Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna jsem rozehrál znovu Armu 2. Tak se na tohle těším :) Ale ty nároky zase budou mastný. Ale tak co člověk čeká, když to není koridorovka jako CoD :D
    • Ještě přikládám článek, ve kterém to řeší.
      http://www.pcgamer.com/2012/06/23/day-z-arma-3-interview-optimization-map-design-radios-porting-day-z-into-arma-3/
    • Prý pokud rozjedeš Armu 2, rozjedeš i Armu 3, tak to alespoň říkali tvůrci z BI. Hráli to na PC s i7 a GTX 580.
  • Pro mě nejočekávánější hra roku 2012.
    • rancor1223
      Taky jsem zvědavý co nebude fungovat tentokrát *2*
      • Veskoslav
        Moc vtipné:) Za každou cenu? Nedaří se:)
        • rancor1223
          Prostě si nemůžu pomoct. Za každou cenu.
    • pravděpodobně až 2013, ale aspoň si daj záležet *7*
  • hmm a jako obvykle uz od prvniho flashpointu to pohybujici se vozidlo vypada jako kdyz klouze a tomu komentatorovi vazne neni rozumet
    • Možná mu nerozumíš, protože mluví anglicky :-)
    • Je mu rozumět dobře :)
  • rancor1223
    Už je tam kompletní animace lezení po žebříku?
    • A nechtel by si toho najednou trochu moc, musi si nejakou bombu nechat i na pristi dil. *3*
    • Ne, bohužel jenom částečná. Animovaná je pouze levá ruka a levá noha, zbytek si musíš domyslet.
    • Ano nejdůležitější částí každé hry je animace lezení po žebříku třeba Half-Life2 animaci lezení po žebříku neměl žádnou a proto je to hra špatná...
  • Je to porad jedna a ta sama predvadeci mise dokolecka. Kdo jste videa z Army 3 uz videli tak neztracejte cas neni tam nic noveho.
  • Až na grafiku nevidim žádný posun dopředu. Co se chování techniky týče, tak to už je daleko lepší mod PR pro BF2, nebo PR / ACE mod na Armu2 ....
  • Pitomé reklamy *16* *10*
  • exoslav
    horšího komentátora vybrat nemohli, není mu rozumět ani slovo *6*
    • USER47
      Chyba nebude v komentátorovi.
      • DangerousDave
        chlapi uznajte, že ten jeho akcent je trochu divný, pre toho kto je zvyknutý iba na americkú angličtinu to môže byť v kombinácii s jeho miestami trochu slabšou artikuláciou problém. Ja som rozumel zhruba na 95%, niektorým slovám som ale na prvý krát fakt nerozumel.
        • USER47
          Inu, je to Brit, tak nemůže mluvit jako amík. Imho naopak mluví celkem srozumitelně. Mnohem větší masakr je novozélandskej přízvuk Deana Halla (autor DayZ):
          http://www.youtube.com/watch?v=Sj9Tih-esfw
          • Spíš mi to přijde jako přízvuk nějakého přistěhovalce do Anglie, který zároveň poslouchá hodně americké angličtiny :)

            A nevím, na co si ostatní stěžují, jestli mají problém, jsou tam titulky.
            • Austrálii v tom neslyším, tu mám taky rád :P . Jak že se dotyčný jmenuje?

              Jo a ty titulky jsou na Youtube, ne tady >.>
            • USER47
              Tak oxfordská angličtina to není, ale v Británii je takový kvantum přízvuků, že natrefíš na ledacos...tenhle mi ještě nijak nevadí a je mu celkem rozumět.

              btw: možná to ani brit není, třeba je to australan, co já vím.:D
            • USER47:
              De vo to, že britská výslovnost se mi dost líbí, a jak tenhle pán mluví, no, to se mi tak moc nelíbí xD
              Ale já většinou komunikuji/poslouchám lidi z Londýnu nebo Manchesteru ...
            • USER47
              Podle profilu na LinkedIn studoval v Glasgow, tak tam může bejt trochu skotštiny, ale nepřipadá mi, že by tam bylo něco mimobritskýho:).
        • rancor1223
          Přízvuk je zvláštní, britský (ale nějaký nestandartní - ne z Anglie) nebo možná Australský. Ale, že by mu nebylo rozumět? To fakt ne.
          • DangerousDave
            ano tiež som ten prízvuk nevedel a stále neviem zaradiť... rozumieť mu určite je ale problémy s artikuláciou tam sú a niektoré slová som rozumel iba podľa kontextu.
            • Taky pisu vicemene :D
    • Ja mu teda rozumim vicemene bez potizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit