Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kronoss1
    To už ani nemá cenu. To jsou ale sračky, fakt. Příště se snad u vašeho speciálku z WoWFanu dozvíme, že pan Novák našel ve WoWku hřib velikosti kola tramvaje.

    PS: Tohle se snad už nemůže líbit ani WoWkařům, s*át teď na WoWko, ale tohle vám připadá jako zpravodajství??
    • genki.sudo
      "velikosti kola tramvaje"

      LMAO, made my day!
    • Jn, nový datadisk venku, plný dalších věcí, lokací, questů, bossů a pod. a oni(nebo on) napíší o svátku, jako by to byl fanweb. *15*
    • fallkenow
      Opět a jak jinak ... když tě tak nové informace ohledně věcí, co tě nezajímají štvou, nemůžeš si svou skvělou výřečnost nechat pro sebe a polknout to jak ženská? ... Nepochopím, jak všichni neustále hatujete zpravodajství tohoto serveru ... to si snad platíte redaktory GAMES.cz? Pak bych to pochopil ... jednoduše ti to řeknu ... co ti koule nesvědí, to nedrbej ... napiš třeba jen, že tě to nezajímá, ale neopírej se o redaktory a přísun novinek, je to neúcta a hlavně nevážení si celého GAMES.cz ... nic ve zlym, mier ... *12*
      • jindra.veliky
        Platime si je koukanim na reklamy. Jestli se nepletu. *4*
        • Určitě jsi svéprávný a nikdo tě nenutí na ty reklamy koukat/klikat. Reklamy jsou navíc všude i v časákách, za který platíš.
          • aby som tie reklamy nevidel by som musel byt slepy nie svojpravny
            • A skrývat *5*
            • Vážně? Já jsem si za těch skoro deset let, co jsem na internetu naučil reklamy totálně ignorovat.
      • Kronoss1
        Měl jsem rozepsán komentář na 10 stran, ale stejně bych byl za toho špatného zase já. Takže radši nic.
    • To je už ale hysterie :)
      Tohle je přece pravidelný článek z wowfanu, který je tu každý týden :)
      • Kronoss1
        Že se to na nevyse*u co? Mně to ale nedá a nedá, sakra.
    • Většinou s tvými názory velmi silně nesouhlasím, ale teďka máš pravdu...
  • haha tak to uz je evidentne zamerna provokace .) nejvetsi troll je tu redakce :)
  • N7N7
    Článek o Wowku, videorecenze Dishonored, článek o Wowku... s takovou se můžete přejmenovat na WoWGames.cz. A do večera prosím ještě tradiční výpis prdů z nějakého nového patche pro WoWko, ať tu toho néni málo! *2*
    • Kronoss1
      Nailed it.
  • Nerek bych ze je nutny informovat o kazdym eventu ktery WoWko ma. Haloween se slavi snad v kazdy mmo, zrovna vcera mi dosel email o takovem v GW2. Kdyz jsem hraval Aion tak taky byli, ale nejaky info tady o tom vubec. Chapu ze WoWko hraje velka masa lidi, ale ty to uz davno vedi a kdyz uz tak si o tom budou cist na specialnim webu. Nejsem WoW hater, sice me nebavi a nelibi se mi, ale kazdej ma jiny vkus a ja mu to neberu. Informovat o datadisku je ok, ale o eventu ? To me od tud prijde jako naprosto zbytecna informace hodici se pro fan weby.
  • jenom me tak napadlo jestli to u modelu ty dyne nejak neprehnali s polygonama.. aby z toho nahodou wowkarum pri pruchodu nepadal frejmrejt *1*
    • MickeyMutant
      To je umění, ty vole. To je schválně takhle vošklivý*1*
  • uplne si tema srack*ma z wowk znicite web...
    • Vzhledem k tomu, že to vychází dlouhodobě, tak to lidi asi zajímá a čtou to, takže opak je pravdou.
      • Kronoss1
        Tak potom jsou lidi tupé ovce, které nerozeznají bláboly od skutečné novinařiny. S tímto přístupem tu za 10 let nezbude jediný pořádný plátek a to už i teď to je na hodně tenké hraně.
  • V GW2 je od zítřka taky Helouvín, bude článek? :)))
    • napíšeš ho? :-)
      • třeba jo :-)
    • ales.smutny
      Když ho nějaká komunitní stránka, která se rozhodne tvořit nějaký obsah, napíše...:) My to nabízeli mnohokrát... Ale to ne, jak by s tím byla práce, je ticho po pěšině.
      • Kronoss1
        To je fakt, to musí dát strašně práce vytvořit blábol jako tento "článek".

        Edit: A že byste si dali alespoň tu práci a opravili si ten Halloween s jedním L? Šlo by alespoň to?
        • a aj napriek tomu "ticho po pěšině"
  • jindra.veliky
    Takový slavnostni akce se dejou ve spouste dalsich hrách a informuje se jen o WoWku... *9*
    • N7N7
      Přesně tak, něco tady smrdí. (a já to nejsem)
  • Veskoslav
    Zdá se, že všichni pravidelní trolové WoW už zde dorazili i se svým velitelem Kronosem:) Osobně bych článek přeskočil, ale tu hysterii, co tu pan Kronos předvádí každý týden, no aspoň je sranda, jak se říká. Sám kritizuje, tak moc rád si přečtu jeho výpldy, když nadává:) Ono se jich spíše nikdy nedočkáme. Redakce skutečně nabízela několikrát, že bude psát o GW, L2, ale je nějaký server, který otevřeně spolupracuje s games? Já žádný takový neznám. A to, že je Halloween ve WoW, no prostě to redakci přišlo zajímavé. Ono je tak těžké tyto články ignorovat? Ale troling na WoW, Skyrim atd. je jako živná půda. Trolové neodolají a zdělují nám každý týden, jak je to hrozné:)

    Samozřejmě, že Halloween je ve 4Story, L2 a jiných MMO, ale jak jsem psal výšše. Žádná oficiální stránka či něco podobného nechce spolupracovat, aby zde byl jednou týden článek. Ale Kronos to má jako jídlo. Potřebuje to k životu. A o to zajímavější je jeho aktivita příspěvků, kdy 80% jeho vlastních příspěvků se týká něčeho, co ho dle jeho slov naprosto nezajímá a je mu to ukradené. Ale každý týden nám to musí zdělit.
    • Souhlasím s tebou Vesku.

      Kronoss1 to už přehání.
    • Kronoss1
      Aby sis nerýpl Vesko viď? Jen tys tu ke kompletní sestavě trollů chyběl. Neboj, ono to bude i horší. Tohle je "článek" na úrovni TV Nova a bude hůř. Jak už tady někdo psal, tak trolling předvádí spíše redakce. Samozřejmě chápu, že Haloween s jedním L redakci přišel zajímavý, protože je to evidentně nový svátek. Hlavně, že je u nás Halloween či Haloween velice oblíbený svátek, který má u nás dlouhou tradici. Třeba příště by redakci mohlo přijít zajímavé, že tráva je ve WoW zelená a slunce žluté a třeba o tom napíší.
      • Kurva, chlape, ty musíš mít tak nudnej život, že je mi tě normálně trochu líto a to jsem si myslel, že po letech ve špitálech, onkologických odděleních a v ústavech sociální péče, kde jsem různě makal a míval praxi, mě už nerozesmutní nic. Tolik času věnovat něčemu, co můžu normálně xichtem překročit na další článek..síla, chlape, síla.
        A ne, nedělám si srandu, vážně je mi tě líto, prostě mi příjde strašný, ničit si palici a rozum nasíráním se u něčeho, co za to vůbec nestojím, či alespoň tvrdím, že mi za to nestojí.
        • Kronoss1
          Asi jo. Stejně to nemá cenu, stejně to budou psát a stejně se nic nezmění. Se*u na to.
          • Veskoslav
            To si říkal minule, předminule. Říkáš to furt. Tobě věřit, že s tím přestaneš je stejné jako věřit feťákovi s jehlou v žíle, že je to jeho poslední. Ty jsi na tomto závislý, jsi závislý na WoW a proto nikdy neodoláš se vyzvracet pod každým článkem o WoW.
            • Veskoslav
              Tak něco napiš, ať se pak zasmějeme, jak se tvoří novinařina. Já pracoval tři měsíce v regionálním zpravodajství a to lítání a ověřování informací, psaní článků atd. Nepřeji nikomu. Ty vždycky jenom debilně kecáš. A opakuji vždyck. V životě jsem nečetl od Tebe příspěvěk, který by nebyl zcela mimo téma.
            • Kronoss1
              Já minule neříkal, že na to se*u. To říkám teď. Na další články o WoW se*u, prostě to nemá cenu. Vám se to líbí a myslíte si, že je to novinařina a já s tím nic neudělám a ani dělat nebudu. Tohle je můj poslední příspěvek tady. Zdar.
        • +1

          Takhle začínal trol.diskusní a časem z toho dočista zmagořil...
          • Veskoslav
            Ono se s ním i dalo normálně diskutovat o hrách, kde netrolil. Teď už to nejde nikde.
  • ...tak jako wow nehraju, ale přiznám se, že články si o něm čtu čas od času...třeba mě zajímá jak to dopadlo nakonec s těma pandama:-)...ale každý mmo hráč ví, že jsou halloween eventy a jsou v každé mmo hře. Pěkný by byl třeba článek, kde by srovnali eventy u různých her, ale tohle je teda "NOVA" jak vystřižená *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit