Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jacku, samozřejmě že kulometem v reálu nezničíš tank. Mluvil jsem čistě o hře. Kde mají tanky vzadu velký chladič do kterého když to pořádně našiješ, můžeš tank zničit.
    Ta hra si na realitu nehraje ani zdaleka, ale má svá pravidla a je zábavná.
    http://www.rpgamer.com/games/other/ps3/valkyrie/screens/valkyrie52.jpg
    Jak můžeš vidět na přiloženém obrazku všechny tanky mají vzadu velkou modrou zářicí věc, což dává pěchotě bez AT zbraní šanci na útok. Tank je ale i během tvého tahu může sejmout.
  • Jack1947
    To bych ani o tom neuvažoval kdyby OP machinegunner sundal tank. *7*
  • No, nevím jestlis to hrál na M+K nebo s gamepadem, já to koupil na steamu a okamžitě připnul gamepad. Pak se ten tank dá ovládat. Co mě štvalo, byla jedna mise se spoustou zákopů, tam to bylo s tankem peklo.
    Jinak jak může kulometčík sejmout tank? Myslíš shocktroopera? Ten zničí tank jedině zásahem zezadu do motoru (nebo co jim to tam svítí).
  • Ten tank je naprosto šílenej! Po 14 hodinách jsem nad tím zlomil hůl a už to dohrávat nebudu. To mě ani ten správně japonský příběh a postavy nedonutí. Škoda, vždycky jsem si to chtěl zahrát na PS3, kde mě to nakonec minulo. Ale nervy mám jen jedny. Takový pěkný nápady a tak to zazdít něčim jiným
    *7*

    Pak mě dost štve, že jako velitel zahlásíš třeba Damage boost a kulometčík sejme tank rychleji a lépe než maník s bazukou... (strategie mizí v nenávratnu) *1*
  • Buy it!
    http://i.imgur.com/YrH1v1F.jpg
  • Hodně luxusní a emocemi nabouchaná hra. Taktiky je tak akorát aby to nebyla nuda a jednotlivé mise jsou originální a napínavé. Story je takový příjemný shounen, grafika perfektní a japonský voice acting jako vždy na vysoké úrovni. Pár misí je docela HC. Prostě skvělý kousek.
    Co mě sr*lo odzhora dolů byl pouze fakt, že se tank o kde co zasekl a nepřejel přes půlmetrovou jamku v zemi.
    Isara *13* *13* *13*
  • Jack1947
    Tahle hra mne zaujala a to nikoliv jen stylizací - taková stylizační strategie z alternativně pojaté historie. Snad není moc HC a je vlídnější i k běžným hráčům. Ono není moc co hrát no, takže každá pařba je vítaná. Strategie můžu, stylizaci nějak překousnu rozhodně to není překážka a bavit se snad jakžtakž budu. Počítám že to je delší hra. Takže nějaké to odpoledne/dopoledne +- to sežere.

    Hratelnost bude dobrá nebude skřípat. Hmmm...snad bych překousl i ty tahy no. Nakonec proč nezkusit no... uvidíme jak dlouho vydržím hrát.
  • Dá a je to tak rozhodně lepší než na klávesnici *3*
  • ja taky neco pridam Front mission 3,4,5 Grandia,Legend of Dragoon,lunar 1,2,Suikoden cela serie Chrono Cross,persona 2,3,4 Tales of the abyss,star ocean,Lost odyssey,Nier,Vandal hearts,Growlanser,Ar tonelico vetsina jsou starsi kousky ktere se daji i emulovat na pc
  • Když už jsme u japonska, tak by mě spíš zajímala recenze na A-Train. Tuhle stylizaci moc nemusím + pseudo WW2.
  • To si nacrtol len male mnozstvo z celku, lepsie by bolo povedat ze "Japonske hry nabízí něco co se v zapadni produkci jen tezko hleda:)"

    PS: ..prave hram Metroid Prime trilogy ^_`
  • Jako asi na tom neco bude, ani to hrou před loňska pro me bylo Deadly premonition :D
  • U první strategie bych ho hodil z okna. Hrál jsem Dunu 2000 na nějakém PS před 10+ lety a hrůza.
  • Dá se to hrát na PC s x360 gamepadem? Přesně tak by se všechny hry měly hrát. *2*
  • Pohádkový příběh, krásná stylizace a bohužel, nudný gameplay. Ve hře je strategie fakt pomálu a člověka pořád rozptylují nějaký gamedesignový boty.
  • flash789
    Xenoblade Chronicles, Fire Emblem, Xenogears, Chronocross, Final fantasy 1-13, Tales of Xillia 1.2, Ni no Kuni : Wrath of the Witch Queen, Dragons Dogma, Resonance of Fate, Disgaea, Xenosaga 1-3 a desitky dalších..kazda z tehle her vynika dobrym pribehem, hernim systémem a nabízí něco co se v zapadni produkci jen tezko hleda:)
  • hral sem to na ps3 a je to po taktické stránce velice nudné a bezzubé. do teamu se vyplatí brát jen příběhové postavi protože přidávají comand. barikády se dají stavět jen na předem určeném místě, munice je nekonečná kromě raketometů a granátů takže ani inženír není zrovna užasné povolání atd atd..... škoda čekal sem od toho mnohem víc.
    pro kované stratégy je to nuda
  • rekce na flashe
  • můžeš dát prosím nějaký tipy ?
  • flash789
    Vitej ve svete japonských her, valkyra je ještě celkem slabota oproti jinym:) Ale to holt chce tu konzoli nejakou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit