Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Já jsem pořád ještě nepochopil čím vlastně chtějí hráče zaujmout... To co zatím vytvořili vypadá jako úžasné pozadí pro hru, ale nějak tam pořád chybí ta hra jako taková.

    Na každém videu vidím, jak běhají po planetě s pistolí, ale nějak jsem zatím neviděl herní náplň... něco co by nepřestalo za hodinu člověka bavit.

    Ukázali už nějaké mise, obchod, těžbu, fakce, které by člověka nějak zapojili do děje? O čem vlastně No Man's Sky bude... Jak se ta hra blíží, tak jsem prostě neviděl nic co by člověka udrželo.
    • Ale v čem je rozdíl oproti Elite? Elite má navíc jen ty frakce. V NMS těžba je - to už bylo v několika videích vidět. Není to žádný zázrak, ale to ani v Elite. Nebo tě snad baví těžba v Elite? Podle mě nejhorší těžba, co jsem kdy viděl. Mise jsou v Elite generické a tedy nic extra. Když to tak vezmeš, tato hra nabízí vlastně více než Elite. To Elite je jen engine s pár lodičkama a hotovo. Nic více nenabídne.
      • walltar
        No Elite je pro mě obrovské zklamání... a toho se právě bojím. V Elite jsem taky zjistil, že tam prostě není co dělat. Každá herní mechanika je tak jednoduchá, že mě neudržela dýl jak hodinu. Jediné co mě drželo trochu dýl bylo pašování, protože vydělávalo celkem dost peněz a boj. Ale i tak přestala velice rychle bavit.

        No a pokud by NMS bylo to stejné, tak by to byla škoda.
    • Kallessin183
      Naprosto jsi to vystihl... Hry jako X2/3 jsem hrál s pocitem objevování první pár minut/možná hodin, ale pak se tu nebízela hromada věcí co dělat,které tu nevidím...
    • firebug
      Vypadá to jako megalomanský "walking simulátor", který asi bude okořeněný lehkými survivor prvky (občas doplnit zásoby, palivo, nebo se ubránit agresivní fauně). V první řadě podle mě půjde o radost z objevování a nečekal bych od toho nějaký komplexní příběh nebo revoluční herní mechaniky.

      Upřímně se taky bojím, že to člověka po pěti hodinách přestane bavit, ale vypadá to pořád dost zajímavě a třeba to nějak překvapí...
    • spusta hracov elite by s tymto nazorom nesuhlasila, vratane mna. uz samotny pocit z cisteho objavovania je uspokojivy, ak je spravne prevedene.
      na druhej strane musim uznat ze by bolo dobre vediet k comu sa bude dat odbehnut ak ma clovek zrovna rozpolozenie ist robit cokolvek ine, trebars lovenie hlav...
      • walltar
        Oni se i lidi v Elite opravdu i věnují objevování? Tak to potom asi jo... já jsem právě ještě nepotkal nikoho, kdo by po půl hodině nešel dělat něco jiného. Většina se šla věnovat vesmírným tirákům.

        Ale možná jo, akorát potom to pro mě samotného nebude ani snad hra... Protože někam dolítnout, rozhlídnout se jak to tam vypadá a letět se podívat někam jinam mě ani nepřijde jako gameplay mechanika.
        • sú aj v cz: https://www.youtube.com/watch?v=ynPDZLWMcZY
        • Ale jóo. Taky nějakej ten rank v exploringu mám. Hele záleží na momentálním rozpoložení mojí mysli. Má všeho a všech pokrk? Zavřu se v pokoji a odlítnu dopryč. Chvíly jen tak pingám neprozkoumané systémy, občas mě zaujme nějaká planeta a jdu se k ní podívat blíž, náhodou je dobře postavené slunce, tak si udělám pár fotek, vytičím si nový cíl v galaxii a skočim. Zatím jsem podnikl dvě takový výpravy, nejdelší byla asi týdenní. Výhoda je že uděláš pár skoků,natankuješ a vypneš to. Elite je hra, kterou hraju když chci a hra která defakto nemá konec. Pokud se člověk dokáže smířit s tím že tuhle hru prostě nedohraje a dokáže s tím k ní tak přistupovat, ulehčí mu to moc starostí.
          • najdlhsie som bol mimo obyvanej "bubliny" tiez nejake 4 mesiace, a nahodou to bola sranda.
            • walltar
              Já to asi po hodině zabalil a šel zase dělat něco jinýho... Mě tam prostě chyběl nějaký gameplay. To bylo vždycky dolítnout do systému, zmáčknout tlačítko, dolítnout k planetě, zmáčknout tlačítko a pořád dokola. A vzhledem k tomu, že mě supercruise mechanika v Elite moc nesedí, tak to bylo o to horší.

              Kdyby ten průzkum měl nějaký gameplay, že by třeba loď měla skenery, které by člověk musel ovládat a sám osobě by ten proces zkoumání byl zajímavý, tak by jsem u toho asi vydržel mnohem dýl.

              Je to vlastně můj problém s mechanikama v Elite obecně... Mě až tak nezajímá výsledek, jako mě zajímá ten proces jak se k tomu výsledku dostanu. A právě Elite má tyhle procesy zjednodušené na minimum. Což je imho obrovská škoda.
        • Kamarád chtěl zkusit nějaký ten exploring a vyprávěl mi, že četl článek o člověku, který se v Elite sebral a letěl čtvrt roku pryč od obydlené části galaxie. Nechápal jsem.
          Pak člověk narazí na celé skupiny těchto šílenců http://www.firstgreatexpedition.org/
          Nicméně to jen dokazuje že hlavně sandboxové hry dokáží nalákat hráče kteří si pak tvoří vlastní ... hmm prožitek.
          Jak říkám, sám to moc nechápu ale zřejmě se to děje :)
    • o ničem jako všechny vesmírné simulátory
      • walltar
        No tak vesmírné simulátory většinou mají nějaké mise do kterých tě posílají. Jen celkem málo z nich má úplně otevřený vesmír, ale potom se zase snaží sázet na zajímavé herní mechaniky. A hry jako X3 kombinovaly obojí.

        Moje otázka spíš je, kde stojí No Man's Sky a z jakého důvodu jsou z toho lidi tak unesení? Co vlastně plánují hodiny a hodiny dělat?
        • první hodinu instalovat, druhou hledat uninstall.exe, potom čtyři hodiny vyřizovat refund. potom hodinku dvě nadávat na forech jaka to je blbina *4*
  • Wow tomu hovorím next gen viditeľnosť *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit