Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale to nedělá Ubi, takže u těchto her je dělání toho samého samozřejmě v pořádku. *3*
  • za tohle tě tu umínuskujou. ale máš pravdu *3* bohužel naše kultura trpí hipsterofóbií, tzn začíná být populární držet se většinového názoru a jednoduše generalizovat. nejde ani tak o obsah toho co píšeš, ale o to na jaké straně barikády tím stojíš.
  • Tak to by sis měl asi pořídit nové brýle, krom neuvěřitelně ohraných herních mechanik jako je šplhání na věže jde především o recyklaci assetů a textur, prales a zvířata ve Far Cry 3 a Ass Creed jsou úplně stejná, stejně tomu tak bude u FC4 a Primal to deja vu na druhou a už je to fakt nuda, mám rád, když mě hry překvapí něčim novym a můžu je prozkoumat a objevovat, ne když jsou poskládaný z kousků grafiky a gameplaye co jsem už 10x viděl v jejich titulech co chrlí každý rok, takto přes kopírák
  • Od kdy jsou hry jako gothic nebo skyrim mmo? :-)
  • Nerozumim ti. Hral jsem FC2, FC3 a Blood Dragon a nevidim to jako kopirak, stejne tak nevidim jako kopirak treba serie FC a AC, byt jsem hral jen AC2 a AC Syndicate. Dal jsem od Ubi hral Sherlocka, R.U.S.E, Raymana, Ghost Recon AW2 a FS, Child of Light nebo From Dust. Vim ze maji na svedomi i slavne serie jako Prince of Persia nebo HoMaM. Jakej kopirak ku@va?
  • jasne, vypustim sokola, ten omrkne okoli , vrati se zpet a povi mi co videl *1*
  • Ideálně mapu, co vypadá víc jako ty co se v té době používaly a míň jako moderní navigace v mobilu *4*
  • N0isy
    Odhalování mapy klidně, ať nechají. Tady bych si to představoval ale ve formě spojené s těmi zvířaty. Tzn. s vypuštěním orla/sokola/jiného ptáka, který by se vznesl do oblak a ohlédl se po okolí. Navíc bez zbytečných 5 minutových cutscének, co se odhalilo.
  • toto je princip mmo, nie rpg
    len sa ti to myli
  • Dalo, ale je to Ubi, takže to bude jak jejich ostatní hry přes kopírák
  • Neni to simulator praveku, takze budes moci jezdit na zviratech. Luk ma velky potencial, pokud bude zpracovan verohodne. Delam sportovni lukostrelbu a to bys neveril, jake luk a sipy nabizi moznosti k tuneni. Treba jen samotny spin sipu je veda sama o sobe. Ale tohle by asi mainstream nepochopil, plavou v tom i mnozi dlouholeti lukostrelci. Kazdopadne potencial to ma a umim si to predstavit velmi zabavne. Pri dobre implementaci by hra musela mit charakter stealth/sniper, protoze pri lovu lukem se musis ke zveri nepozorívane priblizit a pak mas jen jednu ranu. Pak zvire prchne (stopovani) nebo zautoci (ostep, boj na blizko). V te dobe clovek nebyl vrcholny predator, takze se tu nabizi i slusny survival. Dalsi obrovsky prostor nabizi samanska magie. Dalo by se s tim krasne pohrat.
  • Proc? Je to proste nejaka herni mechanika, imho v otevrenem svete docela uzitecna. Treba v AC misto splhani mohly byt mapy, ale v prehistorickem obdobi je to zrovna asi ten nejprirozenejsi zpusob, jak ziskat prehled o blizkem okoli.
  • N0isy
    Brace yourselves. Downgrade is coming. *15*
  • Pořád v tom nevidím potenciál. Koně ještě neměli, takže se všude bude chodit pěšky, divoké přestřelky s lukem asi taky nebudou mít kdovíjakou šťávu... a to prostředí jsme víceméně viděli ve Skyrimu. Příběh bude průměr, jak je v této sérii obvyklé, nenadchne, neurazí. No, uvidíme, ale zatím mi přijde (jo, na základě jednoho traileru), že to bude přešlap. Rád se nechám přesvědčit o opaku.
  • To co jsi popsal je obecny princip rpg, bude to pasovat na gothic, skyrim a radu dalsách her :-).
  • Slon neni evolucni potomek mamuta. Naopak, mamut je evolucni potomek prehistorickeho slona a vyhynul jako jeho slepa vyvojova vetev. Dnesni moderni sloni s mamuty nemaji nic spolecneho, resp. maji spolecne predky, ale nejsou jejich potimci.
  • Já se bojím abych nemusel šplhat na nějaký unikátní strom či horu, abych odkryl mapu, jako to bych už po páté nedal...
  • MrSanta
    Hezký jak je vždycky v trailerech hra s čístým HUDem a pak na vás ve hře blikají mraky nápověd, quest marker a další věci, které ani nejdou vypnout.
    Jsem zvědav, zda tam budou emzáci *4*
  • michaliuz18
    :D to iste jak FC 2 , FC3 , FC 4 :D toto bude mat rovnaky zaklad donekonecna jak COD ... akurat zmenili prostredie ,pojdem si nejakemu totemovi pre ulohu ze dones mi 10 kožiek medveda šablozubeho ..quest complete, dostanem palicu a 10 pierok. Za EXPy sa potom naucim zabijat zo vzduchu alebo z vody, a aby som nezabudol musim vyliest na najvysiu skalu a znicit tam totem, tym si odhalim dalsiu cast mapky. Ubisoft ctrl+c ctrl+v
  • Dalsi Far Cry pres kopirak s pozmenenou kulisou? Dalsi ubisoftacka serie o kterou se prestanu zajimat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit