Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Pche, v Moravskym leste... jo takhle kdyby se ztratila v Kolíně nebo Hamburku to by bylo Dark Souls mezi walking simulatorama *15*
  • Moravský Blair Witch to bych si dal líbit, ještě cliffhanger na konci, kdy tam hrdina objeví vstup do metra a všichni budou jako "wtf na moravě přeci metro nejezdí, co to je za mindfuck" *1*
  • pak můžou vydat ještě DLC, kde budou lesy Šumavské
  • ChyrenCZ
    Pocházím z toho místa a musím říct, že tam je tolik maličkých a různorodých prostředí, že pokud to tvůrci tam nějak nasoukají...spadne mi čelist a lidem asi taky. :D Božííí...
    • třeba některé ty skály a rokle? :)
      • ChyrenCZ
        Nedaleko Cimburku ( starý hrad - zřícenina, který se v už v mé době rekonstruoval) je místo připomínající na pár stovkách metrů tundru. Zakrslý, malý jehličnany na kamení s jezírkem a jeskyní. Cimburk sám je v lese velkých staletých smrků a jedlí. Pod ním je přehrada. Takový kanadský typ krajiny. Kousek dál jsou Moravanská luka? Kazatelna z dob Cyrila a Metoděje. Pečínkova skála atd atd. Od Jestřabic, přes Koryčany po Stupavu na takovým kousku jsem to nikde ve světě neviděl.
  • Super, moc se těším. Nízká kvalita grafiky mě nijak nevadí, je to pre-alfa verze, takže cajk. Rozhodně palec nahoru za námět, naši moravskou muziku a chuť udělat něco zase trošku jiného. Držím palce a hru budu sledovat.
  • Hustý! Prvně jsem chtěl namítnout, že hra by měla být mystická a ne s mobilem. No naštěstí ho pak hodil do řeky *1* Grafiku neřeším. Mě se to líbí a v noci to v tom lese bude hodně creepy. Hudba je skvělá, ale chápu že neznalým to trhá uši. *2* No držím pěsti ať dostane 90% a ať svět hledí co všechno se dá udělat v ČR *5*
  • Grand
    Hra bude koncit v nemocnici, kam vas prevezou z lesa. Za uchem lysohlavka a v zadku broky od ozraleho myslivce.
    • Vidím všude SPOILER a co neudělám? Klepnu na to! Do háje s pokušením ...
  • ja nwm co vsem je me to prijde jako ze to bude nejlepsi ceska hra po hodne dlouhe dobe :D spolu s kingdom come
  • mikezz
    Super, hra z prostredia, v ktorom aj vzniká. Oceňujem aj pieseň v pôvodnom znení. Rád by som videl viac podobných odvážnych hier, ktoré sa za svoj pôvod nehanbia a "newesternizujú" len kvôli širšiemu publiku a väčším príjmom.
  • Blue.Shark
    Tak to mě vážně zaujalo. Trocha mysteriózna nikdy neuškodí. Líbí se mi zajímavá úprava písničky, zpěvačka má krásný hlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit