Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    přeji všem vyvoleným hodně mínusek v novém roce (Jack1947, Veskoslav, všem Bíbrům,...) *5*
  • Lawliet
    Padá Steam. Něco si přejte.
    • Zrovna čekuju Steam facebook a to jsou perly. Dokonce tam někdo vyhrožuje, že jeho strýc je senátor bo co a že jestli to nedaj do kupy, tak jim strejda zavaří:D
      • kennyB
        Jo, řekne to strejdovi a ten jim vyhlásí válku *1*
    • slevy jsou na nic, ja koupil 3 hry, z toho dve mne nebavi. co ted
      • TheGGG
        cos koupil?
      • Kup konzoli...hry můžeš pak prodat *1*
      • Jdi na čerstvý vzduch.
    • Aby zase jel. :P
  • eStar
    Štastné a veselé všem hráčům i všem spamerům na games.
  • zdar, ja sem v roce 1996 napsal posledni dopis Ježíškovi, nic mi neprislo a od ty doby nato khálim. No a ted, 2013, mi ten dárek fakt došel!!
    Bylo to Dream PC nejvyšší řady, zvaný retalitor, Specs:

    MB pentium PCi 256kb pipeline burst cache, CPU Pentium 166Mhz, HDD 2,1GB
    RAM 32 MB, SVGA 2Mb VRAM PCI Matrox Milenium, Soundblaster awe 32
    17 monitor 1280*1024, 6x cd rom a joystick, klavesnice, bedýnky...

    Cena v době přání, lidových 162 700,- vč DPH... :D:D:D
    • Ja dostal v 98 pc 300Mhz, 4gb hdd, myslim ze 64 ramky a rivu 128 co mela tusim 16mb. I s monitorem a ups zdrojem to bylo cca 35000kc. To byl ten cenovy skok behem dvou let tak obrovsky?
      • já měl v roce 2000 650Mhz (v době nákupu nejvýkonnější procesor byl 550 ale tenhle nám známý přetaktoval na původni frekvenci z výroby) s monitorem, slušnou repro kterou mám dodnes a tiskárnou a stál 70 000 a to byl stavěný ze součástek, za výkon se prostě platí když chceš v dané době to nejlepší, což podle mě dneska není potřeba můj rok starý notebook za 13000 který ani v době nákupu nebyl žádná extra třída zvládá hry na max který bych papírově neměl ani rozjet, ale kdybych chtěl pařit nejnovější hry na maximální nastavení a na 3 monitorech tak bych za pc taky dneska nedal zrovna málo, ale to už je nadstandart a za ten se holt platí
        • Inquisitor
          Jo já jsem v roce 2001 kupoval Durona 650 za 20 000 Kč :)
          • tonnymontana
            ja si pamatuju ze jsem duka jako novinku paril na obrovske masine za 100 hadru:) specifikace hifghend te doby. jo dneska je dostupnejsi si hru zahrat ale pokud chcete mit highend od moniitoru po pc tak se prohnete taky to se nemeni:)
    • jindra.veliky
      to rozliseni monitoru by mohl zavidet i dnesni x360 a ps3 *4*
    • Můj comp z roku 1997 byl v podobných relacích. A to se ještě raději nezmiňuji o ceně tiskárny :D - ach ty časy, díky GOG si můžu mnohé hry zahrát znovu a zavzpomínat. Vánoce prožiju s Duke 3D a FTL, kde čekám na advanced edition - a taky to musím už konečně dohrát. Ta invazni flotila rebelů půjde k zemi.
  • MidnighT91
    Šťastné a veselé VVce a do půlnoci doma ať vás robosanta neoddělá...
  • nightborne
    Ja teda dostal kuchynskyho robota, karton cigar, vonavku, fusekle a naky testoviny.

    A nejhorsi na tom je, ze sem z toho mel fakt radost, mixovat veci rucne, z toho by se jeden posral.
    • Mám lepší dárek. Dostal jsem spoustu falešných bankovek. Jsou falešné, tedy je to blok pro zapsání v podobě peněz, ale i tak je velice antidepresivní zapalovat pětitisícovku. :) Chudák Masaryk... Už se těším až to dám na provázek a budu s tím sr*t lidi. :))
      • Phillios191
        :D :D :D a hlavně to natoč ať máš víc subscribe jak PewDie :D
  • Imrael
    !! NA steamu je Left 4 Dead 2 ZADARMO !! Lidi, bežte si pro dárek !! *5*
    • Jack1947
      Jsem nebyl doma, ted tu budu az do rana no. Jinak bych to asi zrejme uz mel.

      Tohle bude dlouha Noc ... ted jim pada i Download, na druhou stranu ze sem ji chytil a mam ji v knihovne je nemala vyhra.
    • Really????? Díky za upozornění. Dneska bych asi na Steam nešel.
    • Všichhni si jdou pro dárek a Steam samozřejmě spadnul. A platící zákazník jako já má smůlu! Sakra!
      • Vrook
        Klasika, jak je něco někde zadarmo, lidi jsou jak kobilky. *7*
        • A u vás v Gumídkovém ráji je to tak, že když je něco momentálně zadarmo, tak čekáte raději až to bude zase něco stát, než abyste to vzali rovnou a nic neplatili? *7* Tam bych chtěl teda žít...
          • Vrook
            O čem to ksakru mluvíš? Já jen konstatoval fakt. Zároveň jsem ani netvrdil, že po něčem, co je zadarmo, nechmátnu i já. A pokud nechceš popřít, že to je tak, jak jsem napsal, tak co jsi chtěl vlastně říct? *7*
        • Robotron3
          Blbej kdo dává, blbější, kdo nebere...
      • Lawliet
        Všichni jsme platící zákazníci na Steamu.
        • No nepovidej. :P Ja to myslel tak, ze jsem zrovna chtel nakupovat.
          • Lawliet
            Jo rozumím nakupovat zaplatitelné položky. *15*
            • Ty jsi něco pil? Nebo kouřil?
    • Lawliet
      jede ti steam?
      • gert
        nejede, snad to brzy spustěj.
        • asi mas slabej kompl
  • Dalek
    http://www.youtube.com/watch?v=jDXDkWd8eq0
  • michaliuz18
    stastne a vesele hejteri ,deti, falosny spratkovia, usmrkanci a ine havete, ale aj ti seriozni hraci co maju troska vacsi zmysel pre hry :) hlavne budme dnes k sebe vsetci mili, a zajtra sa uz mozme nakladat ako obvykle
  • A pro některé štastné a veselé ukončení Chanuky *3*
    • dík že si alespoň někdo vzpomněl *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit