Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v enginu SC2 to totiz uz je! v custom hrach od hracu A NESTOJI TO ANI KORUNU *1* *3*
  • Jakým způsobem se mění SC2 ve stylu "moba" hraní?
  • na posledních RTS od Blizzardu mi vadí prilišne zazoomovaní kamery, tady v prvním dílu to vypadá že kamera byla primerene vysoko. Pak mi vadí ješte nároky na vysoke APM. V posledním datadisku Blizzard nekteré veci ohledne správy ekonomiky zautomatizoval. Jenže profi komunita začala zurit a bát se konkurence, tak to vrátili nazpátek.
    Lowko (známý youtuber) ale správne podotknul, že když snížíte nároky na APM, které vynakládáte na správu základny, tak se muže vaše APM presunout do boje, a že nejlepší bitvy zažil práve v posledním datadisku.

    Shrnuto a podtrženo: není duvod aby jste ve Starcraftu museli manuálne delat veci jako shazování MUL, inject pomocí královny, stavení delníku, rozširování creepu za zergy atd.
  • D3 nebyla diablovka, ale simulator aukce, to sem netahej :D
  • Ja proste nemam tu nostalgii co vetsina lidi. Zatimco D2 si klidne dovedu predstavit, D1 by me nebavilo ani na telefonu. Ve druhem odstavci jsem jenom popisoval jak bizarne tam fungoval obchodnik, myslim ze dost lidi o tom nevi tak jsem to sem napsal. Nebylo treba hledat neexistujici kravi level, stacilo spravne nakupovat.
  • Robotron3
    Tak píšou, že při příležitosti remaku Blizzard vydá původní StarCraft zcela zdarma. Což je hezkej krok.
  • Ono to není lokalizované do češtiny? Ty bláho takže mi mariňák místo rokenrol řekne rocknroll? Trága...
  • Taky sem si všimnul
  • SC I i 2 sem se nahrál moc a moc, pro ty co tu vykřikují názory ohledně hratelnosti/nehratelnosti jednotlivých dílů, tady je pár mejch článků na to téma.

    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-multiplayer-recenze/
    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-heart-of-the-swarm-plus-multiplayer-recenze/
    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-legacy-of-the-void-se-predstavuje/

    S Legacy of the Void se situace bohužel čím dál tím víc otáčela a většina pozitiv co jsou zde na dvojky zmíněna zmizela ve prospěch "moba" stylu hraní, ostatně proto se na hru taky i Korejští mastři začali vykašlávat.
  • nejlepší je jak umele rozpixelovali grafiku puvodního SC, aby tohle jako vypadalo lépe *1*
  • Ovládání a hratelnost SC je založená na chybách enginu. Mizerný pathfinding kvůli kterýmu musíš spamovat kam chceš jít a plno dalších. V podstatě by museli uměle zmršit enigne SC2, aby věrně okopírovali chování SC. Pokud by to bylo vůbec možné.
  • Mne osobne se engine sc2 vubec nelibi
  • A dovedeš si představit, že se takové a ještě starší vykopávky normálně prodávají?

    Ne?

    www.gog.com ;)
  • sleepless
    Tak třeba na mě to funguje pořád. Pár týdnů nazpět jsem hrál PSX verzi, a jakkoli ta hra samozřejmě zestárla, tak to tam pořád je. Navíc, jak je ta hra docela stylizovaná včetně animací apod., tak zestárla docela pěkně. Výhoda 2D her. Aspoň pro mě.
  • Hej, dík. *4*
  • Mně je celkem fuk, jestli to považuješ za absolutně nehratelné. Já bych to prostě chtěl a jestli to udělají, rád si to koupím. To je celý. Nemám potřebu obhajovat kvality té hry; to si ji radši zahraju a bude to líp strávenej čas. *4*

    Druhej odstavec nechápu. Možná sis pět minut povídal sám se sebou a nějak jsi při tom získal dojem, že něco z toho jsem tvrdil já. Nevím, co mě mělo štvát (?). Nikdy jsem nedostal nic užitečného (?). Koupil jsem všechny nej věci a ztratil důvod to hrát (?). Cože? *4*
  • Možná pro skalní fanoušky, ano na poličce mám originálky celé serie SC 2, ale mám to spíš z přesvědčení, ale realně jsem těm hrám dal 1x projetí kampaně, pár zápasu v MP, sečteno a podrtženo max 50-80 hodin zábavy a zústalo to na poličce. Když pominu zklamání nad příběhem tak se mi nelíbí koncept Terranů, jsou pro mě příliš ultimátní rasou. A celkově SC 2 mě nezaujalo.
    Zatímco SC BW mám nahrálo přes 500 hodin a neustále nainstalovaného.
  • stay awhile and listen...

    Diablo 2 jsem hrál znovu tak před 3-4 lety a bylo to uplně stejně zábavné jako kdysi. Diablo 1 by na tom bylo nejspíš podobně, i když je fakt, že některé grafické prvky jsou už dost zastaralé. Hratelnost s grafikou téměř nesouvisí. Testoval jsem to na pětiletém synovci. Hraje závodní auta - Dirt 3 (2011) vs prastaré Need for Speed High Stakes (1999). A to NFS ho baví víc, přestože má kostičkovanou grafiku. Je to prostě lepší hra, jediné co má horší je grafika
  • Koukat se na to v mobilu, čoveče já se přiznám že na display cca 5 palcu houby vidím, je to příliš mrňavé, chce to display alespoň velikosti 16-23 palců kór když se bavíme o porovnávání detailů.
  • Blbej dotaz,... proc jen vylepsili grafiku? Proc to rovnou neudelali v enginu SC2?
    Nebo je to mene nakladnejsi? Teoreticky jsou tam identicke jednotky ne? obvzlast po vsech tech updatech..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit