Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pořád nic :/ Už to mělo bejt dávno vydaný.
  • Jack1947
    Jo no, to bude celkem nářez to samé viděné ale už konečně z českých luhů a hájů tedy konkrétně Moravských mechů a lesů *4* *5*
  • Blue.Shark
    Tak to mě vážně zaujalo. Trocha mysteriózna nikdy neuškodí. Líbí se mi zajímavá úprava písničky, zpěvačka má krásný hlas.
  • Grand
    Hra bude koncit v nemocnici, kam vas prevezou z lesa. Za uchem lysohlavka a v zadku broky od ozraleho myslivce.
    • Vidím všude SPOILER a co neudělám? Klepnu na to! Do háje s pokušením ...
  • První dojem dobrý. Počkáme a uvidíme.
  • Co takhle zavolat poldy, nasadit cokla, pripadne vrtulnik s termokamerou ? Myslim, ze namet tehle hry je slusna kravina, pobihat po jihomoravskem lese a odhalovat nejakou tajemnou mystiku. Btw...zahodit mobil do potoka ?
    • Inquisitor
      Já když zajdu u nás sto metrů za barák do lesa, tak jsem bez signálu a můžu ho taky tak akorát hodit do potoka :)
    • Lupulin
      přesně tak, kdyby radši udělali simulátor houbaření bylo by to lepší....
      • Sr_Lobo
        Jestli si pamatuju dobre tak v nejakym starym Score byl clanek o fiktivnich hrach, kde byly pecky jako simulator houbareni - "Mushroom hunter",spinoff Thiefa jmenem "Čórkař: The Žižkov Project" a arkadovka kde si hrál za kousek zeleniny v taliri s polevkou s krasnym nazvem "Under the killing spoon".
        Ale kdybys chtel neco skutecnyho tak si sezen starou hru Dark Stone si moch skutecne prijit k lesu a hledat houby *5* .
        • zlatý časy *1*
        • Coffin.Corner
          Jo to psal Rybka, v tom Čórkaři by prý hrdina používal speciální komba, jako výkřiky: "Čande mir!" a "Po kom dééš?!" :D
          Ještě Cemetery Tycoon byl dobrej.
          • Sr_Lobo
            Koukam, pan je taky znalec :) Pamatuju si jak sem si hrozne pral aby ty hry byly skutecny *1*
            Corkar mise jedna: zdemolovat obecni byt, vybrat statni podporu a pak to nacpat do automatu v nonstopu *5*
    • Sr_Lobo
      Blaznis?! Do takhle nebezpecny casti republiky by ani policajti nepachli! Ono je to sice vystrihly, ale ten mobil hodil dopotoka, protoze mu ten den uz popaty volal operator jestli nechce vyhodnejsi tarif, takze to vcelku dovedu pochopit *3*
      • Coffin.Corner
        Blázníš!? U nás na Moravě se ti v lese nikdo, nikdy nedovolá...
  • Hustý! Prvně jsem chtěl namítnout, že hra by měla být mystická a ne s mobilem. No naštěstí ho pak hodil do řeky *1* Grafiku neřeším. Mě se to líbí a v noci to v tom lese bude hodně creepy. Hudba je skvělá, ale chápu že neznalým to trhá uši. *2* No držím pěsti ať dostane 90% a ať svět hledí co všechno se dá udělat v ČR *5*
  • Super, moc se těším. Nízká kvalita grafiky mě nijak nevadí, je to pre-alfa verze, takže cajk. Rozhodně palec nahoru za námět, naši moravskou muziku a chuť udělat něco zase trošku jiného. Držím palce a hru budu sledovat.
  • Bargud
    Díky za informace! Dost se mi to zalíbilo a další info budu rád sledovat. Mám rád podobné hry, třeba posledně The Vanishing of Ethan Carter.
  • Moravský Blair Witch to bych si dal líbit, ještě cliffhanger na konci, kdy tam hrdina objeví vstup do metra a všichni budou jako "wtf na moravě přeci metro nejezdí, co to je za mindfuck" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit