Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn :)
  • a to je dobre protože tahle hra potrebuje novy obsah jako sul
  • Veskoslav
    Ty nové úrovně tormentů bude výzva. Už teď jsou hráči, co TVI projíždí jako nůž máslem zejména Barbaři.

    Jinak už se přidaly systémy zrcadla v minulém patchi, pokud někdo nezaznamenal. (pety-většinou získáváte za předobjednávky, lze vyhrát ve WoW atd., křídla-eventy, předobjednávky atd., něco na styl praporců a systém vzhledu ikonky postavy)
    • froztik
      Nové Tormenty budou obtížné počítám jen ze začátku. Čekám velký potenciál ke zlepšení postavy zvláště od nové kostky a nových/zmněněných setů/legendarek. Takže tomu dávám tak 2 měsíce, než se dostaneme co se týčen obtížnosti v Adventure modu tam, kde jsme. *2*
      • Veskoslav
        No uvidíme. Teď jsem valil s dvěma barbary 550 paragon a já jsem jenom šel za nima a jenom jsem sbíral legendárky a šutry. Ani jsem nemusel nic dělat. Bosse v riftu zabili tak za 2 sekundy:) Takže podle mě všechno bude lepší než je teď. Uvidíme. Osobně si myslím, že X torment bude záhul.
        • torment X by měl být zhruba na úrovní grift 45, tak to bude snad výzva (barbar si to solo samozřejmě v klidu dá, ale takovej WD/Wiz bez pořádného equipu se trošku zapotí)
          • nightborne
            45 je pohodičková farma, u který se ale člověk nenudí, takže pro mě osobně naprostá paráda =).
          • Veskoslav
            Děkuji. Já mám nejvyšší solo 43 s DH a to na poslední chvíli, ale tak uvidíme. Protože VI si chodím sám jako nic a docela slušně tam s DH rýžuji peníze.
  • hmm, takže po placenem alfa pristupu do pc verze, se ted hra dostáva konečne do hratelne podoby...
    • Hra je hratelna od zruseni aukci a nahozeni lootu 2.0!!
      A na patch sa tesim moc!
      • Veskoslav
        To je max, Jackům mladší brácha. Je zbytečné na něj reagovat.
  • matt
    Nekonečný respekt Blizzardu! To, co oni přidávají formou patchů, by většina jiných herních společností (EA, Ubisoft, ..) vydalo jako zpoplatněné DLC a za to mají můj obdiv..
    • To je sice pravda, ale nadruhou stranu se jim to vyplatí, protože každý jejich dobře ochočený hráč je potencionálním zájemce o jejich další herní nabídku a obsah.
      • A jak jsem říkal podle mě na Blizzconu asi zveřejní něco nového pro Diablo. A vśechny tyhle poznatky se jim budou hodit
  • froztik
    Tenhle update vypadá naprosto parádně. Už aby běžel na PTR. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit