Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, hrál jsem CSko od verze 1.2 do CS Source (včetně) a rozhodně to bylo o hodně víc než dvě hodiny denně. A vůbec mě netankovalo, že ta zbraň vypadá pořád stejně. Soustředili jsme se na týmovou taktiku a zručnost, ne na blbosti okolo....
  • 1.) asi jste nikdy CS:GO pořádně nehrál, když to nechápete.
    Pokud se v CS chcete počítat mezi ty "lepší hráče", tak se na to musíte soustředit aspoň 2 roky v kuse a v průměru aspoň 2 hodiny denně.
    A teď se sám sebe zeptejte, jestli by vás 2 roky v kuse skoro každý den bavilo pořád koukat na ty stejné zbraně??

    2.) 20 minut na výrobu skinu?? HAHAHA! To jste si očividně nikdy neprohlédnul nějaký lepší skin zblízka!!
    Navíc tam nejde jenom o barvičky naplácené na textury, v obchodech se prodávají i různé varianty zbraní! Třeba místo klasického nože si můžete koupit tzv. "motýlka" atd.
  • Ty jsi neuveritelne hloupej =D
  • Typická reakce omezeného člověka:
    Zakažme dětem utrácet za hry, raději ať si jdou do trafiky za ty peníze koupit cigarety a alkohol!!

    Víte o tom, že minulý rok došlo k meziročnímu poklesu konzumace alkoholu u mladistvých o nějakých 5-9% ?? Experti to vysvětlují tím, že teenageři postupně čím dál tím více času tráví "online" a taky čím dál tím více peněz utratí po internetu... ve výsledku mají méně času a peněz na alkohol a cigarety.

    Sice závislost na internetu taky není moc žádoucí, ale pořád lepší než kdyby svůj volný čas trávili pitím alkoholu.
  • Nikdo nic neojebává. Všechno je poctivě zaplacené.

    Je to prostě jenom další způsob, jak získat nové skiny nebo stickerky.
    V praxi to vyjde skoro nastejno, jestli prodáte 3 skiny za $10 a pak si za získané peníze koupite třeba skin za $30 ... a nebo jestli ty 3 skiny vsadíte a vyhrajete třeba skin za $28.
  • Tady je ale problem ne v otevirani beden, ale v tom, ze se vyrojila spousta stranek, kde jsi mohl hrat hazardni hry se skiny. Od nejake loterie pres blackjack po poker konce.
  • Kdyby nešlo hry přidávat přes klíče, tak tím Steam bude aktivně zabíjet veškerou ostatní distribuci her!! A to by se nelíbilo spoustě lidí, firmám a komisím.
    Zamyslete se nad tím, než napíšete nějakou blbost.

    Budete se divit, ale spousta lidí preferuje nakupování her v kamenných obchodech. A už je vůbec nezajímá, že tam vlastně nakoupí jenom prázdnou krabici s CD-klíčem do Steamu.

    Podobně jsou na to i e-shopy. Někteří lidé se honí za co absolutně nejnižší cenou a tu nenajdete ani na Steamu a nebo v kamenných obchodech, tu nejnižší cenu najdete jenom přes 3rd party distributory přes různé eshopy.
  • To se nikdy nestane. Valve má na to, aby si pořídili kvalitní právniky a přes ně voda neteče. I kdyby se Valve rozhodlo neudělat nic a nechat vše tak jak je, tak aspoň několik dalších let to budou řešit soudy.

    Navíc to ta komise přehání. Valve sama žádný hazard neprovozuje. Asi si jenom chcou prostě rýpnout do korporace, která vydělává miliardy ročně a chtějí něco z těch peněz vysoudit do vlastních kapes.
  • Pokud evropske soudy rekly, ze hra je tvym majetkem tak proste je. A muzes ty nebo valve tvrdit cokoliv o pronajimani, ale mate smulu.
  • V zásadě je úplně jedno jak se to okecá, ale pořád to znamená to samé. Platí na to klasické přísloví: "Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody". To platí jak pro Pera tak pro Valve. Nepřijde mi normální dávat všanc pověst firmy a riskovat vyšetřování policií jenom kvůli zisku (zvlášť při tom jaké mají zisky z prodejů her). Přitom není technicky problém přístup ke steam API omezit jen pro důvěryhodné třetí strany jako to dělá každý druhý.
  • CS:GO je dobrá hra, ale šílenství se skinama nechápu

    Docela by mě zajímalo, co obnáší protlačit takový skin do hry, protože výroba většiny z nich nemůže zabrat víc než 20 minut
  • na automotoch sa to volalo ze "jednoruky bandita"
  • Tohle je zoufalost.
  • proste kdyby valve zabavili majetek a steam by skrachoval, to by bylo super. zavreni newella za mrize za kriminalni činnost by už byla jen takova trešnička na tortu. další firmy by mohly následovat
  • KrPa
    Ok, proc se tedy daji na G2A kupovat veci do vsech online her od Valve?

    Navic se do steamu daji i pridat hry pres klice.

    To jsou ty dva nejvetsi prusery, co maji.
  • Jestli odkazuješ na Klause, tak ten nikdy neřekl, že neexistují špinavé peníze, ale že on jako ministr financí operuje s nějakým rozpočtem a při práci s nima nelze rozlišit, jestli jsou nebo nejsou z kriminální činnosti a že od toho, máme policii. ;)
  • A prč by to zakazovali, když z toho mají peníze. Peníze přece nesmrdí ani nejsou špinavé (vzpomeňte na chudáka Václava Pero).
  • Ale vzdyt takhle uz to funguje, klient je steam a v podstate se k vecem dostanes jen pres nej. Jde o to, ze provozovatel si poridil steam ucet a vsechny transakce jsou mezi koupenym steam uctem a ucty ostatnich (vse v ramci steam klienta). Jen ty transakce provadi robot, to je vse...
  • JohnyTheZik
    Jeste ze to jsou jen hry a ne realnej svet, vid?
    Jestli ti skiny narusujou v CS imerzi, tak to nebudou tvuj problem skiny :D..
  • Whoossain
    Obecně dnešní způsob vydávání her nesnáším. Nikdy nevim, jsetli mám hru celou nebo mi něco chybí. Ani GOTY to mnohdy neřeší. A to ani nemluvím o zazilionu různých edic z předobjednávek, různých obchodů atd. V zásadě mě to už u celý řady her úplně odradilo od koupě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit