tím neříkám, že vše, co dělám je účinné, na druhou stranu porazí mě sem tam protos či terran s APM kolem 80-100, ale zerga s APM kolem 100 jsem na mojí úrovni za poslední měsíce nepotkal, vesmě se to pohybuje 150-200, průměrný diamond zerg 100 APM opravdu nemá.. Na strategii dochází, když se sejdou 2 hráči podobné úrovně, jinak vesměs vyhrává ten s lepším makrem, kdo scoutuje.. Jinak souhlasím se vším..
  • je tam jako kampan? pod cim to najdu?
  • Robotron3
    Takže ses z toho jako po*ral? Že jsem napsal trochu jiný slovo, i když každej s aspoň IQ víc jako 50 chápe o co jde?
  • Ježiš, kraví level se nehledal kvůli tomu meči! I kdyby tam nebylo nic k vidění, tak bychom se stejně snažili tam dostat, prostě proto, že cow level. Jestli tohle nechápeš, tak já už chápu, proč píšeš to, co píšeš. Ale seš vedle jak ta jedle.

    Co se týče sympatií k nostalgii, to je tvoje věc a já ti ten remaster nenutím. Určitě máš spoustu her, který hraješ rád, tak se jich drž a nám nech to, co máme rádi my. Jednoduchý.
  • Jo, taky bych byl radši za Warcraft 3 s datadiskem, ale buďme rádi za Starcraft a na Earcraft se můžeme těšit za pár let.
  • až tak bych to nehrotil. mne by stačilo jak to ma starcraft 2 v spectator modu
  • po*er se *1*
  • snorgrind
    Idealni zoom je v supreme commanderovi, ale i ten co je v rise of nations se da prezit. Kazdopadne to co je ve starcraftu je naprosto zoufaly.
  • Nebylo by lepší zremasterovat všechny warcrafty? Jelikož Starcraft má remaster v podobě modu(Mass recall). Tudíž tenhle remaster jako takovej je vlastně zbytečnej.
  • co myslíš tím velký vliv na zpusob jak se to hraje? jakože by si mel vetší prehled o bojišti a bylo by treba méne klikat?
  • Hustý, ale dneska už to asi dost lidí nepřekousne, já hrál SC1 naposled tak půl roku zpátky a z toho ručního posílání SCV na krystaly jsem byl dobře rozhozenej, každou chvíli se mi tam nějaký flákaly *1*
  • by newb
  • Automaticky těžit volné minerály u kompetetivní hry závislé na apm? Sorry jako!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit