Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkud jsi sem spadnul, z jahody? Na konzolich je spousta FPS a RPG, hraji se na gamepadech a prodavaji se lepe nez na PC. To je dostatecne presvedcivy dukaz, ze FPS a RPG KM nepotrebuji.
  • Ja hral hotline Miami na Vite a v pohode jsem ho dohral, panaka nemusis natacet, nepritele si muzes locknout.
  • Windows a k+m neprestaly fungovat ani kdyz sony prisla s playstationem. Tady se poukazuje na neco jineho, playstation je pro pc fanatiky hnusna konzole, kdezto steambox je fajn masinka i kdyz je to v principu to same a skrz steam vlastne jeste horsi :-).
  • Vsadim se, ze jsi to slovo hapticky videl poprve v zivote, nevis co to presne znamena, ale prijde to to jako neco zazracne a proto vykladas takove voloviny. Hapticka odezva znamena hmatova odezva a hmatovou odezvu maji gamepady od Sony uz davno.
  • Klávesnici a myš do křesla? Opravdu zážitek s klávesnicí v klíně a balancováni s myši na opěrce pro ruce.
  • niektorí očividne nepochopili o čo ide Valve. "Prečo by si kupovali ďalšiu konzolu a podobne" toto nieje ďalšia konzola, valve prišiel s niečím kde sa budú hrať plne PC hry a vôbec tak aby zjednodušili na to vývoj. Chcú skúsiť evolúciu tak prečo nie. Sú to PC hry môcť hrané gamepadom a žiadny rozlišovaný vývoj toto je pc toto je konzola, sľubujú (musia to mať aj vyskúšané), že sa s tým dajú hrať aj staré hry takže všetky žánre s gamepadom vyskúšať museli a zrejme im stačil dostatočný počet tlačidiel a podobne.
    Samozrejme niektorí ostanú u toho svojho ja u myši a klávesnici ale ak to prinesie niečo inovatívne je to len k úžitku.
  • hrát na kancelářské výbavě bych bl.., jedině ovladač tě dostane do hry ale když někdo musí mít položený obě ruce na stole aby zvládl hru tak asi nic jiného těm děckám nezbývá *1* *1* *1*
  • k čemu ??? - třeba do nějaké multiplat. plošinovky? - to kdyby se ti do ní hekl tady Predator s myší a chtěl ti dokázat jak je rychlý ???
  • Pravda, jsem PCčkář každým coulem, ale prostě jsem si pořídil gamepad, abych si zahrál hry typu Lara croft Guardin, různý hopsačky na odreagování a pod na gamepadu. Tam se to prostě hraje líp, minimálně mé osobě
  • Dag0
    tak na čisté RTS, si myslím osobně, s těmito ovladači můžeš zapomenout
  • Dag0
    ale taky si k tomu radsi vezmu mys a klavesku :)
  • A ako si prisiel na to, ze je to cielene pre pc hracov? ;-) Kym nextgen konzoly prinasaju spatnu nekompatibilitu, minimum invencie a zopar launch titulov, tak Valve prinasa na gamepad a telku tisice titulov. K tomu volnost designu hw, od drahych image kuskov po lacne modely, volnost instalovaneho software, najsilnejsi digitalny predajny kanal. Osobne si sice nemyslim, ze im to proti gigantom ako Microsoft zlebo Sony vyjde, ale ako alternativa je to dobre.
  • nekromant33
    Valve udělá krok, kterej by si slavná aliance pro pc, ve který je mimo jiný i Microsoft, nedovolili. SteamBox ti nikdo nenutí, ale PC připojený k HDTV začíná bejt běžná praxe.
  • nekromant33
    PC hraní to je a to ve smyslu, že opavdu budeš mít, tak jak se to traduje o nextegen konzolích, PCčko pod televizí. Jasně že Valve míří na obyváky a chce strhnout tu bariéru mezi oběma tábory tím, že si od každého bere to nejlepší, ale když ti vyjde hra na SteamOS, je to defacto PC verze. A pochybuju že si vývojáři budou moct dovolit se na to pořád dívat skrz prsty. Respektive budou že jo, samozřejmě. Ale ten trh označovaný za mrtvý, teď dostane velkej náboj. (imo)
  • Jako ale vážně mi přijde na hlavu dělat takový tajnůstky a vyhypovat poslední oznámení, aby se pak týkalo jen gamepadu, kterej snad logicky musel bejt součástí konzole. A lidi ještě budou dělat překvapený a jak hrozně jsou nadšený..
  • ucho
    no on si to potřebuje jen nějak zdůvodnit a omluvit :) něco na způsob: "on se na mě špatně podíval, tak jsem mu vrazil pěstí" :)
  • Pevně věřím, že k padesátému výročí Half-life vyjdou alespoň fotorealistické remaky jedničky a dvojky pro Oculus nebo bůví co bude :))
  • Já doufám, že to bude možné customizovat pro různé styly.

    FPS a strategie hrát stylem mouse/touchpad, kdy to kopíruje pohyb palce.
    RPG a letadla hry stylem joystick, jako současný gamepad.
    Auta stylem volant, kdy palcem pohybuješ v kruhu a zvednutím se vycentruje.

    Atp.
  • Užasny, napsals slohovku o ničem. Jako touchpad a srovnatelné s myší to není podle mě, ale kdyby sis pročetl ten článek a jejich stránky, trochu se nad tím zamyslel, pochopil bys.

    Stejně jako volant je lepší na ovládání aut, joystik lepší na ovládání letadel, tak myš je lepší na ovládání stříleček a rpg her.

    Neznám absolutně nikoho, kdo by byl primárně PC hráč a hrál fps nebo strategie na gamepadu. To by byl asi exot a solidní masochista.
    Zato spousta primárně konzolistů používá různé redukce jako Eagle-Eye, aby mohli na konzoli hrát na klávesnici a myši.

    Pointa celá diskuze je, že tenhle "ovladač" by měl dovolovat hraní FPS her lépe, než obyčejný gamepad - přiblížit ze zážitku hraní na myši a přitom zachovat výhody gamepadu.
  • Blondyr
    Hloupost a trolling.
    To že si na některé hry vybereš gamepad není něčí problém. Některé hry se hrají zkrátka a dobře fajn i s gamepadem a v herním světě není jen online MP, jak si asi myslíš. Existuje, světe div se, také celá řada single her. A tam si sednout do gauče a pustit si to na telku je príma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit