Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zcela zásadní otázka ovšem zní? Bude ve trojce Biotic god a Conrad Verner? *1* *1*
    • Drom
      Nevim jak Biotic god :D ale Verner ano. je to v Q&A na game informeru
      • Docela sranda by byla, kdyby jeden z možných konců byl, že by Biotic god opravdu dostál svému slovu a zničil (nějakým nemožným způsobem při strašně malé pravděpodobnosti) Vesmír! *1* *1* Takový WTF, třeba jako achievement.
  • Mě osobně moc těší všechny postavy.Možná jsem úchyl, ale hrál jsem za paragona a měl romanci s Jack, podruhé s Tali. Ostatní ženský mi nepřišli dost zajímavý. A hlavně to chce Jokera. *3*
  • Proc Joker nema nejake protezy, kdyz trpi tou genetickou nemoci?
    • Drom
      Protezy ti musi na necem drzet. No co by ti byly super kyberneticke ruce a nohy, kdyz by ti kazdou chvili rupla panev, hrudni kos nebo pater *3*
  • Rorschah
    bioware už nevěřím ... jejich nové tituly se tváří ohromně megalomansky a nelineárně a přitom je to jen jedna a ta samá scriptovaná show navlečená do pokaždé jiných textur ...
    aneb co dokáže hype ..
    • Drom
      linearni scriptovany je i portal 2 ty experte
  • Doufam, ze nezpusobim zkazu galaxie, kdyz jsem nechal vyhodit do luftu lod kolektoru v omega 4 *1*
    • Skorej si len nasral Zahadneho ale Cerberus pojde po tebe tak ci onak z prvotnych informacii takze by som nejako nepanikaril :D
      • Spades
        Illusive man je v prekladu Pan Zahadny ? No tyvole :D:D:D:D
        • Nejlepší by byl Batman :D
        • V cz verzi se jmenuje Zahadny a ani me to nejak nesere. Stejne jako reapers "smrtaci" a credit "autori" *1*
          • Amylee.Anderson
            "Záhadný" ani "smrťáci" neni tak hrozné (smrťáci jsou na hraně :D) ale ty "autoři" fakt nechápu :D
          • lepsie nez aby to bolo nieco ako zdanlivy alebo klamny ... O.o
            • Cosi
              Iluzionista je spíše výraz pro kouzelníka, záhadný podle mě vystihuje podstatu člověka ve hře.
            • A nebo sekacky *1*
            • ale iluzionista by neznelo zle, hm? *5*
  • http://gamingeverything.com/?p=3789
  • rancor1223
    Sakra, tolik skvělejch her tehnle rok.. Mass Effect 3, BF 3, Skyrim,.. A všechno na vánoce!! *10* Nemůžu se dočkat!
  • Já osobně sem Tali měl děsně rád... Asi je to kuli tý masce že nevim jak vypadá a láká mě to zjistit ale taky kuli tomu že měla exotický hlas a já letim na exotiku.. kdyby v ME byla černoška na milování tak jí dam přednost před Tali.. Garuss byl pro mě rozhodně kumpán do každý akce a miloval sem jeho rozumnej, odměřenej, zabijáckej charakter odstřelovače (já sem taky jel jako odstřelovač).. Je docela možné že Tali jen osexuju, doufam že konečně zjístím co má pod maskou a pak přejdu na jinou objeť... ale Garuss zůstane pořád mi amigo mejor...
    • No, podle mě je teda Tali větší exotika než nějaká černoška. *1* Jinak, když jsem si před měsícem připravoval save na ME3, tak jsem zůstal věrnej Ashley, jednak podle fotek bude v trojce za nádhernou kost, jednak chci vidět, jestli bude nějaká ta odměna, jak říkali tvůrci, když budete věrnej jedný postavě během celé trilogie.
      • Hm to je zajímavé zjištění.. to sem ani nevěděl že je možné... asi si to budu muset zahrát znovu od jedničky.. :D
  • Erien
    Garrus ať je tam Garrus :D. To byl nejvíc pohodář :). Tali potěší, Jack jsem nemusel :). Mimochodem hrál někdo za "odpadlíka" ? Já na to byl vždycky měkkej :D
    • medzi dobrým a zlým neboli až také rozdiely, niekedy to ale ovplyvnilo dej významnejšie - ak som niekoho zabil. najlepší bol ale aj tak ten shepardov ksicht s červenými jazvami po celej tvári a "krvavými" očami. preto som hral za odpadlíka. šlo to ale upraviť na klinike na normandii. *1*
      • Cosi
        Za zlého hraju teď, nejvíc mě překvapuje že postavám co mám nabrat do party říkám věty ve smyslu jděte se vycpat pojDte mi pomoct, a oni - jo máš pravdu bla bla bla a pak prohodí větu která následuje po reakci na zlou nebo hodnou otázku a ta nenavazuje na předchozí reakci zlého sheparda a nedává moc smysl. Kdybych to hrál podle sebe tak radši vybírám neutrální odpovědi, nebo ty za paragona.
        • Amim
          Když seš hodnej, tak vypadáš jako naivní debil, co si nechá všechno líbit a když zlej, tak jako absolutně nulovej velitel. Doufám, že se už konečně vybodnou na "hodňák vs. zlou" style.
  • jsem moc rád za Tali a Jack, za to Garusse ne.V ME2 mně vždy umíral jako první:D To už bych radši do party bral Sarena. Na ME3 se už mooooc těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit