Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley a Miranda hlavně, mé romance :) potom Garrus, Thane (nebo jeho syn, víme jak na tom Thane je), Wrex, Kasumi, Joker, EDI, Mordin, Samara (kam se hrabe Jack), Tali... tohle když budu mít v posádce tak bych byl asi nejraději.. :)
  • Lara má sice kozy jak vozy, ale Ashley měla duši! Stýská se mi po ní *11*
    • Ashley má dušu ? :D No síce som ju nezabil v jednotke, lebo Alenko mi prišiel, ako väčší idiot, kedže bol celý čas ticho a úplne mrzutý, no Ashley je rovnaká krava ak ne väčšia, v dvojke to dala najavo dostatočne počas tej jednej misie :D, nenávidím ju, snaď sa bude dať zabiť v trojke :DD.
      • LTM3
        Alenko měl totiž furt migrénu z toho L2 implantátu.
      • Drom
        me taky nastvala ve dvojce, ale mailem si to trochu vyzehlila :) uz se na ni tesim, muj prvni save je prave s jeji romanci a abstinenci ve dvojce :D

        porad ale cekam na romanci s kroganem :D to by byla zabava
  • To bude mazec !!! :)
  • Zaujímavé veľa ľudí nemusí Jack ,ale stále ju tam pchajú
    • skaven123
      zaujimave, ja som po nej v ME2 ihned vystartoval, sexica, pripominala mi Angelinu z klipu Rolling Stones (anybody seen my baby :) )

      http://www.youtube.com/watch?v=rtIfQkeVbmQ
  • Dohrát ME ságu a zemřít.
  • Ja bych chtel aby se vratil Grunt. To byl zas muj nejvetsi oblibenec *4* . A pak Garrus *2*
    • Přesně tak *2* ti mi na konci dvojky přežily a taky Miranda *1* . Ti ostatní bohužel zemřeli no co se dalo dělat *1* koho si zvolil ten zemřel *1*
      • Ja kdyz to hral poprvy, tak mi na konci umrela tak pulka *1* . Po druhy uz to jako zazrakem prezily vsichni *2* , bohuzel, ten save uz nemam tak sem zvedavej jak to dopadne az to rozehraju po treti a s tim savem pudu do tretiho dilu *1* *1*
        • Taky sem měl poprve par mrtvejch ale ono stačí koupit všechny vylepšení splnit všechny mise a je to.Pak teda ještě správě rozhodnout co kdo udělá ,ale to člověk ňák vydedukuje
        • Poprvé mi zemřel sám nesmrtelný Shepard *1*
  • Super, zrovna tyhle dvě mi ve dvojce zdechli :)
  • Hlavně jsem zvědavej jestli vyléčí Thana Kriose, když tolik lidí podepsalo petici za najití léku. I když jeho boj s nemocí by v 3 mohl pěkně okořenit průběh. Každopádně se na to nesmírně těším.
  • Tak to já jsem rasista. Humans sovereign to all :-) Jak bolestivě jsem se musel rozhodnout mezi Ashly a Kaidanem, to bych raději obětoval všechny ostatní. Je prada že Garus mi k srdci přirostl také, spolu s Tali.

    Jinak dle mě, autoři by mohli nechat pár hlavních postav umřít a obměnit je jinými...
    • Amylee.Anderson
      Já jsme taky rasistka, ale radši bych tu drelly než cigány :D
      • Drom
        to ja bych spis Turiany :) Jet s partou Drellu ve vytahu musi byt, jako stat v konzerve rybicek *1*
    • Drom
      Tak ony to nejsou rasy, dokonce ani druhy, ale jine zivotni formy, naprosto nezavisle na Zemi.
  • hm skoda mordin byl naprosty drsnak, aspon ze tam je jack

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit