Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Neberu ti sice názor a zklamání, ale říct o Botw a Three houses, že jsou "naprosto nehratelny", to tě pak opravdu nikdo nemůže brát vážně :-D

  • x_ander

    S ohledem na to, že Switch je pro Nintendo nejúspěšnější konzole za posledních 20 let,  tak pochybuju, že další generace bude jen klasická konzole pod televizi. 

  • lito

    ty čísla jsou pro jiné firmy jak z jiné planety. Kloubouk dolů. Přesto všechno, bych ale ocenil pokračovaní WiiU s pořádným HW a Switch klidně paralerně. 

  • 0011

    Tak to máš stará data, jenom MK 8 Deluxe se prodalo 35 milionů, základní MK 8 "jenom trapných" 8 milionů a frančíza 156 milionů. Kéž by se aspoň z poloviny tak dobře prodával Crash team racing, protože konkurence je zdravá pro všechny hráče bez ohledu na platformu.

  • 0011

    Nevím, zrovna Mario kart 8 + deluxe je osmá nejprodávanější hra všech dob, Mario je nejprodávanější videoherní frančíza všech dob, Pokémoni jsou pátá nejprodávanější frančíza všech dob co se týče her, ale pokud do toho započítáš merch anime atd. tak je to nejvýdělečnější mulitmediální frančíza všech dob - 95 miliard USD - a to jsou rok stará data. To dřív zkrachuje Sony a herní divize Microsoftu než lidi přestane bavit Nintendo. Já být markeťákem Sony nebo Microsoftu tak si rvu vlasy, jakto že nemám takového maskota jako je Mario nebo Pokémoni, které jim ač to nikdy nepřiznají strašně závidí a vědí proč. To nepíšu jako fanboy, sám mám mnohem radši jiné jejich IP jako je Xeno a Fire Emblem, ale čísla mluví jasně.

  • lito

    mám to úplně stejně. Pořád čekám, až Swich skončí a Nintendo představí pořádnou výkonní konzoli, kde bych si zahrál N hry normálně u televize v kvalitě roku 2021. Vlastně si moc krom letadla neumím představit, kde bych přenosnou konzoli využil. 

  • Carnage666

    Zní to hodně dobře, ale hraju na PC a na PSku proto protože to mam doma a baví mě to doma, tahat sebou handheld už není pro mě. Prostě v tom nevidim moc smysl, když jsem mimo domov dělám jiný věci než že hraju videohry, mít tohle jako jako dítě místo PSPčka tak samozřejmě chrochtám blahem o přestávkách ve škole.

  • lito

    tvl to je názor hodný Veskoslava. Psát o nějakém zabití v době, když Switch s výkonem kalkulačky prodal skoro 90 milionů konzolí. Valve bude rádo za desetinu. Lidi hrají Maria už 30 let a podobně i Zeldu a vidíš, pořád je to baví. Leť do Japonska a řekni jim, že se zabíjí, že už lidi Mario nebaví ,i když prodali 15 milionu Mario Kart. TVL Veskoslave ty jedeš vlastní, trollí ligu.

  • Veskoslav

    Mě 20 % rozdíl ve velikosti nepřijde zanedbatelný. Lite působí jako pouťová hračka, co se kupovalo u Vietnamců v 90. letech. Měl jsem ho v ruce, právě, že jsem uvažoval místo klasického Switche a působilo to jako levná pouťovka. Mimochodem i hry od Nintenda jsou prolezlé mikrotransakcemi nebo bambilionem DLC:) 

  • Veskoslav

    Nintendo se zabije samo. Časem lidi prostě přestane bavit Mario po 180. Nintendo mám rád, teď zrovna hraju Asterixe. A cena her není irelevantní, když chtějí za 10 let starý "remaster" 60 €....A hry jsem nikdy neprodával a snažím se kupovat právě "karty":) 

    A osobně se těším na 2. díl "Xcom Maria", ale opět, počkám na slevu, protože 70 € za hru je fakt opruz.

  • solomon.short

    Myslim ze spousta lidi si to necha v "defaultu" a bude to mit jako steam konzoli. No a pokud nekdo bude chtit experimentovat, tak muze, a k tomu naprosto bezbolestne, bez umelych omezeni.

  • Derp_1337

    Jo, to máš pravdu a v tom s tebou souhlasím.

    Ale zase soudit jenom na základě progressu na profilu je trochu přehnané.

  • lito

    dávám váhu tomu, že když kritizuji nějaký žánr, tak ho mám alespoň nějak odzkoušený. 

  • Derp_1337

    Ty profily jsou takový průměr. Není zas až taková hrůza, jak se snažíš naznačit. Očividně patříš do té hráčské skupiny, která dává obrovskou váhu na achievementy. Nikdy jsem moc tuhle mentalitu nepochopil.

  • victor

    Lité není switch ...nebrat

  • victor

    A budete to držet v předpažení jako tablet ...nezapomeňte ;)

  • victor

    Jeden HW ....velká pravděpodobnost že pokud bude mít nálepku certifikováno pro holodesk tak pojede ....,tak nějak žádoucně ;) 

  • victor

    Svým způsobem ....ale GPD ukazuje , že to půjde .Navíc Steam je takový polozamčený systém na PC platformě 

  • lito

    Veskoslave dívám se na tvůj profil na psku i na Steamu:

    https://psnprofiles.com/Veskoslav

    https://steamcommunity.com/id/veskoslav

    To je docela bída. Ten tvůj vkus. Na to že jsi expert v podsatě na každou hru, tak tvůj progres v rámci her je těžce podprůměrný krom Doty. 😂

  • lito

    ano. 😉. Hlavně když to napíše expert Veskoslav. Miluji, jak rychle vždy naklikne plusy na konci vlákna a ještě se u toho rozčiluje. Slast. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit