Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně by konečně mohli nějak vyřešit to, na co si na zahraničních forech stěžuje dost lidí.....mraky lidí! všechny se.re, že v GTA vystřílíš ulici, nedejbože se otočíš na 3 sekundy jinym směrem, podiváš se zpátky....lup a silnice je prázdná. Alespoň 5 minut by to mohlo zůstat v paměti. To mě na tý hře se.re odjakživa...sra.lo mě to v GTA, GTA 2, GTA3, GTA 4, určitě mě to bude prcat i v GTA 5. Dost lidí psalo, že by to prej neutáhli počítače.....prdlajs pánové. Sami R* připustili, že není až tak HW náročné, dát městu alespoň 5 minut na ukládání dat
  • Na trailer k Grand Theft Auto Online s cz titulky se můžete mrknout na http://www.sledujcesky.cz/grand-theft-auto-online-trailer Plus se tam dozvíte, proč GTA zdrbli v jednom "diskuzním pořadu"
  • Jack1947
    Jenze u San andreas to bylo podmineno vytvorenim od komunity, hra jako takova byla bez mp. ( takze to neni brej priklad).
  • Jo tak ultimatni hra to urcite bejt muze vypada to na slusnej masakr :)
  • RazorProduction
    Ladislav Loukota - ses posral ne ??? san andreas MP prekonplikovane ? *15*
  • Zabite ma no mam nazor ze konzoly to dost brzdia, aj vo vykone ktory vsak nieje taky dolezity no hlavne v ponimani ze hry su viac robene pre tupe a rozmaznane decka - siroke to spektrum ktoremu staci sexi vzhlad a WOW scripty / AVE vynimkam /

    Jedine plus vidim vsposobe upgradedu PC-
    po vypusteni X box 360 a PS 3 stacilo postavit PC aby ho mierne prekonalo a peknych par rokov mi fici kazda hra :)
  • kennyB
    Jemže tohle nebude jen o tom mlácení se dokola s 16 hráči *3*
  • Taky bych chtel vědět co bylo na SA prekomplikovany......
  • cpát se virtuálními hamburgery ve virtuálním mcdonaldu je totiž strašně složité ;)
  • ?????????????San Andreas že bola prekomplikovaná ???????
    Pánu autorovi, odporúčam začat hrávať Kámen / nužky / papír
    možno za pol roka bude schopný zvládnuť bombermana, každý sa raz učil chodiť.
  • Pokud PC verze bude, tak asi vsichni doufame,ze ve vice nez jen 16ti lidech.
    Chapu to omezeni hracu pro konzole,ale pro soucasne PC by k tomu duvod byt nemel a kdyz jde o online hru na velke mape, tak by mi 16 hracu fakt prislo malo.
  • ajlajkit!
  • Za mě to je GTA III. Tu atmosféru gangstery zkorumpovaného světa ještě netrumfnul žádný díl podle mě.
  • tak tak je to jen omezení ubohých konzolí
  • ty jsi dobre slepej a o dost *1*
  • ty mínuska jsou od lidí co to prodávaj za 200,- na aukru?
  • Věřím, že ano, na shop.tiscali.cz asi taky věří, protože je možné si to ve verzi pro PC předobjednat (za 955,-) viz http://shop.tiscali.cz/grand-theft-auto-v-10495
  • Shaker
    neni pravda, jde jen o to, jaky daji vyvojari hracum prostredky... SA/MP je krasnej priklad
  • Shaker
    a kdyz se to nepovede, tak respawn :)
  • Shaker
    i kdyby tak co... gameplay takovej, jakej si ho udelas je snad nejlepsi, co muze byt. Na mumble nebo tsku kamaradi jsou super, ale predstav si, ze jdes s bandou vyloupit banku a krome policajtu tam mas jeste druhou bandu, ktera se rozhodla udelat to samy :) Je to mesto, cim vic lidi do multiplayeru, tim lip. Vzpominam, ze na SA/MP byvalo treba 100 nebo 150 lidi a nikdy sem nemel pocit, ze bych se tam s nima nevesel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit