Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude hra s CZ titulky ?
  • A co ti lovci upírů? Ti by mohli byt problém (souboj).
  • Jake dilema? Jako upir krev potrebuju a jako silnejsi rasa si ji i snadno opatrim a vysaju kazdeho podradneho cloveka, co mi prijde pod ruku. S jidlem se nediskutuje.
  • Souhlas s del0, laughterem (real laughter je trapný zloděj nicků) a rawem. 93 / 94 na MT je fakt hodně, navíc jak Bloodlines, tak Symphony of the Night patří do stejného žánru, takže je legit je srovnávat.

    Kam se podle MT na Castlevanii hrabe nějakej MGS5, Bloodborne, Dark Souls, Dragons Dogma nebo Xenoblade. Říkám to pořád, je to nejlepší hra všech dob.
  • Zabili Krytona!
  • jako malí se hádáte, se stačí kouknout na MT a hned je jasné, co je lepší.

    Symphony of the Night - 93% / 94% >>>>>>> Vampire: The Masquerade Bloodlines - 80% / 90%
  • bože jako rly real laughter? *7*
  • Koukám, že akatosh, místní japanfanatické děcko, opět krade nicky. Jak na písečku... *15*
  • nechápu, proč se lol takhle ponižuje, Symphony of the Night je s velkou rezervou nejlepší upírská hra.
  • Symphony of the Night 1997
    Bloodlines 2004

    Pověz mi, jak se tehdy žilo, herní pamětníku, japanboyi a naklikávači v jedné osobě...
  • Zdejší "odborníci" ani nebyli na světě, když tahle famózní upírská hra vyšla. Předpokládám, že jsem tu já a možná jeden další, co tu hru hráli.
  • Teď tu o karkulce...
  • Kdyby jenom upírské, ono je to jedno z nej RPG vůbec. *1*
  • VtM:B byla a stále je nejlepší upírská RPG. Kdyby vyšel tehdy World of Darkness, tak bych řval blahem ... Vždycky jsem chtěl vampire-werewolf svět, nejlépe online nebo sandbox single ... Jestli ta hra chce porazit Masquerade, bude se muset ukrutně snažit. Hráči (Ti malinko starší) jsou odchovaní na principech mnoha klanů, pestrobarevné různorodosti chování a skvělého příběhu světa VtM a WoD.

    V podstatě jde asi jen o to, jaká to bude cílovka. Jestli pro navlhlé emo patnáctky zažívající své první orgasmy z vnitřního souboje, jestli jim u okna bude stát Pattinson nebo Džejkob, pak jsme my, hráči odchovaní na kvalitě, v nebetyčném h*zlu ...
  • matthew451
    Bodaj by aj nie, keď vyšla už 19.01.2016. Chyba nastala už pri písaní článku, na ktorý sa odkazuje na začiatku. V zdrojovom článku na webe MCV bolo totiž uvedené, že štúdio začalo rok vydaním fyzickej kópie hry, nie že na nej pracujú.
  • Symphony of the night samozřejmě.
  • A která je ta úplně nejlepší?
  • druhá nejlepší...
  • to vobec neznie hrdinsky, a dramaticne! hrdina musi byt vnutorne rozorvany emoupir
    (kedze uz existuje aj emo zombie, tak comu sa vlastne cudujem)
  • Přesně tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit