Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    Tak to bylo hustý jak moje h**** po chlastačce. *7*
  • Veskoslav
    Jistě:) Pro mě osobně to jde zcela mimo mě. Já se jim většinou snažím vyhnout nebo jdu se jenom podívat do diskuze, jestli je tam něco zajímavého. Většinou tam akorát trolí Kronos s tím, jak je to hrozné, že je tu zase článek o WoW:)

    P.S: Osobně bych tyto články nechal, je to jakási "pravidelná" dávka emocí a pro některé čtenáře to může být zajímavé a i kdyby jich bylo 50:) Nějak jsem si zvykl, že je to každý týden něco o WoW. Sice bych uvítal i o ných MMO, ale popravdě nevím, jak by to vypadalo:) To spíše udělat pak sekci MMO, kde by se tyto články probíraly.
  • MickeyMutant
    "Kromě WoW tady nepozoruji nějaké nezajímavé články."

    Tak tobě se taky tyhle články zdají nezajímavé? Vida.
  • Veskoslav
    No spíše tam jsou jenom trapné články, stačilo mi přečíst si jejich "poslední" recenzi nebo nadpisy jednotlivých článků. Opravdu debilita. Mě se nejedná o člnky o WoW, ty mi jsou jaksi mimo. Mě se jedná o to, že Kronos se takto chová každý týden a u každého článku. Je s podivem, že tak pro něj nezajímavá věc a dle jeho slov s ní nic nemá společného. Ale přesto většina jeho příspěvků se týká této hry. Já nevím, když něco nesnáším, vyhýbám se tomu.
  • MickeyMutant
    Jestli to píše pokaždé jen k článku o WoW, a ne do každé druhé diskuze v dohledu, jak to dělá ten, jehož jméno se nesmí vyslovit, tak je to podle mě ok*3*
  • N7N7
    Souhlasím, BonusWeb je naprosté dno, protože je plný "kvalitních" článků jako je tento. Především mi nepřijde normální týden co týden otravovat s kdejakou kravinou z WoWka, na úkor ostatních her.
  • Veskoslav
    Co pro jednoho nezajímavý, pro jiného zajímavý. Kromě WoW tady nepozoruji nějaké nezajímavé články. Ty snad ano? A pokud ano, o které se jedná? Zda-li já jsem v té spokojené menšině nebo naopak ty jsi ta nejvíc hlasitá, kritizující menšina:)
  • MickeyMutant
    Ten článek asi spoustu lidí nezajímá svou čistě informativní hodnotou, ale spíš svým wtf faktorem.
  • Veskoslav
    Neřeknu kdyby to napsal poprvé. Ale on to napíše každý týden. Tobě to přijde normální? Navíc, dle jeho slov se o WoW ani nezajímá.....A srovnávat s Bonuswebem? To chce opravdu odvahu........Tam Tiscali nemůže klesnout, protože Bonusweb je absolutní dno.
  • N7N7
    Právě proto. Tyto nezajímavé články se tady poslední dobou začínají hromadit a lidi už to nebaví. Chtějí tu nacházet zajímavější informace ze světa her. Chtějí, aby se redakce věnovala hodnotnějším věcem. Proto dáváme najevo svůj nesouhlas.
  • InfidelBro
    Ihned přestaňte postovat články o WoW, nebo Kronoss1 brzy dostane infarkt! ... no ... vlastně ... pokračujte *5*
  • walltar
    Ale na to, že ten článek nikoho netajímá tak se tu píšou celkem slohovky v diskuzi ... já osobně u článků, které mě nezajímají do diskuzu nepíšu, protože je ani nečtu. Ono taky proč bych to dělal, když mě ten článek nezajímá.
  • N7N7
    Sláva, opraveno. *15*
  • praseek
    Kde byl článek o letošním Harvestmath v LotRO? A bude článek o Yule?
  • N7N7
    Koukám, že tady někdo těžce neunesl, že dostal Kronoss1 za svůj příspěvek 45 kladných bodů. Což jasně vypovídá o tom, že je jeho názor kvalitní a většina lidí s ním souhlasí. Fanboyové ho ale i přesto budou nazývat trollem, dělat z něj blázna a urážet. A to jen proto, že chtěl poukázat na naprostou zbytečnost takovýchto článků, které nezajímají už ani samotné hráče WoWu. Takováto informace přece patří na okraj stránky - do Bleskovek. Na hlavní stránce by měly být články o důležitějších věcech, než o kdejakém pšouku z WoWka. Nebo chcete klesnout na úroveň BonusWebu? Nic ve zlém, ale projděte si tuto diskuzi a nechte si poradit od lidí, kteří mají Games.cz rádi. Děláte to přece pro lidi.
  • Veskoslav
    Tak něco napiš, ať se pak zasmějeme, jak se tvoří novinařina. Já pracoval tři měsíce v regionálním zpravodajství a to lítání a ověřování informací, psaní článků atd. Nepřeji nikomu. Ty vždycky jenom debilně kecáš. A opakuji vždyck. V životě jsem nečetl od Tebe příspěvěk, který by nebyl zcela mimo téma.
  • Kronoss1
    Já minule neříkal, že na to se*u. To říkám teď. Na další články o WoW se*u, prostě to nemá cenu. Vám se to líbí a myslíte si, že je to novinařina a já s tím nic neudělám a ani dělat nebudu. Tohle je můj poslední příspěvek tady. Zdar.
  • Veskoslav
    To si říkal minule, předminule. Říkáš to furt. Tobě věřit, že s tím přestaneš je stejné jako věřit feťákovi s jehlou v žíle, že je to jeho poslední. Ty jsi na tomto závislý, jsi závislý na WoW a proto nikdy neodoláš se vyzvracet pod každým článkem o WoW.
  • Kronoss1
    Asi jo. Stejně to nemá cenu, stejně to budou psát a stejně se nic nezmění. Se*u na to.
  • Veskoslav
    Ono se s ním i dalo normálně diskutovat o hrách, kde netrolil. Teď už to nejde nikde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit