Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všem trotlům co píšou o klávesnici, na to snad jde říct jen to, že tahle hre je prostě must play on gamepad a sorry, ale hrát tohle ve 2 coop, kolik Vám je, 3 a půl? Sami nic nenapíšou a jen se budou navážet do autora. Fakt bych tyhle diskuze úplně zrušil, aby se lidi starali jen o sebe a neměli čas řešit podobné věci.
    • hráli jsme nejdřív s bráchou ve dvou na jedný klávesnici... a pak jsem si to dal znova s přítelkyní, taky na jedný klávesnici... a všem dohromady je nám už 82 :D
    • Mně už budou čtyři. Fakt jsem se lekl, že ti naruším tabulky, podle kterých to rozhoduješ, ale pak jsem si vzpomněl, že jsem to hrál už před rokem :o)
  • @Strike - muzes me rict, na zaklade jakyho pravidla me dals ban? Uz me ta anarchie zdejsich radoby moderatoru zacina vadit
    • Strike
      @Tom já na základě žádného, neboť mám stejná práva jako ty, tzn. nejsem moderátor.
      • a muzes alespon zjistit, kdo to byl? Redakce tu na maily standardne neodpovida a domahat se spravedlnosti je tu naprosto zbytecny...
        • Overwatch
          Je to jednoduché: pokud ti dal někdo ze supportu ban, nebo ti smazal komentář, musel jsi porušovat některé z těchto pravidel: http://games.tiscali.cz/tema/zavadime-nova-pravidla-moderovani-diskusi-na-games_cz-249423
  • Tento článek dle mého názoru zdaleka nevystihl hlavní kvality této hry ... důvodem proč je celí tento zážitek tak emotivní pomineme-li epické scenérie podložené dokonalým soundtrackem je to že příběh je vyprávěn čistě skrze gameplay v ten okamžik nepotřebujete cutscenes dokonce ani řeč aby vám popisovali o co jde vše vás nechají ve hře prožít. A to je u her ten hlavní trumf oproti jiným formám vyprávění příběhů Brothers: A Tale of Two Sons toho využili mistrovsky ... a jiní by se od nich měli učit ...
    • Strike
      Ahoj Ody. Tvůj komentář mi trošku dělá starost, neboť se vším co píšeš (gameplay, no-cutscenes, vyprávění) souhlasím a snažím se na to stejné ve článku poukázat. Co je tedy špatně? Díky.
      • Ten článek je příliš specifický a poukazuje téměř jen na jednu událost z celé hry co horší na ovládání jedné specifické scény a to jen na gamepadu...(na klávesnici je to plně hratelné ) Myslím že tato hra by byla skvělá i bez tohoto momentu který je třešničkou na dortu.Protože tato hra je geniální formou vyprávění a ovládání bylo jen jednou součástí . což mi přišlo že z toho článku moc nevyznělo. Navíc jaký je význam toho článku ? .. ti co tu hru nehráli by si to za žádných okolností neměli číst protože by jim to tu hru naprosto zničilo .. a ti co tu hru hráli si to prožili (pochopili) a proto mi přijde zvláštní se na to tímto stylem zaměřovat (pamatuje jak jste museli zmáčknout to tlačítko) ...
        • Strike
          Ahoj Ody, význam článku s ohledem na tvé připomínky jsme již řešili ve vlákně s INSOMNIC. Zkus si to přečíst, jestli tě to zajímá. Možná to zodpoví tvé otázky *3*. Jinak vcelku souhlasím s celkovými kvalitami hry, jak sám píšeš, ale právě ono "ovládání" samo plní další vrstvu příběhu v Brothers, což je jiná forma vyprávění, než jsme běžně ve hrách zvyklí (viz opět to vlákno).
  • Hrál jsem na klávesnici a paralelní ovládání mi nečinilo prakticky od začátku potíže. Herní koridor je navíc navržen tak, aby se postava jen tak nezabila (při běhu), což ještě více usnadňuje ovládání.
    Smutný jsem byl na konci po smrti staršího. U vody jsem pár minut strávil, než jsem zjistil, že k tomu musím použít i ovládání mrtvého. Ale spíše to pro mne byl moment "to jako fakt?" Nějak jsem tomu nedával hlubší význam *15* Hra pro mne nevšední a perfektní, i když z asi jiných důvodů než pro autora článku.
    • Strike
      Čau Sourci a díky za přečtení! Jasný, každého to zaujmout tolik nemuselo, což je v pořádku. Když si ale vezmeme, kolik je her, které podobně vypráví skrze design herní interakce, tak jich moc není. Tvoje minutové tápání u vody a následné "to jako fakt?", to svým způsobem dokazuje. Z těchto důvodů považuji Brothers za nevšední, neboť už se mi dlouho nestalo (a to i vlastně tobě), že by mě hra tímto způsobem překvapila. Jediný rozdíl mezi námi pak je, jakou tomu přisuzujeme váhu. Já velkou. *3*
  • Perfektni hra ke ktere se moc rad vracim
    ...
  • jeanczarny
    Zpočátku jsem se u čtení tohoto textu rozčiloval ale pak mi docvaklo, že je to tím, že jsem to hrál v coopu s bratrem (já na gamepadu, on na klávesnici, čímž padá argument, že to nejde hrát na klávesnici a nejde o coop). Asi si to budu muset zahrát znovu sám, protože podle reakcí v diskuzi ten zážitek stojí taky za to.
    Btw, ta atmosféra, kdy se mladší Naiee (můj mladší bratr) vrací sám zpět (ani jeden jsme od smrti staršího bratra nepromluvili a měli slzy na krajíčku) a bojí se vlézt do vody a já mu zkusil pomoci a ono to šlo, to se nedá popsat....něco takového jsem v jiné hře nezažil..
    • Strike
      Zdar jeanczarny a dík za koment! Možnosti co-op hraní jsme již s Gregorem řešili v diskuzi. Přečti si to vlákno, jestli tě to zajímá. *3*
      • jeanczarny
        Jj, četl jsem diskuzi. Spíš jsem to myslel tak, že mi hra naopak přišla na coop jak dělaná a nenapadlo by mě hrát ji sám, když mam s kym..
  • Kozy
    Úžasná hra. I když chápu, že pro někoho, kdo nemá sourozence to asi neni takovej zážitek. Pro mě je to ale 10/10, skvělá hudba i lokace.
  • Dovolím si oponovat tvrzení "hráč (...) potřebuje bezpodmínečně ke hraní ovladač". Není to pravda. Na PC jsme bez problémů hráli s mladším bratrem (jak příhodné) na klávesnici a bylo to tak mnohem lepší, než aby jsme se přetahovali o jeden gamepad. Prostě jako za starých dobrých časů splitscreenu u jedné klávesnice. Hru jsme si neskutečně užili, jenom ten konec jsme vnímali asi odlišně (nebo jej plně nepochopili), ale moc jsme nad tím nepřemýšleli, neboť jsme měli oba slzy na krajíčku...
    • Ja som mal zas na klávesnici neskutočne zlý zážitok, pretože som mal klávesnicu ktorá neregistrovala viac ako 3 stlačených kláves naraz, v jednej pasáži to bolo dokonca neprejditeľné kým som si nezaobstaral gamepad.
    • Strike
      Čau Honzo a díky za komentář. Něco podobného jsme tu v komentářích již řešili s Gregorem. Věřím, že to může vhodně doplnit tvoji oponenturu. *3*
  • spoilery? je to článek zaměřující se na určité téma. není to recenze, preview nebo prostě pouhá zpráva. svým způsobem je to studie ke hře a ta prostě nehraje na nějaké spoilery nebo neznalost čtenáře. naopak tyto spoilery analyzuje a sleduje jejich vliv a dopad na hráče.
  • Hra to byla skvělá, to určitě, ale ten dabing bratrů mě neskutečně vytáčel. Jinak mně osobně příběh nepřišel jako něco úžasného, byl strašně předvídatelný. Scénérie rozhodně na jedničku, údolí mrtvých obrů se mi rozhodně zarylo do paměti, ze začátku jsem si říkal, co se lidem na této hře tak líbí a level od levelu se to víc a víc zamlouvali i mně. A ani s ovládáním na klávesnici, až na pár drobností, nebyl problém. Rozhodně pro mě Brothers byli příjemné překvapení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit