Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No mel jsem to v merku koupit, tak jsem si rekl ze to zkusim, po hodine jsem to vzdal, jelikoz jsem nic nevedel (a to jsem prosim dohral Master of Orion III)
  • tomocz
    Jj, první rok to byla nehratelná šílenost (Rome2 byl oproti tomu kvalitní práce), ale teď už je to docela v pohodě hratelné. Ale chce to trpělivost na naučení, páč to není nic jednoduchého.
  • XorxoxTalarius
    No ono to bude spis tim na co to otimalizujes ...
  • XorxoxTalarius
    Tak to mam ve svem druhem prani Warhammer 40k: Total War *1*
  • eStar
    No nevím, druhý díl byl prý hrozný fail (bugfest). Těžko říct jestli to opravili, ale já tu hru nakonec raději nekoupil.
  • Tahla technologie ukazuje, jaka je direct X brzda. Zatimco bez vyuziti DX to jede 45+ snimku, s DX sotva 10.
  • Místní amatérští redaktoři nechápou, že tohle je předváděčka Mantle. Co je to API Mantle? Mrkněte na konkurenční weby, tam se to dozvíte.

    Jinak video dost slabota a typické AMD PR kecy .. grafika jak 5 let zpět, vlastně tam žádná není, celý to snad počítá jen AI a možná fyziku :)
  • Black_Hand
    se divim, ze bys nechtel neco ze sveta wh40k? co treba battlefleet gothic?
  • tomocz
    Sword of the Stars 1 + 2 :) To má princip dost podobný Total War, navíc je tam možnost zkoumat a navrhovat vlastní lodě (typy lodí, motory, trupy, zbraně, druhy plátování, štíty, moduly, všechno)
  • XorxoxTalarius
    Tak jeden poradny remake Master of Orion II prosim :)
  • walltar
    Mohli by udělat nějakou 4X hru s pořádnou grafikou a bitvama stylu Total War (Tahová mapa + RTS bitvy). Něco takového bych si vcelku zahrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit