Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Ve kterém, jak doufám, pravda a láska opět zvítězí nad lží a nenávistí. *4*
    • Pravda a laska vitezi? To jsem asi v ty zaplave lzi a nenavisti prehlid ;) Koneckoncu i samotny Vanoce jsou pouhou lzi :)
      • Přehlíd, no. To se stane. *3*
  • STEAM slevy jsou super, ale zatim jsem kromě skinu Death Korps of Krieg pro imperiální gardu do Retribution nekoupil nic...buďto už stárnu a nebaví mě hrát kažodu věc co vyjde nebo nevim...nicméně bych doporučil Natural Selection za lidových 5,74 a Red Orchestra 2 za 3,49 + Rising storm za 6,99
    • Zkus Chivalry Medieval to je dobrá hra ale těžká.
      • Těžký mám rád...ono takový Nsko nebo RO taky neni pro lidi který jsou zvyklý na battlefiel styl
        • í
      • to je hra, kterou by člověk ocenil nejvíce s malou partou kamarádů, které zná a má je na kanále přes TS/Mumble. Boj má smysl, ale prakticky to vypadá že všude běhají blázni s obouráček a mlátí hlava nehlava i vlastní hráče. A tak standartně 3vs1

        Místo aby men at arms (těšký štít a jednoruní meč) bránil lučištníky, rytíři s kopiníky se pak vrhali do průlomů. V praxi si hraje každý sám za sebe, což moc dobře nefunguje.

        Ale jinak fajn hra, je poznat že zkušený hráč si poradí i s přesilou, areny připomínájí assault z UT...
        • asi bych měl příště psát střízlivý, stydim se za chyby, stydim...
    • Já jsem hrozně sporovlivej člověk proto nakupuju ve slevách jak blázen, pak zjistím že ty hry většinou nestojej za nic :(
    • Lawliet
      No já jsem včera vysolil 400kč za ten spropadenek Skyrim, co mi chyběl. Už jsem se skoro radoval, že nemůžu najít kreditku..
      • Tak si ho hlavně omoduj, protože vanila verze je téměř nehratelná, resp. je úplně bez výzvy. Minimálně doporučuju Deadly Dragons a Deadly Creatures.
      • Já víceméně všechno co jsem tak nějak potřeboval hrát už nakoupené mám...v různých víkendových akcích pokupoval i nějakou tu starší hru co jsem jako malej fracek zwarezil a teĎ jen marně koukám no)

        Skyrim legendary vypadá zajmavě...
    • u mně to vyhrál Total War: Shogun 2
      Někdy v roce 98 stály PC hry normálně 1400kč, takže kupovat dnes za 200kč je prima.
      • Určitě si najde každej něco svého...normálně je to trošku dražší ale myslim, takže pokud člověk nepotřebuje hrát danou hru hned (asi aby mu neutekla) a člověk by měl čekat na různý vánoční/podzimní/zimní/jarní/velikonoční a já nevim jaký ještě slevy tak furt lepší než stahovat nějakou polofunkční warez verzi...

        teď ještě koukám Europa Universalis IV za 20 euro...to je hra kterou by měl vlasstnit každý člověk co má rád strategie
        • Kozy
          A to byla dokonce i za 10 dolarů.
  • NumberFiveAlive
    tak se to vydrzelo jeden den a ted se tady zase vsichni zacnou posilat do pr*ele... :D
    • víš co Johny Pětko? *1*
      • jdi do dupy
  • Inquisitor
    Já jsem dostal pytel briket, takže bude aspoň teplo.
    • Lawliet
      Já hrnek. Asi jsi na tom líp.
      • Rozhodně je na tom líp. Ti chtěj doma asi naznačit, že máš táhnout somrovat na náměstí :-D
        • Lawliet
          Zas úplně prázdnej nebyl. Byl plnej lipa.
  • Děkuju za přání a taky přeji všem šťastné a veselé!
  • Stastny a vesely, hodne fragu a dobry K/D ratio vsem!
  • Kdo si nevi rady s odpovedi na soutezni otazku spjatou s PFkem, tak si muze pro napovedu zajit na tuhle adresu –

    www.flickr.com/photos/█__/11564633095/sizes/o/in/photostream/

    – hacek je v tom, ze k jejimu presnemu zneni je potreba misto "█" napsat ceske, muzske krestni jmeno. Coz je v pripade, ze postavicky z PFka nepoznavate a soutezit chcete, jeste celkem snadnej zpusob :)

    P F 2 0 1 4 !
    • michelangelocz
      Protoze soutez uz skoncila – odhalena podoba PFka je k mani TU!
      • ringmancz
        co je ta příšera uprostřed?
        • Ronox
          Hydralisk - Starcraft.
          • jindra.veliky
            a ta princezna ze mlejna?
            • Ronox
              Eliška alias Peach.
  • preju vam do noveho roku hlavne vice rozumu aby se redakce nemusela za tyhle diskuze stydet *11*
    taky byste v novem roce mohli mene casu venovat ham a vic uzitecnym vecem, treba studiu nebo pomahani starym nemocnym a opustenym lidem *12*
    • jindra.veliky
      ja daroval dneska pul lahve whiskey jednomu houmelesovi *4*
      • copak byla bez kolku?
        • jindra.veliky
          co jinyho s tema zbytkama...jen druhej den rano vidim lahev a chce se mi blejt *1*
          • Jack1947
            Ta dnesni mladez *7* ... nejlepe zacit pit ...Chlastat od nejutlejsiho veku ze ? Pak to tady vypada tak jak vypada hruza , hruza co nasi zemi ma predstavovat.
      • Keyz
        Věřím, že to ocenil a vožral se jako prase.
  • Šťastné a propařené Víánoce *15*
  • Amylee.Anderson
    S tim děkováním za komentáře bych šetřila :) Jinam vám přeju málo trollů, málo technických problémů při natáčení FC, hodně čtenářů (a aby vám ti stálí neprchli a mohli vás obšťastňovat na srazech) a hodně dobrých článků, hodně prodaných výtisků Levelu a málo překlepů v něm a taky málo probdělých nocí nad prací. A ať se vám všem všeobecně daří i mimo práci, třeba trochu (i víc) tý lásky a štěstí :)
    • Amylee:
      hodně čtenářů (a aby vám ti stálí neprchli a mohli vás obšťastňovat na srazech)
      LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL tak kdo z redakce bude ten štastnéj ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit