Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slon není evoluční potomek mamuta omg, jak může někdo napsat takovej blábol ...
    Jinak po delší době zas FC co vypadá k světu ;)
  • Pokuď někdo máte zájem, můžete kouknout na web zaměřený na Far Cry Primal: http://far-cry.cz
  • Luckiller
    Bestie mají hezké animačky. Až si říkám, zda by nebyla větší sranda hrát za ně než za "50 odstínů oštěpů." *3* Každopádně musím se ptát. Budou tam neandrtálci? A pokuď ano, budou považováni za utločovanou menšinu? *5*
  • nez jsi tu zpravu upravil, bylo tam neco jineho...
  • Chim
    viděl
  • nightborne
    "vosí úl" *1*
  • Sovy zjevně nejsou tím, čím se zdají být
  • ano . fuck logic. fuck your reading skills. přečti si co píšu než tu budeš trollit. píšu, že doufám, že to půjde hrát bez companiona - protože to nikdo ještě nevíme. a tvoje odpověď je, že si ho mám vypnout. ano, ve falloutu to jde a hraju bez něj. o FC Primal to ještě nevíme, proto je tvoje odpověď 100% bullshit.
  • ArmanonAnrak
    Už někdo vyděl jak mu na hlavu sova hodila vosí úl ???
  • laser raptors
  • Já nevím jak vy ale já tu vidím rozhodně větší progress než mezi FC 3 a 4 :D
  • michaliuz18
    ak logicky uvazujes tak asi tazko, principi co som napisal pasuju len na hry od ubisoftu. Gothic a ine rpg sa odlisuju od fps strielacky jak far cry :D ktora ma trochu rpg prvkov :D expy a vylepsovanie postavy neznamena hned rpg. Do rpg sa zaraduje aj pribeh , ovplyvnitelní pribeh a silne postavy a rozsireny skill tree.. Far cry nema ani jedno :D
  • Jsou tady mnohem ohranejsi herni mechaniky, treba system questu a dialogu, ve fps mireni pres miridla, system lekarnicek nebo automatickeho obnovovani zdravi. Proc ti vadi zrovna tahle jedna?

    Recyklace zvirat mi nevadi, proc by nemela byt stejna, kdyz jejich vzory jsou stejne? Kdybych ja delal hry, tak jednotlive modely budu vylepsovat, jak to technologicky vyvoj dovoli, ale rozhodne nebudu plytvat penezi do tvorby novych modelu, kde to nema smysl. Vem si, jak Vavra vykladal, jak je tezke udelat kone, kolik je to clovekoroku prace. Proc by to mel nekdo pro kazdou hru delat znovu, kdyz to vytvarne zapadne do vice her. To nema ekonomicky smysl. Originalni herni obsah se da tvorit rozumneji.
  • Mamutí, co mají místo klů laserové rotační kulomety. To by bylo boží.
  • Od chvile, kdy vzniknul.
  • od kedy je skyrim rpg? *1*
  • Why... so... serious? Po FC1 se mi nejvíce líbil Blood Dragon, taková parádní sci-fi ujetina, trochu ve stylu Borderlands... Pokud chci řešit vážná témata, tak si pustím Novinky, abych zjistil, kde se kdo zase odpálil, to mi bohatě stačí. *7*
  • ja by som chcel hru so zombie dinosaurami a nacistickými robotmi to tu ešte nebolo
  • 10 na základní opasek, 20 na upgradovaný a na nejlepší 30 a kožešinu z rare zlatýho vlka, kterej bude úplně stejnej jako normální vlci, ale budeš muset půl hodiny hledat kde se vyspawnoval *3*
  • Kolik vlku budem muset umlatit, abychom si mohli vyrobit opasek, co myslite? Min nebo vic nez 5?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit