Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    A jak to tu vypada?
  • Jack1947
    Ta dnesni mladez *7* ... nejlepe zacit pit ...Chlastat od nejutlejsiho veku ze ? Pak to tady vypada tak jak vypada hruza , hruza co nasi zemi ma predstavovat.
  • jindra.veliky
    co jinyho s tema zbytkama...jen druhej den rano vidim lahev a chce se mi blejt *1*
  • copak byla bez kolku?
  • Keyz
    Věřím, že to ocenil a vožral se jako prase.
  • Ronox
    Eliška alias Peach.
  • jindra.veliky
    a ta princezna ze mlejna?
  • jindra.veliky
    ja daroval dneska pul lahve whiskey jednomu houmelesovi *4*
  • Ronox
    Hydralisk - Starcraft.
  • ringmancz
    co je ta příšera uprostřed?
  • michelangelocz
    Protoze soutez uz skoncila – odhalena podoba PFka je k mani TU!
  • preju vam do noveho roku hlavne vice rozumu aby se redakce nemusela za tyhle diskuze stydet *11*
    taky byste v novem roce mohli mene casu venovat ham a vic uzitecnym vecem, treba studiu nebo pomahani starym nemocnym a opustenym lidem *12*
  • YO BITCHEZ, YOU LIKE NEW YEAR...ok, nemohu, než popřáti redakci a milým střízlivým čtenářům všen nejlepší do nového roku, YEAH!!
  • díky Jacku, přeju v příštím roce méně mínusek, někdy mě fakt zajímá za co je dostáváš, zřejmě nějaký mínuskující stalker, šťastný nový rok
  • Ronox
    Mně vyhovuje na ohryzku noční režim a jas na 70%.
  • Ronox
    Dej si za mě Mandragoru (Jägermeister, Stroh 80%, Absinth 80%).
  • Polkni na ex pulcaka rumu a tak 20 min pockej. Jeste nez se zacne podruhe stmivat se pokus zapamatovat si smer k wc.
  • Jack1947
    Ja jsem pokud mozno optimisiticky clovek i kdyz realista. Prat si to muzu preci ne ? ( i kdyz se treba nevyplni).
  • Rozumne a nadejne prani, ale psat to sem je jako kdybys to napsal tuzkou na dvere od hajzlu ve skole, bude to mit bohuzel stejne mizivy efekt.
  • ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
    2014 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *2* *15* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit