Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shania
    Mozna je to tim, ze je to sedm let stara dyne:)
  • Ale jo zajimavy je poze boss v SM a jeho 470ilvl odmeny prsteny atd. + mount jinak je to pekny opruz
  • Shania
    Vzhledem k tomu co za loot z tech eventu pada pri startu datadiksu, tak bych rek, ze zajima hodne lidi.
  • zdeeneek
    to 11th_Doctor@tiscali.cz: A ty se ted pasoval do pozice, ze ktere urcujes co je a co neni kvalitni clanek? Nebo to posuzujes podle toho, ze pod kazdym clankem o wow rozpouta Kronoss haterskej flame, do kteryho se prida nekolik dalsich hateru zatimco lidi, ktery by to treba i mohlo zajimat se takova diskuzi radej vyhnou - protoze diskutovat o necem s haterama fakt postrada smysl.
    Evidentne porad spousta lidi nepochopila o cem projekt Game Fanatics je - podporovat projekt lidi, kteri se necemu venuji ve svym volnym case. Tzn. nemaji to jako zamestnani, tim padem uroven clanku nemusi dosahovat urovne redaktoru tady na games. Mne osobne navic uroven clanku tragicka neprijde, ale to je vec vkusu kazdyho z nas ...
  • Ty už se tak milion let nepoužívají, dneska už normálně farmaka a kontakt s psychiatrem.
  • Hrám wow a musím povedať, že tento event nikoho nezaujíma, ba čo viac, otravuje to, všade samé tekvice s questami. Nechápem zmysel tohto článku.
  • kostejnesmrtelny
    Kronossi, zkus skotský střiky. Prej na hysterii dobře pomáhaj *3*
  • genki.sudo
    "velikosti kola tramvaje"

    LMAO, made my day!
  • walltar
    Wowko už se musí šetřit ... přece už jenom má svoje roky a proto zavedlo Halloween polygon saver program ...
  • sankuri
    Nam v GW2 sice zacne Halloween az zitra https://www.guildwars2.com/en/events/halloween-2012 ale zase mame dyne pekne kulate a ne hranate:-P
  • Trol.diskuzni
    To walltar - Safra, jaktože jsem tam teda nebyl?!
  • walltar
    Jo články z konzolisty si pamatuju ... je tam vždycky nezapomenutelný flame v diskuzi.
  • Trol.diskuzni
    Na článek z CoDzone jsem tedy rozhodně zvědav, děkuji za update. Články z Konzolisty jsem dosud nějak nezaregistroval, může být má chyba.

    Ne, netuším o žádné další akvizici, neb WoWko zde dostává více než luxusní servis (potřebuje ho zrovna tato hra, která už na jachty dávno stokrát vydělala?), čímž zastíní nejeden opravdu zajímavý článek...
  • blixa
    Codzone melo svy problemy, dlouho tam nevychazely clanky, na ktery by se tady dalo upozornovat. Ale treba ted na pondeli je uz jeden pripravenej. A o Konzolistovi se tady clanky objevujou pravidelne. Vis jeste o nejakejch dalsich strankach v "nasem slavnym programu"?
  • Trol.diskuzni
    Kdy proběhne avizovaná spolupráce s CoDzone, ha? Pořád tady promujete akorát tu sračku od Blizzardu, přestože jste tady už několikrát slavnostně uváděli nové členy do vašeho slavného programu...
  • zdeeneek
    Probirali jste uz ve skole procenta? Spocitej si kolik tu za tyden vyjde clanku celkove a kolik z toho je clanku o wowku ...
  • N7N7
    Ale vždyť jsem to už říkal - pomalu se z toho stává WoWGames.cz. Ten odkaz to jen potvrzuje. *7*
  • blixa
    Amen! Diky, ze jsi mi usetril cas s psanim toho samyho. ;)
  • Přečte, a když je třeba, snaží se jednat a zkusit udělat něco pro to, aby si tu ty články měl chuť i nadále číst.
  • zdeeneek
    Ti, co nemuzou prenest pres srdce, ze se tu 1-2x tydne objevi clanek o wowku - prectete si neco o programu Games Fanatics - http://games.tiscali.cz/tema/games-cz-spousti-games-fanatics-a-predstavuje-wowfan-cz-55888

    Myslet si o wow muze kazdej co chce, to nikdo nikomu nebere. Clanky wowfanu se tu objevuji z toho duvodu, ze program Games Fanatics si dal za ukol podporovat snahu lidi, kteri misto pi*covani v diskuzich aktivne neco vytvari - tak jako to dela tym lidi z wowfanu.

    Ze se nekomu wowko nelibi a nezajima ho, neni problem wowfanu ani games, ale ciste kazdyho ctenare a je pouze na jeho rozhodnuti jestli ten 1-2 clanky, ktery se tu za tyden objevi, preskoci nebo si je precte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit