Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i tak uz vidim jak se nakupujici vubec nepodiva na obrazky nebo videa ze hry a splete si hru za 200 s hrou za 900 (jen odhad nevim kolik bude stat ten jeho Scrolls)
    • Tak to by si podle mě mohl splest snad jen uplnej...
  • Aha. Pěkné vysvětlení. Proč tedy Blizzard nezažalovat Perssona za název MineCraft? Je tam přece Craft ne? To bude asi tím, že Blizzard má narozdíl od Bethesdy špetku rozumu.
  • "Soudy zákony nevytváří, soudy se zákony řídí." - Nestojí soudy v USA na Precedentu? Nevytvářejí zákony soudci?
    • smejki
      nevytváří, vytvářejí jejich výklad, který je pak dále nezpochybnitelný (krom soudu vyšší instance samosebou)
  • GuruSerpent
    Bethesdy si docela vážím, ale tohle je dost zbytečný...
  • To je pěkná kokotina. Pořád v tom vidím jen nesmyslnou žalobu a to nejen z důvodu že scrolls se to jmenuje z toho důvodu že se tam používají svitky jako hl. prvek hry, ale i proto že každý díl Elder Scrolls má i podtitul který jasně hru identifikuje(viz. plno lidí se těší na Skyrim, ne na nový Elder Scrolls, nebo se říká Oblivion byl super/srač.a, nikoli Elder Scrolls Oblivon byl...). A srovnání s tím "Eldritch Scrolls X: Skyrim the Love Dragon" je vysoce zcestné. A zbylé argumenty z článku jsou také zcestné jen tak mimochodem. Možná si to někdo splete na první pohled, ale to je tak maximálně co se může stát.
  • smejki
    Dyk to říkám, že nejde o sviňárnu, ale o prosté vyjasnění postavení značky z hlediska její právní ochrany. Prostě potřebují mít černé na bílém, do jaké míry se může jejich značce jiná podobat. Precedens, nič viac.
    první hra: The Elder scrolls
    další hra: Scrolls
    další: TE Scrolls
    další: The Scrolls
    další: Scrolls of the Elders

    která je podobná které? kdo má právo koho žalovat za parazitování? thats da point, guys
    • No jo, jenže začít kvůli informaci soud je ZVRHLÉ. To není účelem právního systému, o placení výloh protistranou ani nemluvě.
  • fixcz
    http://dl.dropbox.com/u/18832760/bet-hes-da.jpg
  • JohnyTheZik
    tak tohle na celou vec vnasi trochu jinej pohled a musim rict, ze uz mi to tak pitomy neprijde, obzvlast potom, co jsem otviral clanek Scrolls v domneni, ze jde o Skyrim :D.. ikdyz to je moje pitomost, tak pokud si vzpominam dobre, tak to do diskuse psalo vic lidi :D..
    • JohnyTheZik - jo máš pravdu, opravdu si myslím že jsi hloupý jak daleko vidíš když pod článkem Scrolls hledáš informace o Skyrim. Kolik ti je? 5let? Vypadáš na to...
      • dilinja
        Hanba!
      • JohnyTheZik
        No ikdyby mi bylo 5 let, tak jsem porad vyspelejsi nez ty a nesnizim se k tomu, abych nekomu nadaval a snazil se "tipovat" jeho vek :).. A btw krasne si to podle dota obrazku odtusil! Profesional vestec se pozna :D
        • No nezlob se ale jak píšou všichni tady dále považovat článek s nadpisem Scrolls že v něm budou informace o Skyrimu to opravdu svědčí o tvé inteligenci.
          • JohnyTheZik
            Prosim? Co ma letmy cteni titulku co do cineni s inteligenci?
            Navic o TES se mluvi nejen jako o Oblivionu, Morrowindu, ale dost casto i o Elder Scrolls.. Nikdo nerekne Scrolls, ale Elder Scrolls se normalne pouziva.
            A zatim jedinej, kdo tady neprojevil ani sebemensi znamku inteligence, jsi, bez urazky, ty. Tak bud tak laskav a nez se zase rozhodnes zkouset nekoho "ztrapnovat", tak se nad sebou nejdriv dlouze zamysli a 3x se sam sebe zeptej, jesli radsi neni lepsi to vubec nekomentovat, kdyz na to ocividne nemas.
  • Prave som si registroval cervenu farbu a zajtra idem vysudit od google 5 000 000$ pretoze v logu pouzivaju cervenu farbu*3*
  • hmm dobře tedy... já mám ale jednu otázku je nějaká reálná možnost, že se z toho vykroutí?
    A pokud ne položí ho to? Pokud ano MineCraft končí .. bez debat vy se tu furt bavíte o tom "proč" mě by zajímalo "co pak"
    • smejki
      Rozhodnutí soudu jen řekne, jestli e Scrolls mohou jmenovat Scrolls a jaký je "právně ochranný prostor" kolem značky TES. To je vše. vy děláte, jako kdyby tu měl jít někdo do vězení nebo někdo někomu platit miliony *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit