Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji všem členům radakce ať načerpají dostatek sil, aby byli v novém roce hlavně zdraví a spokojení, nejen se svou prací v Games/LEVEL :)

    To samé samozřejmě přeji i ostatním. Vzhůru do dalšího herního roku. Co nejvíce skvělých zážítků napříč plaformami a žánry.
    • Malý bonus na uvolnění :)

      http://www.youtube.com/watch?v=0PBj3GY5VEQ
  • veselé vánoce lidi a kupujte hry, ať za pár let nevzpomínáme se slzou v oku na Ride to Hell: Retribution jako na super hru *4* já jednu dal jako dárek a pravděpodobnně nějakou dostanu, spread the love
  • Přeji games.cz a všem gamerům Šťastné a Veselé Vánoce, pohodu, lásku, zdravíčko, pevný nervy a hodně herních titulů.
  • Phillios191
    Víc herních pecek, jak ve stávajícím roce, který byl hodně skromný(díky bohu za PS3) a Vysmažený Nový rok 2014 :)
  • solearis
    Veselé a pokojné Vianoce všetkým. Oddýchnite si chalani!
  • Všem šťastné, veselé a klidné prožití svátků se vším všudy. A abych neodcházel moc od hrách, přeji taktéž hodně toho času na hry po celý příští rok.
  • x_ander
    Taky přeju všem veselé Vánoce a do nového roku hlavně méně toho hatu :) A redakci samozřejmě přeju mnoho úspěchů v tvoření webu i Levelu.

    A soutěž mi letos dává docela zabrat :) 3 postavy mi byly jasné okamžitě, ale zbylé dvě budou chtít rozsáhlejší research.
    • Amylee.Anderson
      U první a třetí zleva jen tušim, zbytek vim. Ale neni to jednoduchý.
  • houmrhoumr
    VV! *4*
    • Věci Veřejné ? ted přece nejsou volby.
      • houmrhoumr
        ej to me vubec nenapadlo *1*
  • Llour
    Veselé Vánoce a mnoho odehraných hodin v roce 2014 *3* *3*
  • LuckyBaal
    Šťastné a veselé!
    • Phillios191
      hej more, proč se nesměješ?!
      • LuckyBaal
        víš proč mám ty jizvy? jednou jsem seděl u štědrovečerní večeře, všichni se dobře bavili, jen já ne. Všichni se pak ptali, proč jsem se nesmál. Tak jsem vzal nůž a... směju se už pořád.
        • Phillios191
          :D :D :D :D a true Joker!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit