Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slon není evoluční potomek mamuta omg, jak může někdo napsat takovej blábol ...
    Jinak po delší době zas FC co vypadá k světu ;)
  • Pokuď někdo máte zájem, můžete kouknout na web zaměřený na Far Cry Primal: http://far-cry.cz
  • Luckiller
    Bestie mají hezké animačky. Až si říkám, zda by nebyla větší sranda hrát za ně než za "50 odstínů oštěpů." *3* Každopádně musím se ptát. Budou tam neandrtálci? A pokuď ano, budou považováni za utločovanou menšinu? *5*
  • ArmanonAnrak
    Už někdo vyděl jak mu na hlavu sova hodila vosí úl ???
    • Chim
      viděl
    • nightborne
      "vosí úl" *1*
    • Sovy zjevně nejsou tím, čím se zdají být
  • Já nevím jak vy ale já tu vidím rozhodně větší progress než mezi FC 3 a 4 :D
  • Why... so... serious? Po FC1 se mi nejvíce líbil Blood Dragon, taková parádní sci-fi ujetina, trochu ve stylu Borderlands... Pokud chci řešit vážná témata, tak si pustím Novinky, abych zjistil, kde se kdo zase odpálil, to mi bohatě stačí. *7*
    • laser raptors
    • Mamutí, co mají místo klů laserové rotační kulomety. To by bylo boží.
  • Kolik vlku budem muset umlatit, abychom si mohli vyrobit opasek, co myslite? Min nebo vic nez 5?
    • 10 na základní opasek, 20 na upgradovaný a na nejlepší 30 a kožešinu z rare zlatýho vlka, kterej bude úplně stejnej jako normální vlci, ale budeš muset půl hodiny hledat kde se vyspawnoval *3*
  • gameplay.. http://www.youtube.com/watch?v=lm8icBQhaZI
  • cumpi3
    at si tu kazdy nadava jak chce...pro me je far cry super znacka, mam ji rad a beru ji takovou, jaka je...netvrdim, ze je dokonala, ze nema chyby, ze by nemohla byt vice progresivni...ale mam ji fakt rad a hrani me moc a moc bavi...takze na primal se tesim
  • Hmm, napriek evidentnej stagnácii v oblasti grafiky, ktorá tu je už od čias FC3 tak som celkom príjemne prekvapený čo sa týka herného konceptu, len som zvedavý ako to dopadne celkovo, je to asi jediná ubisoft hra momentálne, ktorá ma zaujíma, kedže môj obľúbený splinter cell pekne pokazili a rainbow six ani nestojí za zmienku.
    Neostáva mi nič iné len pevne dúfať, že budúcoročný Far Cry primal nebude trpieť klasickým ubisoft syndrómom a konečne sa zbavia väčšiny stereotypným herných čŕt, pre ubisoft hry tak známé, ako napr. oslobodzovanie táborov, odkrývanie mapy pomocou veží a podobne chujoviny, dúfam, že sa konečne odvážia aj na niečo nové a nielen tú istú zaužívanú formulku ako predošlé diely, aj keď FC3 a FC4 neboli vôbec zlé hry práve naopak, tak trebárs na FC2 alebo Blood Dragon aj tak nemali a je celkom možné, že primal sa možno vydá v stopách tých starších hier.

    UPDATE

    https://www.youtube.com/watch?v=G2ccn87S22Q po zhliadnutí tejto ukážky som teda riadne sklamaný, neviem no , čakal som od toho viac, ale že to bude vyzerať horšie ako predošlý diel a bude to také prázdne to som teda nevedel, škoda, predstavenie a trailer vyzeral pútavo ale podla tohto zostrihu z hrania je to bieda.
    • Dle tebe R6 nestojí za zmínku, dle ostatních je to velmi dobrá taktická střílečka - něco takového bylo přesně potřeba.
      • Neviem či si pochopil môj komentár, ale ja som nemal na mysli len ten najnovší diel, R6 stojí za prd už od čias kedy vyšiel konzoloidný vegas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit