Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zase se někam nase***, pak z toho výjde podobnej malér jak Steambox po kterym se slehla zem snad ještě před vydáním *7*
  • ano u Blu jsou naroky vyssi, ale kde mas ty ostatni hry?
  • To neni blaboleni , mrkni na pozadavky her , diskuzi na steamu.
    http://store.steampowered.com/app/451520/

    Ani minimalni pozadavky nesplnuje GTX 970.
    A je to u spousty her.
  • Vive 2 pristi rok? Tady se nekdo zblaznil.
  • Vyvojari VR ted nejvic optimalizuji pro GTX 970, jako mainstreem platforumu, byl by nesmysl stavet hru pro silnejsi karty a pripravit se tak o zakazniky. Tudiz, to co tu pises jsou blaboly.
  • Muzes hrat spoustu klasickych her vr , ale nebude to ono,kdyz ty hry nejsou delane pro vr.
    http://www.vorpx.com/
  • jakubc
    Jak kde, na klasické hry ten pohyb po prostoru v reálu moc není, ale ty hry se dělají speciálně pro VR a Vive, takže tam jsou třeba malé prostory, nebo automatický pohyb, nebo pohyb skrze teleportaci (podle videí to docela funguje, ale je jasné, že se to hodí max do pár her). Běžné velké hry se budou dále hrát buď bez VR, nebo v sedě.
  • FattyPillowFan
    tywoe khémo co to melesh, ses prashtil do hlawy ne? *16*
  • Mohl jsem vyzkoušet HTC Vive Pre a má to obrovský potenciál nejen na hry. Je ještě co zlepšovat (komfort, rozlišení), ale už nyní je to velmi dobře použitelné.
  • No, presne o tomto mluvim.
  • 24 tisic je mala castka v porovnani s PC,ktery na to potrebujes, s doporucenou GTX 970 na to rovnou zapomen,GTX 980Ti je dobra ale jako zacatek na Htc Vive 2 .
    V podstate vysledan cena je 900+1800 e.
  • Ja myslim, ze v tvym pripade ti bude vzajemne ;-)
  • Magister_Peditum
    Jak se tam vlastně řeší pohyb? To bude "hráč" stát na místě?
  • Tak pokud generace pred nami stydi za nas jak sedime u PC, tak ja se definitivne stydim za tohle. Nastava vek plnej pitomecku co neumi napsat spravne ani 3 po sobe jdouci slova (viz twitch chat u ceskych "streameru"), ale hlavne ze budou mit krabicku na hlave.
  • už jsem měl přiležitost zkoušet oba finální systémy, jak Oculus tak Vive... ale přesto mě v tomhle videu dostal záběr jak mu ten týpek hodí ten ovladač... parádní demostrace toho, jak reálný je vjem prostoru ve VR a že latence je naprosto neznatelná...
  • ringmancz
    jako reklama super, mám ještě větší chuť si to vyzkoušet
  • tohle a devil daggers.. *8*
  • Tak s poštovným je to dokonce 26 tisíc.
  • 24 tisíc a je to. Tedy aspoň do příštího roku, až se objeví HTC Vive 2. Na zlepšování je toho totiž dle zahraničních recenzí hodně, i přes vcelku pozitivní reakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit